Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

TRENDNET Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter på 
Viser 1-60 af 255 produkter 1 2 3 4 5 Næste
TRENDNET ETH-11MK Rack mount kit
TRENDNET ETH-11MK Rack mount kit
SKU: ETH-11MK
Produkt: Diverse
34,-
 
Bestil
(42,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET Power Adapter for TV-IP310PI/ 311PI
TRENDNET Power Adapter for TV-IP310PI/ 311PI
SKU: 12VDC1A
Produkt: Diverse
45,-
 
Bestil
(56,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TEW-OA46S 4/6dBi antenne kit
TRENDNET TEW-OA46S 4/6dBi antenne kit
SKU: TEW-OA46S
Hastighed: 0Mbps  -  Type: Antenne
47,-
 
Bestil
(58,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 5-port 10/ 100Mbps N-Way Mini Switch
TRENDNET 5-port 10/ 100Mbps N-Way Mini Switch
SKU: TE100-S5
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 200Mbps
51,-
 
Bestil
(63,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET RP-SMA Male to RP-SMA Female
TRENDNET RP-SMA Male to RP-SMA Female
SKU: TEW-L102
Produkt: Antenna accessory
55,-
 
Bestil
(68,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 1.8M USB KVM Cable
TRENDNET 1.8M USB KVM Cable
SKU: TK-CU06
Type: Cable  -  Hosts: 0
60,-
 
Bestil
(75,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET VIDEO SURVEILLANCE YARD SIGN                                  IN CAM
TRENDNET VIDEO SURVEILLANCE YARD SIGN IN CAM
SKU: TV-SS1
Type: Accessories
62,-
 
Bestil
(77,50 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET Wireless N 150Mbps USB Adapter Micro
TRENDNET Wireless N 150Mbps USB Adapter Micro
SKU: TEW-648UBM
Hastighed: 150Mbps  -  Type: Adapter
65,-
 
Bestil
(81,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET Universal Stripping Tool
TRENDNET Universal Stripping Tool
SKU: TC-CT70
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
66,-
 
Bestil
(82,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET RP-SMA Male to RP-SMA Female
TRENDNET RP-SMA Male to RP-SMA Female
SKU: TEW-L106
Produkt: Antenna accessory
67,-
 
Bestil
(83,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET MICRO N150 WRLS & BLUETOOTH USB ADAPTER                      IN WRLS
TRENDNET MICRO N150 WRLS & BLUETOOTH USB ADAPTER IN WRLS
SKU: TBW-108UB
Hastighed: 150Mbps  -  Type: Adapter
72,-
 
Bestil
(90,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET 8-port 10/ 100Mbps N-Way Mini Switch
TRENDNET 8-port 10/ 100Mbps N-Way Mini Switch
SKU: TE100-S8
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 200Mbps
74,-
 
Bestil
(92,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 3.1M USB KVM Cable
TRENDNET 3.1M USB KVM Cable
SKU: TK-CU10
Type: Cable  -  Hosts: 0
82,-
 
Bestil
(102,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET N150 Wireless ADSL 2+ Modem Router Factory Sealed
TRENDNET N150 Wireless ADSL 2+ Modem Router Factory Sealed
SKU: TEW-721BRM
Hastighed: 150Mbps  -  Type: Router
83,-
 
Bestil
(103,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET USB 2.0 to 10/ 100Mbps Fast Ethernet
TRENDNET USB 2.0 to 10/ 100Mbps Fast Ethernet
SKU: TU2-ET100
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Copper  -  Tilslutning: USB  -  Porte: 1
84,-
 
Bestil
(105,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET TEW-820AP Wireless AC easy-upgrader
TRENDNET TEW-820AP Wireless AC easy-upgrader
SKU: TEW-820AP
Ekspertanmeldelser: 2 anmeldelser
Hastighed: 433Mbps  -  Type: Router
85,-
 
Bestil
(106,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET USB 2.0 Extension Cable (5 meters)
TRENDNET USB 2.0 Extension Cable (5 meters)
SKU: TU2-EX5
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
88,-
 
Bestil
(110,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET 4.5M USB KVM Cable
TRENDNET 4.5M USB KVM Cable
SKU: TK-CU15
Type: Cable  -  Hosts: 0
94,-
 
Bestil
(117,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 5-port Gigabit GREENnet Switch - Metal
TRENDNET 5-port Gigabit GREENnet Switch - Metal
SKU: TEG-S5g
Ekspertanmeldelser: 2 anmeldelser
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
94,-
 
Bestil
(117,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET USB-HUB 4-port USB3.0 Ultra-Mini-Hub an USB-C ohne Netzteil
TRENDNET USB-HUB 4-port USB3.0 Ultra-Mini-Hub an USB-C ohne Netzteil
SKU: TUC-H4E
USB Porte: 4  -  Firewire porte: 0
103,-
 
Bestil
(128,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TU3-H4E 4-port USB 3.0 mini hub
TRENDNET TU3-H4E 4-port USB 3.0 mini hub
SKU: TU3-H4E
USB Porte: 4  -  Firewire porte: 0
103,-
 
Bestil
(128,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TPE-104GS Gigabit PoE Splitter
TRENDNET TPE-104GS Gigabit PoE Splitter
SKU: TPE-104GS
Produkt: POE
110,-
 
Bestil
(137,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 8-Port Cat 5e UTP Patch Panel
TRENDNET 8-Port Cat 5e UTP Patch Panel
SKU: TC-P08C5E
Produkt: Patch Panel
121,-
 
Bestil
(151,25 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET TK-217i 2-Port 2-Port USB KVM Switch
TRENDNET TK-217i 2-Port 2-Port USB KVM Switch
SKU: TK-217i
Type: KVM Switch  -  Hosts: 2
127,-
 
Bestil
(158,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 2-Port USB KVM Switch / Kabler
TRENDNET 2-Port USB KVM Switch / Kabler
SKU: TK-207K
Type: KVM Switch  -  Hosts: 2
127,-
 
Bestil
(158,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET FIBER OPTIC STRIPPING TOOL . ACCS
TRENDNET FIBER OPTIC STRIPPING TOOL . ACCS
SKU: TC-FST
Produkt: Diverse
127,-
 
Bestil
(158,75 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET Cable/DSL 4-Port Broadband Router
TRENDNET Cable/DSL 4-Port Broadband Router
SKU: TW100-S4W1CA
131,-
 
Bestil
(163,75 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET USB & Firewire adapter for TC-NT2
TRENDNET USB & Firewire adapter for TC-NT2
SKU: TC-NTUF
Produkt: Diverse
136,-
 
Bestil
(170,- inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET 5-port Gigabit GREENnet Switch - Metal
TRENDNET 5-port Gigabit GREENnet Switch - Metal
SKU: TEG-S50G
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 2Gbps
138,-
 
Bestil
(172,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TU3-ETG USB3 to Gigabit Adapter
TRENDNET TU3-ETG USB3 to Gigabit Adapter
SKU: TU3-ETG
Hastighed: 2Gbps  -  Media: Copper  -  Tilslutning: USB  -  Porte: 1
139,-
 
Bestil
(173,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET MICRO AC1200 DUAL BAND WRLS USB ADAPTER                 IN WRLS
TRENDNET MICRO AC1200 DUAL BAND WRLS USB ADAPTER IN WRLS
SKU: TEW-808UBM
Hastighed: 867Mbps  -  Type: Adapter
145,-
 
Bestil
(181,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TEG-S81g 8-port Gigabit Green Switch
TRENDNET TEG-S81g 8-port Gigabit Green Switch
SKU: TEG-S81g
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
148,-
 
Bestil
(185,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET TPE-113GI Gigabit PoE Injector
TRENDNET TPE-113GI Gigabit PoE Injector
SKU: TPE-113GI
Produkt: POE
149,-
 
Bestil
(186,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET USB-C TO GIGABIT ETHERNET ADAP .                                IN ACCS
TRENDNET USB-C TO GIGABIT ETHERNET ADAP . IN ACCS
SKU: TUC-ETG
Hastighed: 2Gbps  -  Media: Copper  -  Tilslutning: USB  -  Porte: 1
154,-
 
Bestil
(192,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET Zubehör 48V, 36W Power Adapter for TPE-E100/ E110
TRENDNET Zubehör 48V, 36W Power Adapter for TPE-E100/ E110
SKU: 48VDC0750
Type: Power
157,-
 
Bestil
(196,25 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET TV-HC400 Ceiling Mount Bracket
TRENDNET TV-HC400 Ceiling Mount Bracket
SKU: TV-HC400
Type: Mounting
157,-
 
Bestil
(196,25 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET Mini GBIC Multi-mode SX module
TRENDNET Mini GBIC Multi-mode SX module
SKU: TEG-MGBSX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
160,-
 
Bestil
(200,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET TE100-S16DG 16-Port 10/100 Green switch
TRENDNET TE100-S16DG 16-Port 10/100 Green switch
SKU: TE100-S16DG
Produkt: Ethernet  -  Porte: 16  -  Hastighed: 100Mbps
160,-
 
Bestil
(200,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET LMR400 N-TYPE MALE TO N-TYPE FEMALE CABLE 2M 6.5FT            IN ACCS
TRENDNET LMR400 N-TYPE MALE TO N-TYPE FEMALE CABLE 2M 6.5FT IN ACCS
SKU: TEW-L402
Type: Accessories
161,-
 
Bestil
(201,25 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET 7 Port Hi-Speed USB 2.0 Hub
TRENDNET 7 Port Hi-Speed USB 2.0 Hub
SKU: TU2-700
Ekspertanmeldelser: 1 anmeldelser
USB Porte: 7  -  Firewire porte: 0
165,-
 
Bestil
(206,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TU2-PCLINK PC to PC share cable USB
TRENDNET TU2-PCLINK PC to PC share cable USB
SKU: TU2-PCLINK
Type: USB
167,-
 
Bestil
(208,75 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET TU3-H4 4-Port USB3 Hub
TRENDNET TU3-H4 4-Port USB3 Hub
SKU: TU3-H4
USB Porte: 4  -  Firewire porte: 0
172,-
 
Bestil
(215,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET TEG-S82g 8-port Gigabit Green Switchmetal
TRENDNET TEG-S82g 8-port Gigabit Green Switchmetal
SKU: TEG-S82g
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
172,-
 
Bestil
(215,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET 100BASE-TX TO 100BASE-FX SFP MEDIA CONVERTER              IN ACCS
TRENDNET 100BASE-TX TO 100BASE-FX SFP MEDIA CONVERTER IN ACCS
SKU: TFC-FSFP
Produkt: Mediekonvertere
175,-
 
Bestil
(218,75 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET TPE-115GI Gigabit PoE+ Injector
TRENDNET TPE-115GI Gigabit PoE+ Injector
SKU: TPE-115GI
Produkt: POE
178,-
 
Bestil
(222,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET Cat6 16-port Unshielded Patch Panel
TRENDNET Cat6 16-port Unshielded Patch Panel
SKU: TC-P16C6
Produkt: Patch Panel
190,-
 
Bestil
(237,50 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET 2-Port USB KVM Switch Kit with Audio
TRENDNET 2-Port USB KVM Switch Kit with Audio
SKU: TK-209K
Type: KVM Switch  -  Hosts: 2
192,-
 
Bestil
(240,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET FIBER RATCHET CRIMP TOOL . ACCS
TRENDNET FIBER RATCHET CRIMP TOOL . ACCS
SKU: TC-FCT
Produkt: Diverse
194,-
 
Bestil
(242,50 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET USB-C TO VGA HDTV ADAPTER . ACCS
TRENDNET USB-C TO VGA HDTV ADAPTER . ACCS
SKU: TUC-VGA
Tilslutning: USB  -  GPU: OTHER  -  DVI: 0  -  VGA: 1  -  HDMI: 0  -  Displayport: 0  -  Profile: External
194,-
 
Bestil
(242,50 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET Mini GBIC Multi-mode LC module 2km
TRENDNET Mini GBIC Multi-mode LC module 2km
SKU: TE100-MGBFX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
196,-
 
Bestil
(245,- inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET LMR200 Reverse SMA to N-Type Cable
TRENDNET LMR200 Reverse SMA to N-Type Cable
SKU: TEW-L208
Type: Antenne
196,-
 
Bestil
(245,- inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET TU2-H10 10-Port USB Hub w/ Power Adapter
TRENDNET TU2-H10 10-Port USB Hub w/ Power Adapter
SKU: TU2-H10
USB Porte: 10  -  Firewire porte: 0
196,-
 
Bestil
(245,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET WIRELESS N DAY/NIGHT BABY CAMERA /W SPEAKER           IN CAM
TRENDNET WIRELESS N DAY/NIGHT BABY CAMERA /W SPEAKER IN CAM
SKU: TV-IP743SIC
Ekspertanmeldelser: 3 anmeldelser
Type: Camera
199,-
 
Bestil
(248,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET COAXIAL RATCHET CRIMP TOOL . ACCS
TRENDNET COAXIAL RATCHET CRIMP TOOL . ACCS
SKU: TC-CCT
Produkt: Diverse
205,-
 
Bestil
(256,25 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET MINI-GBIC MULTI-MODE 100-BASE-LX LC MODULE (20KM) ACCS
TRENDNET MINI-GBIC MULTI-MODE 100-BASE-LX LC MODULE (20KM) ACCS
SKU: TE100-MGBS20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
212,-
 
Bestil
(265,- inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET TEG-S51SFP 4-Port Gigabit Switch with SFP
TRENDNET TEG-S51SFP 4-Port Gigabit Switch with SFP
SKU: TEG-S51SFP
Produkt: Ethernet  -  Porte: 4  -  Hastighed: 10Gbps
213,-
 
Bestil
(266,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 4-PORT USB-C MINI HUB WITH CHARGING PORT AND PD ACCS
TRENDNET 4-PORT USB-C MINI HUB WITH CHARGING PORT AND PD ACCS
SKU: TUC-H4E2
USB Porte: 5  -  Firewire porte: 0
218,-
 
Bestil
(272,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 300Mbps Wireless N Access Point
TRENDNET 300Mbps Wireless N Access Point
SKU: TEW-638APB
Hastighed: 300Mbps  -  Type: Access point
219,-
 
Bestil
(273,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TPL-406E 500Mbps Compact adapter
TRENDNET TPL-406E 500Mbps Compact adapter
SKU: TPL-406E
Ekspertanmeldelser: 5 anmeldelser
Hastighed: 500Mbps  -  Media: elnettet  -  Tilslutning: Power / Ethernet  -  Porte: 1
221,-
 
Bestil
(276,25 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET 5/7 DBI OUTDOOR DUAL BAND OMNI ANTENNA KIT CABL
TRENDNET 5/7 DBI OUTDOOR DUAL BAND OMNI ANTENNA KIT CABL
SKU: TEW-AO57
Hastighed: 0Mbps  -  Type: Antenne
223,-
 
Bestil
(278,75 inkl. moms)
Ikke på lager
Viser 1-60 af 255 produkter 1 2 3 4 5 Næste

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt password?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter