Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

Specielle Netværks kabler

Forsiden Kabler Specielle Netværks kabler
Viser 1-60 af 283 produkter
GOOBAY RJ 45 STP CAT6 2 meter skærmet rød
Varenr.: 95497
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød  -  Længde: 2m
13,-
16,25  inkl. moms
Forventes på lager 28-05-2022
Coferro Cables PTKH 4x0,60 mmØ SP HFFR hvid, Halogenfri signalkabel, 100 M spoler
Varenr.: 55201152
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector
28,-
35,-  inkl. moms
På lager 900
MICROCONNECT 1xRJ45 Plug-2xRJ45 Jack, 8P4C
Varenr.: MPK404
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: 2 x RJ45  -  Længde: 0.2m
34,-
42,50  inkl. moms
Forventes på lager 30-05-2022
Coferro Cables PTKH 6x0,60 mmØ SP HFFR hvid, Halogenfri signalkabel, 100m spole
Varenr.: 55202152
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector
37,-
46,25  inkl. moms
På lager 3300
Coferro Cables PTKH 8x0,60 mmØ TR HFFR hvid, Halogenfri signalkabel, 500TR
Varenr.: 55204452
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector
44,-
55,-  inkl. moms
På lager 4500
Coferro Cables PTR-F 12x0,22 mm² 100SP HFFR hvid, Signalkabel fleksibelt uskærmet
Varenr.: 55428254
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector
51,-
63,75  inkl. moms
På lager 435
Coferro Cables PTKH 8x0,60 mmØ SP HFFR hvid, Halogenfri signalkabel 100m spole
Varenr.: 55204152
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector
70,-
87,50  inkl. moms
På lager 3400
HIGHFLEX HIGHFLEX 6 mm² Rød, Fortinnet, ekstra mangetrådet kl. 6 300/500V, 100 mtr. reel
Varenr.: 503490073
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 100m
70,-
87,50  inkl. moms
På lager 200
GOOBAY RJ 45 UTP 2 meter uskærmet Blå
Varenr.: 68355
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå  -  Længde: 2m
80,-
100,-  inkl. moms
Forventes på lager 28-05-2022
GOOBAY RJ 45 UTP 1,5 meter uskærmet GRØN
Varenr.: 95592
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grøn  -  Længde: 1.5m
90,-
112,50  inkl. moms
På lager 25
114,-
142,50  inkl. moms
På lager 48
HIGHFLEX HIGHFLEX 10mm² Rød, Fortinnet, ekstra mangetrådet kl. 6 300/500V, 100 mtr. reel
Varenr.: 503490076
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 100m
118,-
147,50  inkl. moms
På lager 800
HIGHFLEX HIGHFLEX 10mm² Sort, Fortinnet, ekstra mangetrådet kl. 6 300/500V, 100 mtr. reel
Varenr.: 503490075
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 100m
118,-
147,50  inkl. moms
På lager 300
SUPERMICRO Kab SAS int. 1x SFF-8087 to 1x SFF-8087 0,75m /  /
Varenr.: CBL-0281L
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFF-8087  -  Konnektor 2: SFF-8087  -  Længde: 0.75m
119,-
148,75  inkl. moms
Forventes på lager 23-05-2022
128,-
160,-  inkl. moms
På lager 55
Coferro Cables YSLCY-JZ 7x1,00 mm² TR grå, Skærmet fleksibelt maskinstyrekabel, 500m TR
Varenr.: 77450774
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector
134,-
167,50  inkl. moms
På lager 1000
HIGHFLEX HIGHFLEX 16mm² Rød, Fortinnet, ekstra mangetrådet kl. 6 300/500V, 100 mtr. reel
Varenr.: 503490078
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 100m
135,-
168,75  inkl. moms
På lager 1290
HIGHFLEX HIGHFLEX 16mm² Sort, Fortinnet, ekstra mangetrådet kl. 6 300/500V, 100 mtr. reel
Varenr.: 503490077
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 100m
135,-
168,75  inkl. moms
På lager 500
138,-
172,50  inkl. moms
Forventes på lager 26-05-2022
HIGHFLEX HIGHFLEX 25mm² Rød, Fortinnet, ekstra mangetrådet kl. 6 300/500V, 100 mtr. reel
Varenr.: 503490080
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 100m
168,-
210,-  inkl. moms
På lager 500
HIGHFLEX HIGHFLEX 25mm² Sort, Fortinnet, ekstra mangetrådet kl. 6 300/500V, 100 mtr. reel
Varenr.: 503490079
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 100m
168,-
210,-  inkl. moms
På lager 600
TP-LINK TL-SM5220-1M V1 Dobbelt-axial 1m 10GBase-kabel til direkte påsætning
Varenr.: TL-SM5220-1M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
189,-
236,25  inkl. moms
Forventes på lager 26-05-2022
STARTECH "SFP+ Direct Attach Cable - MSA Compliant - 0,5 m"
Varenr.: SFP10GPC05M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 0.5m
204,-
255,-  inkl. moms
På lager 1
CISCO Compatible 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Retail
Varenr.: SFP-H10GB-CU3M-C
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Orange  -  Længde: 3m
208,-
260,-  inkl. moms
På lager 264
213,-
266,25  inkl. moms
Forventes på lager 19-05-2022
HIGHFLEX HIGHFLEX 35mm² Rød, Fortinnet, ekstra mangetrådet kl. 6 300/500V, 250 mtr. drum
Varenr.: 503490088
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 250m
230,-
287,50  inkl. moms
På lager 1200
HIGHFLEX HIGHFLEX 35mm² Sort, Fortinnet, ekstra mangetrådet kl. 6 300/500V, 250 mtr. drum
Varenr.: 503490087
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 250m
230,-
287,50  inkl. moms
På lager 750
HIGHFLEX HIGHFLEX 70mm² Rød, Fortinnet, ekstra mangetrådet kl. 6 300/500V, 250 mtr. drum
Varenr.: 503490084
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 250m
258,-
322,50  inkl. moms
På lager 700
HIGHFLEX HIGHFLEX 50mm² Rød, Fortinnet, ekstra mangetrådet kl. 6 300/500V, 500 mtr. drum
Varenr.: 503490082
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 500m
272,-
340,-  inkl. moms
På lager 800
HIGHFLEX HIGHFLEX 50mm² Sort, Fortinnet, ekstra mangetrådet kl. 6 300/500V, 500 mtr. drum
Varenr.: 503490081
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Længde: 500m
272,-
340,-  inkl. moms
På lager 428
STARTECH DELL EMC DAC-SFP-10G-1M COMP DAC TWINAX COPPER CABLE 1M CABL
Varenr.: DACSFP10G1M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
273,-
341,25  inkl. moms
På lager 4
STARTECH "Cisco SFP-H10GB-CU1M Compatible - SFP+ Direct Attach Cable - 0,5 m"
Varenr.: SFPH10GBC05M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 0.5m
286,-
357,50  inkl. moms
På lager 2
STARTECH "HP JD096C Compatible - SFP+ Direct Attach Cable - 1,2 m"
Varenr.: JD096CST
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1.2m
296,-
370,-  inkl. moms
På lager 10
STARTECH 1m Cisco Compatible SFP+ 10-Gb Ethernet Passive Twinax Direct Attach Cable
Varenr.: SFPCMM1M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
298,-
372,50  inkl. moms
På lager 1
STARTECH DELL EMC DAC-SFP-10G-2M COMP DAC TWINAX COPPER CABLE 2M CABL
Varenr.: DACSFP10G2M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
322,-
402,50  inkl. moms
På lager 5
DIGITUS SFP+ 10G DAC kabel 0,5 meter, AWG 30, Cisco, 3Com, Alcatel, Arista, Avaya, IBM, Ubiquiti
Varenr.: DN-81220
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 0.5m
326,-
407,50  inkl. moms
På lager 7
STARTECH 2m Cisco Compatible SFP+ 10-Gb Ethernet Passive Twinax Direct Attach Cable
Varenr.: SFPCMM2M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
343,-
428,75  inkl. moms
På lager 3
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 0.5m grau
Varenr.: 89917
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 0.5m
345,-
431,25  inkl. moms
Forventes på lager 19-05-2022
DELL NetworkingCable SFP_ to SFP__ 10GbE_ Copper Twinax Direct Attach Cable_ 1 Meter
Varenr.: 470-AAVH
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
364,-
455,-  inkl. moms
På lager 9
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 1.0m grau
Varenr.: 89893
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 1m
364,-
455,-  inkl. moms
Forventes på lager 19-05-2022
DIGITUS SFP+ 10G DAC kabel 2,0 meter, AWG 30, Cisco, 3Com, Alcatel, Arista, Avaya, IBM, Ubiquiti
Varenr.: DN-81222
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
368,-
460,-  inkl. moms
På lager 6
DELL Srv Acc Cable SFP+ 3M Kit
Varenr.: 470-11553
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
382,-
477,50  inkl. moms
På lager 8
DELL Twinaksial kabel
Varenr.: 470-13555
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Flerfarvet  -  Længde: 3m
382,-
477,50  inkl. moms
På lager 8
STARTECH HP J9281B Compatible - SFP+ Direct Attach Cable - 1 m
Varenr.: J9281BST
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
383,-
478,75  inkl. moms
Forventes på lager 31-05-2022
STARTECH "Cisco SFP-H10GB-CU1-5M Compatible - SFP+ Direct Attach Cable - 1,5 m"
Varenr.: SFPH10GBCU15
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1.5m
386,-
482,50  inkl. moms
Forventes på lager 19-05-2022
STARTECH HP JD097C Compatible - SFP+ Direct Attach Cable - 3 m
Varenr.: JD097CST
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
386,-
482,50  inkl. moms
På lager 28
STARTECH SFP+ Direct Attach Cable - MSA Compliant - 2 m
Varenr.: SFP10GPC2M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
393,-
491,25  inkl. moms
Forventes på lager 19-05-2022
DELOCK Adapter USB 2.0 Type-A mane to Serial RS-232 RJ45 male
Varenr.: 62960
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: USB 2.0  -  Konnektor 2: RS-232
398,-
497,50  inkl. moms
På lager 23
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 2.0m schw
Varenr.: 63912
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 2m
405,-
506,25  inkl. moms
Forventes på lager 19-05-2022
STARTECH DELL EMC DAC-SFP-10G-3M COMP DAC TWINAX COPPER CABLE MPO 3M CABL
Varenr.: DACSFP10G3M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP  -  Konnektor 2: SFP  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
410,-
512,50  inkl. moms
Forventes på lager 19-05-2022
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 3.0m blau
Varenr.: 63914
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 3m
415,-
518,75  inkl. moms
Forventes på lager 21-05-2022
DIGITUS SFP+ 10G DAC kabel 3,0 meter, AWG 30, Cisco, 3Com, Alcatel, Arista, Avaya, IBM, Ubiquiti
Varenr.: DN-81223
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
421,-
526,25  inkl. moms
På lager 5
STARTECH SFP+ Direct Attach Cable - MSA Compliant - 3 m
Varenr.: SFP10GPC3M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
426,-
532,50  inkl. moms
Forventes på lager 19-05-2022
DELOCK Adapter USB2.0/C St > Seriell RS232 RJ45 St 5.0m grau
Varenr.: 89892
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 5m
430,-
537,50  inkl. moms
Forventes på lager 19-05-2022
DIGITUS SFP+ 10G DAC kabel 0,5 meter, AWG 30, HP Procurve compatible
Varenr.: DN-81220-02
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 0.5m
432,-
540,-  inkl. moms
På lager 7
STARTECH 5M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE - HP COMPATIBLE - 10G SFP+ CABL
Varenr.: JG081CST
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 5m
435,-
543,75  inkl. moms
På lager 12
DELL 3M SFP+ Direct Attach
Varenr.: 4WM8D
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort
436,-
545,-  inkl. moms
På lager 8
Viser 1-60 af 283 produkter