Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

Specielle Netværks kabler

Filtermuligheder

Vælg filter værdi

Du søger ved at vælge ét eller flere kriterier under filtermuligheder.

Active filtre

Intet valgt
Sorter efter 
Viser 1-60 af 86 produkter 1 2 Næste
ACTI
 = På lager
 = Ikke på lager
ACTi M12 to RJ-45 Converter Cable
ACTi M12 to RJ-45 Converter Cable
SKU: PIOC-0400
Type: Network Special  -  Connector 2: RJ-45
284,-
 
Bestil
(355,- inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH
ADDER TECH SFP Multi Mode LC
ADDER TECH SFP Multi Mode LC
SKU: SFP-MM-LC
Type: Network Special  -  Connector 1: SFF-8087
539,-
 
Bestil
(673,75 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH SFP Singlei Mode LC
ADDER TECH SFP Singlei Mode LC
SKU: SFP-SM-LC
Type: Network Special
971,-
 
Bestil
(1.213,75 inkl. moms)
Ikke på lager
CISCO
CISCO Adapter cable-converts 75 ohm to 120 ohm, Spare
CISCO Adapter cable-converts 75 ohm to 120 ohm, Spare
SKU: CAB-ADPT-75-120=
Type: Network Special  -  Connector 2: 2 x BNC
482,-
 
Bestil
(602,50 inkl. moms)
Ikke på lager
CISCO Cable/ Meraki 10GbE Twinax w/ SFP/ Mods 1m
CISCO Cable/ Meraki 10GbE Twinax w/ SFP/ Mods 1m
SKU: MA-CBL-TA-1M
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
586,-
 
Bestil
(732,50 inkl. moms)
Ikke på lager
CISCO 25GBASE CU SFP28 Cable 2.5 Meter
CISCO 25GBASE CU SFP28 Cable 2.5 Meter
SKU: SFP-H25G-CU2.5M=
Type: Network Special
613,-
 
Bestil
(766,25 inkl. moms)
Ikke på lager
CISCO E1 ISDN PRI CABLE, 10 FOOT
CISCO E1 ISDN PRI CABLE, 10 FOOT
SKU: CAB-E1-PRI=
Type: Network Special  -  Connector 2: RJ-45
685,-
 
Bestil
(856,25 inkl. moms)
Ikke på lager
CISCO Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CISCO Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
SKU: CAB-CONSOLE-RJ45=
Type: Network Special  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
716,-
 
Bestil
(895,- inkl. moms)
På lager
CISCO 50CM Stacking Cable
CISCO 50CM Stacking Cable
SKU: STACK-CAB-50CM=
Type: Network Special
1.170,-
 
Bestil
(1.462,50 inkl. moms)
Ikke på lager
CISCO 1M TYPE 1 STACKING CABLE . CABL
CISCO 1M TYPE 1 STACKING CABLE . CABL
SKU: STACK-T1-1M=
Type: Network Special
1.356,-
 
Bestil
(1.695,- inkl. moms)
På lager
CISCO 8 Lead Octal Cable (68 pin to 8 Male RJ-45s)
CISCO 8 Lead Octal Cable (68 pin to 8 Male RJ-45s)
SKU: CAB-OCTAL-ASYNC=
Type: Network Special  -  Connector 1: RJ-45
1.682,-
 
Bestil
(2.102,50 inkl. moms)
Ikke på lager
CISCO 100GBase QSFP to 4xSFP25G Passive Copper Splitter Cable 3m
CISCO 100GBase QSFP to 4xSFP25G Passive Copper Splitter Cable 3m
SKU: QSFP-4SFP25G-CU3M=
Type: Network Special
2.385,-
 
Bestil
(2.981,25 inkl. moms)
Ikke på lager
CISCO 40GBASE ACTIVE OPTICAL CABLE 7M                         IN ACCS
CISCO 40GBASE ACTIVE OPTICAL CABLE 7M IN ACCS
SKU: QSFP-H40G-AOC7M=
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP+  -  Connector 2: QSFP+
5.307,-
 
Bestil
(6.633,75 inkl. moms)
Ikke på lager
CISCO Cable/ QSFP to 4xSFP10G Active 7m
CISCO Cable/ QSFP to 4xSFP10G Active 7m
SKU: QSFP-4X10G-AC7M=
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP+  -  Connector 2: 4 x SFP+
7.398,-
 
Bestil
(9.247,50 inkl. moms)
Ikke på lager
CISCO QSFP TO 4XSFP10G ACTIVE COPPER SPLITTER CABLE 10M CABL
CISCO QSFP TO 4XSFP10G ACTIVE COPPER SPLITTER CABLE 10M CABL
SKU: QSFP-4X10G-AC10M=
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP+  -  Connector 2: 4 x SFP+
7.578,-
 
Bestil
(9.472,50 inkl. moms)
På lager
CISCO 100GBASE QSFP ACTIVE OPTICAL CABLE 2M                 IN ACCS
CISCO 100GBASE QSFP ACTIVE OPTICAL CABLE 2M IN ACCS
SKU: QSFP-100G-AOC2M=
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP
11.779,-
 
Bestil
(14.723,75 inkl. moms)
Ikke på lager
COFERRO CABLES
Coferro Cables PTKH 4x0,60 mmØ SP HFFR hvid, Halogenfri signalkabel,  100 M spoler
Coferro Cables PTKH 4x0,60 mmØ SP HFFR hvid, Halogenfri signalkabel, 100 M spoler
SKU: 55201152
Type: Network Special  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
28,-
 
Bestil
(35,- inkl. moms)
På lager
Coferro Cables PTKH 6x0,60 mmØ SP HFFR hvid, Halogenfri signalkabel,  100m spole
Coferro Cables PTKH 6x0,60 mmØ SP HFFR hvid, Halogenfri signalkabel, 100m spole
SKU: 55202152
Type: Network Special  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
37,-
 
Bestil
(46,25 inkl. moms)
På lager
Coferro Cables PTKH 8x0,60 mmØ SP HFFR hvid, Halogenfri signalkabel 100m spole
Coferro Cables PTKH 8x0,60 mmØ SP HFFR hvid, Halogenfri signalkabel 100m spole
SKU: 55204152
Type: Network Special  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
44,-
 
Bestil
(55,- inkl. moms)
På lager
Coferro Cables PTR-F 12x0,22 mm² 100SP HFFR hvid, Signalkabel fleksibelt uskærmet
Coferro Cables PTR-F 12x0,22 mm² 100SP HFFR hvid, Signalkabel fleksibelt uskærmet
SKU: 55428254
Type: Network Special  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
51,-
 
Bestil
(63,75 inkl. moms)
På lager
Coferro Cables PTKH 12x0,60 mmØ SP hvid HFFR, Halogenfri signalkabel,  100m spole
Coferro Cables PTKH 12x0,60 mmØ SP hvid HFFR, Halogenfri signalkabel, 100m spole
SKU: 55205152
Type: Network Special  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
63,-
 
Bestil
(78,75 inkl. moms)
På lager
Coferro Cables PTKH 12x0.60 mmØ Hvid RAL 9003, Halogenfri signalkabel,  500TR
Coferro Cables PTKH 12x0.60 mmØ Hvid RAL 9003, Halogenfri signalkabel, 500TR
SKU: 55205252
Type: Network Special  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
63,-
 
Bestil
(78,75 inkl. moms)
På lager
DELL
DELL Switch Cable 40GbE 1m
DELL Switch Cable 40GbE 1m
SKU: 470-AAVR
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP+  -  Connector 2: QSFP+
892,-
 
Bestil
(1.115,- inkl. moms)
Ikke på lager
DELL Networking Cable QSFP+to QSFP+40G
DELL Networking Cable QSFP+to QSFP+40G
SKU: 470-AAXI
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP+  -  Connector 2: QSFP+
1.887,-
 
Bestil
(2.358,75 inkl. moms)
Ikke på lager
DELOCK
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 0.5m grau
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 0.5m grau
SKU: 89917
Type: Network Special  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: RJ-45
234,-
 
Bestil
(292,50 inkl. moms)
Ikke på lager
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 1.0m grau
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 1.0m grau
SKU: 89893
Type: Network Special  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: RJ-45
236,-
 
Bestil
(295,- inkl. moms)
Ikke på lager
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 2.0m schw
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 2.0m schw
SKU: 63912
Type: Network Special  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: RJ-45
252,-
 
Bestil
(315,- inkl. moms)
Ikke på lager
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 3.0m blau
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 3.0m blau
SKU: 63914
Type: Network Special  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: RJ-45
258,-
 
Bestil
(322,50 inkl. moms)
Ikke på lager
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 5.0m grau
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 5.0m grau
SKU: 89892
Type: Network Special  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: RJ-45
267,-
 
Bestil
(333,75 inkl. moms)
Ikke på lager
DELOCK Adapter USB 2.0 Type-A mane to Serial RS-232 RJ45 male
DELOCK Adapter USB 2.0 Type-A mane to Serial RS-232 RJ45 male
SKU: 62960
Type: Network Special  -  Connector 1: USB 2.0  -  Connector 2: RS-232
268,-
 
Bestil
(335,- inkl. moms)
På lager
EXTREME
EXTREME SFP+ PLUGGABLE COPPER CABLE 3M . ACCS
EXTREME SFP+ PLUGGABLE COPPER CABLE 3M . ACCS
SKU: 10GB-C03-SFPP
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
891,-
 
Bestil
(1.113,75 inkl. moms)
Ikke på lager
EXTREME 1m QSFP+
EXTREME 1m QSFP+
SKU: 10312
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP+  -  Connector 2: QSFP+
1.755,-
 
Bestil
(2.193,75 inkl. moms)
På lager
FUJITSU
FUJITSU QSFP+ actives Twinax cable 10f
FUJITSU QSFP+ actives Twinax cable 10f
SKU: S26361-F3986-L410
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP+  -  Connector 2: QSFP+
4.215,-
 
Bestil
(5.268,75 inkl. moms)
Ikke på lager
GOOBAY
GOOBAY Toslink Kabel HQ sr 10,0m
GOOBAY Toslink Kabel HQ sr 10,0m
SKU: 50572
Type: Network Special  -  Connector 1: TOSLINK  -  Connector 2: TOSLINK
217,-
 
Bestil
(271,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise X200 V.24 DTE 3m kabel til seriel port
Hewlett Packard Enterprise X200 V.24 DTE 3m kabel til seriel port
SKU: JD519A
Type: Network Special
234,-
 
Bestil
(292,50 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise X200 V.24 DCE 3m kabel til seriel port
Hewlett Packard Enterprise X200 V.24 DCE 3m kabel til seriel port
SKU: JD521A
Type: Network Special
243,-
 
Bestil
(303,75 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise X200 V.35 DTE 3m kabel til seriel port
Hewlett Packard Enterprise X200 V.35 DTE 3m kabel til seriel port
SKU: JD523A
Type: Network Special
250,-
 
Bestil
(312,50 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise X260 E1 RJ45 3m routerkabel
Hewlett Packard Enterprise X260 E1 RJ45 3m routerkabel
SKU: JD509A
Type: Network Special  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
415,-
 
Bestil
(518,75 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise X200 V.35 DCE 3m kabel til seriel port
Hewlett Packard Enterprise X200 V.35 DCE 3m kabel til seriel port
SKU: JD525A
Type: Network Special
521,-
 
Bestil
(651,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise X260 8E1 BNC 75 ohm 3 m routerkabel
Hewlett Packard Enterprise X260 8E1 BNC 75 ohm 3 m routerkabel
SKU: JD512A
Type: Network Special
703,-
 
Bestil
(878,75 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise X260 E1 2 BNC 75 ohm 3m routerkabel
Hewlett Packard Enterprise X260 E1 2 BNC 75 ohm 3m routerkabel
SKU: JD175A
Type: Network Special
935,-
 
Bestil
(1.168,75 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise 0.5M FDR Quad Small Form Factor Pluggable InfiniBand Copper Cable
Hewlett Packard Enterprise 0.5M FDR Quad Small Form Factor Pluggable InfiniBand Copper Cable
SKU: 670759-B21
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP  -  Connector 2: SFF-8470
986,-
 
Bestil
(1.232,50 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise SGI VPI QSFP 2M PASSIVE EDR CBL . CPNT
Hewlett Packard Enterprise SGI VPI QSFP 2M PASSIVE EDR CBL . CPNT
SKU: Q1R53A
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP
1.412,-
 
Bestil
(1.765,- inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise SGI VPI QSFP 2.5M PASSIVE EDR CBL CPNT
Hewlett Packard Enterprise SGI VPI QSFP 2.5M PASSIVE EDR CBL CPNT
SKU: Q1R52A
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP
1.446,-
 
Bestil
(1.807,50 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise CABLE, 10GbE-CX4, 15m
Hewlett Packard Enterprise CABLE, 10GbE-CX4, 15m
SKU: 446052-007
Type: Network Special
1.501,-
 
Bestil
(1.876,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise 3800 0,5m stablingskabel
Hewlett Packard Enterprise 3800 0,5m stablingskabel
SKU: J9578A#B01
Type: Network Special
1.651,-
 
Bestil
(2.063,75 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise 3800 1m Stacking-kabel
Hewlett Packard Enterprise 3800 1m Stacking-kabel
SKU: J9665A#B01
Type: Network Special
1.937,-
 
Bestil
(2.421,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise P6000 kabelkit på 2 meter til EVA-udvidelse
Hewlett Packard Enterprise P6000 kabelkit på 2 meter til EVA-udvidelse
SKU: AW566A
Type: Network Special
1.942,-
 
Bestil
(2.427,50 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise 100GB QSFP28 TO QSFP28 3M DAC . ACCS
Hewlett Packard Enterprise 100GB QSFP28 TO QSFP28 3M DAC . ACCS
SKU: 845406-B21
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP+  -  Connector 2: QSFP+
2.323,-
 
Bestil
(2.903,75 inkl. moms)
På lager
Hewlett Packard Enterprise 100GB QSFP28 TO QSFP28 1M DAC . ACCS
Hewlett Packard Enterprise 100GB QSFP28 TO QSFP28 1M DAC . ACCS
SKU: 845404-B21
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP+  -  Connector 2: QSFP+
2.612,-
 
Bestil
(3.265,- inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise SGI IB FDR TO QDR 4M OPTICAL CBL CPNT
Hewlett Packard Enterprise SGI IB FDR TO QDR 4M OPTICAL CBL CPNT
SKU: Q1S11A
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP
3.364,-
 
Bestil
(4.205,- inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise SGI IB FDR TO QDR 1M OPTICAL CBL CPNT
Hewlett Packard Enterprise SGI IB FDR TO QDR 1M OPTICAL CBL CPNT
SKU: Q1S03A
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP
3.364,-
 
Bestil
(4.205,- inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise SGI IB FDR TO QDR 20M OPTICAL CBL CPNT
Hewlett Packard Enterprise SGI IB FDR TO QDR 20M OPTICAL CBL CPNT
SKU: Q1S05A
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP
3.911,-
 
Bestil
(4.888,75 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise 10/ 20Gigabit XPAK 22,86 cm (9") kobberkabel
Hewlett Packard Enterprise 10/ 20Gigabit XPAK 22,86 cm (9") kobberkabel
SKU: AW582A
Type: Network Special  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
3.937,-
 
Bestil
(4.921,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise SGI IB FDR TO QDR 5M OPTICAL CBL CPNT
Hewlett Packard Enterprise SGI IB FDR TO QDR 5M OPTICAL CBL CPNT
SKU: Q1S15A
Type: Network Special  -  Connector 1: QMA
3.996,-
 
Bestil
(4.995,- inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise SGI IB FDR TO QDR 50M OPTICAL CBL CPNT
Hewlett Packard Enterprise SGI IB FDR TO QDR 50M OPTICAL CBL CPNT
SKU: Q1S13A
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP
5.398,-
 
Bestil
(6.747,50 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise SGI VPI QSFP 10M ACTIVE EDR CBL . CPNT
Hewlett Packard Enterprise SGI VPI QSFP 10M ACTIVE EDR CBL . CPNT
SKU: Q1R56A
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP
7.376,-
 
Bestil
(9.220,- inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise SGI VPI QSFP 15M ACTIVE EDR CBL . CPNT
Hewlett Packard Enterprise SGI VPI QSFP 15M ACTIVE EDR CBL . CPNT
SKU: Q1R57A
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP
7.772,-
 
Bestil
(9.715,- inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise P6000 kabelkit på 6 meter til EVA-udvidelse
Hewlett Packard Enterprise P6000 kabelkit på 6 meter til EVA-udvidelse
SKU: AP879A
Type: Network Special
8.238,-
 
Bestil
(10.297,50 inkl. moms)
Ikke på lager
Hewlett Packard Enterprise SGI VPI QSFP 20M ACTIVE EDR CBL . CPNT
Hewlett Packard Enterprise SGI VPI QSFP 20M ACTIVE EDR CBL . CPNT
SKU: Q1R58A
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP
8.243,-
 
Bestil
(10.303,75 inkl. moms)
Ikke på lager
Viser 1-60 af 86 produkter 1 2 Næste

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter