Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

Specielle Netværks kabler

Forsiden Kabler Specielle Netværks kabler
Viser 1-60 af 269 produkter
GOOBAY RJ 45 STP CAT6 2 meter skærmet rød
Varenr.: 95497
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 2m
16,25 inkl. moms
Forventes på lager 25-06-2024
35,- inkl. moms
På lager 2760
62,50 inkl. moms
På lager 3300
63,75 inkl. moms
På lager 435
87,50 inkl. moms
På lager 1600
87,50 inkl. moms
På lager 1300
88,75 inkl. moms
På lager 1410
88,75 inkl. moms
På lager 4520
GOOBAY RJ 45 UTP 1,5 meter uskærmet GRØN
Varenr.: 95592
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grøn  -  Længde: 1.5m
98,75 inkl. moms
På lager 28
DELOCK 88007
Varenr.: 88007
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: 4-p, 6-p  -  Color: Sort  -  Længde: 0.3m
124,-
155,- inkl. moms
På lager 20
129,-
161,25 inkl. moms
Forventes på lager 22-06-2024
142,-
177,50 inkl. moms
På lager 1000
142,-
177,50 inkl. moms
På lager 1200
TP-LINK TL-SM5220-1M V1 Dobbelt-axial 1m 10GBase-kabel til direkte påsætning
Varenr.: TL-SM5220-1M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
172,-
215,- inkl. moms
På lager 3
175,-
218,75 inkl. moms
På lager 25
GOOBAY CAK SVGA XGA 200 15M/15M 2m
Varenr.: 50135
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: VGA (D-Sub)  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Længde: 2m
182,-
227,50 inkl. moms
Forventes på lager 23-06-2024
184,-
230,- inkl. moms
På lager 1100
184,-
230,- inkl. moms
På lager 300
DELOCK 88005
Varenr.: 88005
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Sort  -  Længde: 0.5m
196,-
245,- inkl. moms
På lager 8
231,-
288,75 inkl. moms
På lager 1100
231,-
288,75 inkl. moms
På lager 200
235,-
293,75 inkl. moms
Forventes på lager 30-06-2024
UBIQUITI 10 Gbps Direct Attach Cable 1M Factory Sealed
EU ECOLABEL
Varenr.: UACC-DAC-SFP10-1M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Længde: 1m
246,-
307,50 inkl. moms
Forventes på lager 28-06-2024
STARTECH SFP+ Direct Attach Cable - MSA Compliant - 1 m
Varenr.: SFP10GPC1M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
249,-
311,25 inkl. moms
På lager 4
STARTECH "Cisco SFP-H10GB-CU1M Compatible - SFP+ Direct Attach Cable - 0,5 m"
Varenr.: SFPH10GBC05M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 0.5m
250,-
312,50 inkl. moms
På lager 8
253,-
316,25 inkl. moms
Forventes på lager 22-06-2024
STARTECH 1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE - JUNIPER COMPATIBLE - 10G SFP+ CABL
Varenr.: EXSFP10GE1M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
263,-
328,75 inkl. moms
På lager 10
265,-
331,25 inkl. moms
På lager 12
UBIQUITI 10 Gbps Direct Attach Cable 3M Factory Sealed
EU ECOLABEL
Varenr.: UACC-DAC-SFP10-3M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP  -  Konnektor 2: SFP  -  Længde: 10m
282,-
352,50 inkl. moms
På lager 204
STARTECH 2.5M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE - CISCO COMPATIBLE - 10G SFP+ CABL
Varenr.: SFPH10GBCU25
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 2.5m
284,-
355,- inkl. moms
På lager 9
STARTECH DELL EMC DAC-SFP-10G-2M COMP DAC TWINAX COPPER CABLE 2M CABL
Varenr.: DACSFP10G2M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
285,-
356,25 inkl. moms
På lager 20
STARTECH DELL EMC DAC-SFP-10G-1M COMP DAC TWINAX COPPER CABLE 1M CABL
Varenr.: DACSFP10G1M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
289,-
361,25 inkl. moms
På lager 39
STARTECH "Cisco SFP-H10GB-CU1-5M Compatible - SFP+ Direct Attach Cable - 1,5 m"
Varenr.: SFPH10GBCU15
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1.5m
292,-
365,- inkl. moms
På lager 10
KONFTEL mikrofonkabel - 6 m
Varenr.: 900102139
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort  -  Længde: 6m
298,-
372,50 inkl. moms
Forventes på lager 21-06-2024
308,-
385,- inkl. moms
På lager 2366
308,-
385,- inkl. moms
På lager 1855
DELOCK M12 Adapterkabel A-kodiert 8 Pin Stecker zu RJ45 Stecker 50 cm
Varenr.: 60075
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: M12  -  Color: Blå  -  Længde: 0.5m
313,-
391,25 inkl. moms
På lager 1
STARTECH DELL EMC DAC-SFP-10G-3M COMP DAC TWINAX COPPER CABLE MPO 3M CABL
Varenr.: DACSFP10G3M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP  -  Konnektor 2: SFP  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
313,-
391,25 inkl. moms
På lager 16
320,-
400,- inkl. moms
På lager 1070
320,-
400,- inkl. moms
På lager 1215
STARTECH HP J9281B Compatible - SFP+ Direct Attach Cable - 1 m
Varenr.: J9281BST
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
327,-
408,75 inkl. moms
På lager 8
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 0.5m grau
Varenr.: 89917
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå  -  Længde: 0.5m
345,-
431,25 inkl. moms
Forventes på lager 22-06-2024
UBIQUITI 25 Gbps Direct Attach Cable 1M Factory Sealed
Varenr.: UACC-DAC-SFP28-1M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Color: Grå  -  Længde: 1m
349,-
436,25 inkl. moms
På lager 58
352,-
440,- inkl. moms
På lager 10
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 1.0m grau
Varenr.: 89893
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå  -  Længde: 1m
364,-
455,- inkl. moms
Forventes på lager 22-06-2024
LEVELONE EQUIP COPPER CABLE TWINAX 1M 10G SFP+DIRECT ATTACH 3SETX15PCS CABL
Varenr.: DAC-0101
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
369,-
461,25 inkl. moms
Forventes på lager 25-06-2024
STARTECH 5M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE - HP COMPATIBLE - 10G SFP+ CABL
Varenr.: JG081CST
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 5m
385,-
481,25 inkl. moms
På lager 17
397,-
496,25 inkl. moms
Forventes på lager 22-06-2024
398,-
497,50 inkl. moms
På lager 6
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 2.0m schw
Varenr.: 63912
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
405,-
506,25 inkl. moms
Forventes på lager 22-06-2024
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 3.0m blau
Varenr.: 63914
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå  -  Længde: 3m
415,-
518,75 inkl. moms
Forventes på lager 22-06-2024
CISCO Refurb/10GBASE-CU SFP+Cable 3 Meter
Varenr.: SFP-H10GB-CU3M-RF
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Orange  -  Længde: 3m
422,-
527,50 inkl. moms
Forventes på lager 09-07-2024
LEVELONE 10Gbps Sfp+ Direct Attach
Varenr.: DAC-0102
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
423,-
528,75 inkl. moms
Forventes på lager 22-06-2024
LEVELONE EQUIP COPPER CABLE TWINAX 3M 10G SFP+DIRECT ATTACH 3SETX10PCS CABL
Varenr.: DAC-0103
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
425,-
531,25 inkl. moms
Forventes på lager 25-06-2024
426,-
532,50 inkl. moms
Forventes på lager 30-06-2024
MICROCHIP Adaptec Kabel SFF8643->4xSATA+SB intern 0.8M
Varenr.: 2279800-R
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFF-8643  -  Konnektor 2: 4 x SATA  -  Længde: 0.8m
426,-
532,50 inkl. moms
Forventes på lager 29-06-2024
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 5.0m grau
Varenr.: 89892
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå  -  Længde: 5m
430,-
537,50 inkl. moms
Forventes på lager 22-06-2024
Viser 1-60 af 269 produkter