Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

Special kabler uden for kategori

Filtermuligheder

Vælg filter værdi

Du søger ved at vælge ét eller flere kriterier under filtermuligheder.

Active filtre

Intet valgt
Sorter efter 
Viser 1-60 af 1531 produkter 1 2 3 4 5 ... 26 Næste
3SIXT
 = På lager
 = Ikke på lager
3SIXT Red Charge & Sync cable with USB-Câ?¢ v3.1 Power Delivery Connector - Compatible with most USB-Câ?¢ POWER DELIVERY notebooks,  tablets & smartphones
3SIXT Red Charge & Sync cable with USB-Câ?¢ v3.1 Power Delivery Connector - Compatible with most USB-Câ?¢ POWER DELIVERY notebooks, tablets & smartphones
SKU: 81989
205,-
 
Bestil
(256,25 inkl. moms)
Ikke på lager
ADAPTEC
ADAPTEC I-RA-HDMSAS-HDMSAS-.5M 5M CABL
ADAPTEC I-RA-HDMSAS-HDMSAS-.5M 5M CABL
SKU: 2282500-R
315,-
 
Bestil
(393,75 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH
ADDER TECH 3m CAT5 patch cable BLUE
ADDER TECH 3m CAT5 patch cable BLUE
SKU: VSC23
168,-
 
Bestil
(210,- inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH Iss.1 Serial Y splitter cable
ADDER TECH Iss.1 Serial Y splitter cable
SKU: VSC19
207,-
 
Bestil
(258,75 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH Mains Power Cable IEC to
ADDER TECH Mains Power Cable IEC to
SKU: CAB-IEC-EURO
247,-
 
Bestil
(308,75 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH MAINS CABLE IEC TO AUS/NZ
ADDER TECH MAINS CABLE IEC TO AUS/NZ
SKU: CAB-IEC-AUS
247,-
 
Bestil
(308,75 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH Mains Power Cable (IS-14N)
ADDER TECH Mains Power Cable (IS-14N)
SKU: CAB-IEC-USA
247,-
 
Bestil
(308,75 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH Cable 10P10C plug to 10P10C
ADDER TECH Cable 10P10C plug to 10P10C
SKU: VSC46
266,-
 
Bestil
(332,50 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH PS/2 to USB keyboard adaptor
ADDER TECH PS/2 to USB keyboard adaptor
SKU: VSA92
274,-
 
Bestil
(342,50 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH PS/2 to USB mouse adaptor
ADDER TECH PS/2 to USB mouse adaptor
SKU: VSA91
274,-
 
Bestil
(342,50 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH 26HDM to video/ dual USB cable
ADDER TECH 26HDM to video/ dual USB cable
SKU: VSCD6
338,-
 
Bestil
(422,50 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH DVI-I female to female coupler
ADDER TECH DVI-I female to female coupler
SKU: VSCD13
369,-
 
Bestil
(461,25 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH 2M 3PIN LOCKABLE 12V POWER
ADDER TECH 2M 3PIN LOCKABLE 12V POWER
SKU: VSC48
369,-
 
Bestil
(461,25 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH Synchronising Cable for
ADDER TECH Synchronising Cable for
SKU: VSC41
369,-
 
Bestil
(461,25 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH 9M - 9M RS232 Video Cascade
ADDER TECH 9M - 9M RS232 Video Cascade
SKU: VSC27
396,-
 
Bestil
(495,- inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH 10GbE SFP Multi Mode Fibre
ADDER TECH 10GbE SFP Multi Mode Fibre
SKU: SFP-MM-LC-10G
443,-
 
Bestil
(553,75 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH DVI-i/VGA adapter cable
ADDER TECH DVI-i/VGA adapter cable
SKU: VSC43
465,-
 
Bestil
(581,25 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH DVI-i/VGA adapter cable
ADDER TECH DVI-i/VGA adapter cable
SKU: VSC42
479,-
 
Bestil
(598,75 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH 1.5M LOCKING HDMI LEAD
ADDER TECH 1.5M LOCKING HDMI LEAD
SKU: VSCD12
512,-
 
Bestil
(640,- inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH RJ45 - RJ45. CAT 7 Patchcord
ADDER TECH RJ45 - RJ45. CAT 7 Patchcord
SKU: VSCAT7-10
528,-
 
Bestil
(660,- inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH RJ45 - RJ45. CAT 7 Patchcord
ADDER TECH RJ45 - RJ45. CAT 7 Patchcord
SKU: VSCAT7-3
533,-
 
Bestil
(666,25 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH 4.25G Multimode SFP transc.
ADDER TECH 4.25G Multimode SFP transc.
SKU: SFP-MM-LC-4G
572,-
 
Bestil
(715,- inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH 10GbE SFP Single Mode Fibre
ADDER TECH 10GbE SFP Single Mode Fibre
SKU: SFP-SM-LC-10G
702,-
 
Bestil
(877,50 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH RJ45 - RJ45. CAT 7 Patchcord
ADDER TECH RJ45 - RJ45. CAT 7 Patchcord
SKU: VSCAT7-30
1.050,-
 
Bestil
(1.312,50 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH RJ45 - RJ45. CAT 7  Patchcord
ADDER TECH RJ45 - RJ45. CAT 7 Patchcord
SKU: VSCAT7-50
1.391,-
 
Bestil
(1.738,75 inkl. moms)
Ikke på lager
ADDER TECH 4.25G Singlemode SFP transc.
ADDER TECH 4.25G Singlemode SFP transc.
SKU: SFP-SM-LC-4G
1.527,-
 
Bestil
(1.908,75 inkl. moms)
Ikke på lager
ALLNET
ALLNET Antennen-Kabel LMR-195 R-SMA(m) <> N-Type(m) 1000 cm
ALLNET Antennen-Kabel LMR-195 R-SMA(m) <> N-Type(m) 1000 cm
SKU: ANT-CAB-RSMA-N-1000
225,-
 
Bestil
(281,25 inkl. moms)
På lager
AMP
AMP SL10G SL110 jack, Category 6A, unshield, black - 01 New - 1Y CCR
AMP SL10G SL110 jack, Category 6A, unshield, black - 01 New - 1Y CCR
SKU: 760241185
224,-
 
Bestil
(280,- inkl. moms)
På lager
AMP Velcro-Tie 5m 10mm sort - 01 New
AMP Velcro-Tie 5m 10mm sort - 01 New
SKU: 0939254668
249,-
 
Bestil
(311,25 inkl. moms)
På lager
AMP RJ45 Unshielded Coupler - 01 New
AMP RJ45 Unshielded Coupler - 01 New
SKU: 2111123-1
282,-
 
Bestil
(352,50 inkl. moms)
På lager
AMP AMPTRAC I/O cable 110 to 2,0mm 4x6 ports
AMP AMPTRAC I/O cable 110 to 2,0mm 4x6 ports
SKU: 2111440-2
343,-
 
Bestil
(428,75 inkl. moms)
På lager
AMP Handheld Toolkit SL Jacks incl fixture UTP/STP - 01 New - 1Y CCR
AMP Handheld Toolkit SL Jacks incl fixture UTP/STP - 01 New - 1Y CCR
SKU: 1725150-6
1.001,-
 
Bestil
(1.251,25 inkl. moms)
På lager
APPLE
APPLE Mac Mini Mains Power Cable
APPLE Mac Mini Mains Power Cable
SKU: SPA04565
368,-
 
Bestil
(460,- inkl. moms)
Ikke på lager
ASSMANN by Digitus
ASSMANN by Digitus USB 2.0 to seriel Converter DSUB 9 han, Blister, inkl 0,8m USB kabel, RS232, sort, FTDI / FT232RL
ASSMANN by Digitus USB 2.0 to seriel Converter DSUB 9 han, Blister, inkl 0,8m USB kabel, RS232, sort, FTDI / FT232RL
SKU: 271611
231,-
 
Bestil
(288,75 inkl. moms)
På lager
ATEN
ATEN 0.3M HDMI 2.0 Cable M/M 30AWG Black
ATEN 0.3M HDMI 2.0 Cable M/M 30AWG Black
SKU: 2L-7DA3H
113,-
 
Bestil
(141,25 inkl. moms)
Ikke på lager
ATEN 1M HDMI 2.0 Cable M/M 30AWG Gold Black
ATEN 1M HDMI 2.0 Cable M/M 30AWG Gold Black
SKU: 2L-7D01H
114,-
 
Bestil
(142,50 inkl. moms)
Ikke på lager
ATEN 10M HDMI 1.4 Cable M/M 28AWG Gold Black
ATEN 10M HDMI 1.4 Cable M/M 28AWG Gold Black
SKU: 2L-7D10H
238,-
 
Bestil
(297,50 inkl. moms)
Ikke på lager
ATEN 20M HDMI 1.4 Cable M/M 26AWG W/ amplifier
ATEN 20M HDMI 1.4 Cable M/M 26AWG W/ amplifier
SKU: 2L-7D20H
448,-
 
Bestil
(560,- inkl. moms)
Ikke på lager
AUDIOCODES
AUDIOCODES Centronics Cable (10 meters) for MediaPack 124
AUDIOCODES Centronics Cable (10 meters) for MediaPack 124
SKU: CENTOL10
1.120,-
 
Bestil
(1.400,- inkl. moms)
På lager
AVERMEDIA
AVERMEDIA Camera Cable f”rl„ng.
AVERMEDIA Camera Cable f”rl„ng.
SKU: 064AOTHERBP7
220,-
 
Bestil
(275,- inkl. moms)
På lager
AVERMEDIA camera cable EVC-series
AVERMEDIA camera cable EVC-series
SKU: 064A1394-B2N
490,-
 
Bestil
(612,50 inkl. moms)
Ikke på lager
AVERMEDIA 10M camera cable
AVERMEDIA 10M camera cable
SKU: 50V8U00000AG
623,-
 
Bestil
(778,75 inkl. moms)
På lager
BARACODA
BARACODA USB CABLE 2.0 . CABL
BARACODA USB CABLE 2.0 . CABL
SKU: 125601
272,-
 
Bestil
(340,- inkl. moms)
På lager
BARACODA USB KABEL 900.0 . CABL
BARACODA USB KABEL 900.0 . CABL
SKU: 125285
361,-
 
Bestil
(451,25 inkl. moms)
Ikke på lager
BARACODA SERIAL KIT 900.0 . CABL
BARACODA SERIAL KIT 900.0 . CABL
SKU: 126431
428,-
 
Bestil
(535,- inkl. moms)
Ikke på lager
BELKIN
BELKIN CAT 5 UTP CABLE ECONOMISER  UK
BELKIN CAT 5 UTP CABLE ECONOMISER UK
SKU: R6G058B
169,-
 
Bestil
(211,25 inkl. moms)
Ikke på lager
BLACKBOX
Blackbox HD15 Gender Changer - HD15 M/M Factory Sealed
Blackbox HD15 Gender Changer - HD15 M/M Factory Sealed
SKU: FA452-R2
148,-
 
Bestil
(185,- inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox Black Box OM3 LC-LC Duplex 30M Factory Sealed
Blackbox Black Box OM3 LC-LC Duplex 30M Factory Sealed
SKU: EFE350-030M
494,-
 
Bestil
(617,50 inkl. moms)
Ikke på lager
BOSCH
BOSCH CABLE CONNECTOR 2-WIRE
BOSCH CABLE CONNECTOR 2-WIRE
SKU: IMI-CCONN-2WIRE-B
248,-
 
Bestil
(310,- inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE
BROCADE Univsal 1 PWRCRD for HV PSU Unterminated
BROCADE Univsal 1 PWRCRD for HV PSU Unterminated
SKU: PC-UNIVERSAL-SAFD
4.158,-
 
Bestil
(5.197,50 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO
CABLES TO GO Cbl/3ft Kindle Charge and Sync Cable
CABLES TO GO Cbl/3ft Kindle Charge and Sync Cable
SKU: 81713
191,-
 
Bestil
(238,75 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/ Displayport HDMI Active Converter
CABLES TO GO Cbl/ Displayport HDMI Active Converter
SKU: 84151
299,-
 
Bestil
(373,75 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/Fiber Pulling Eye Rapid Run Optical
CABLES TO GO Cbl/Fiber Pulling Eye Rapid Run Optical
SKU: 84155
334,-
 
Bestil
(417,50 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO HDMI Extender Female to Female 4K60
CABLES TO GO HDMI Extender Female to Female 4K60
SKU: 82394
457,-
 
Bestil
(571,25 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO 3M Rapidrun Runner UXGA Cl2 PC-Y
CABLES TO GO 3M Rapidrun Runner UXGA Cl2 PC-Y
SKU: 87107
460,-
 
Bestil
(575,- inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Power Cord/1.8M DisplayPort to HDMI Cabl
CABLES TO GO Power Cord/1.8M DisplayPort to HDMI Cabl
SKU: 80694
500,-
 
Bestil
(625,- inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO 5M Rapidrun Runner UXGA Cl2 PC-Y
CABLES TO GO 5M Rapidrun Runner UXGA Cl2 PC-Y
SKU: 87108
513,-
 
Bestil
(641,25 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Power Cord/3.0M DisplayPort to HDMI Cabl
CABLES TO GO Power Cord/3.0M DisplayPort to HDMI Cabl
SKU: 80695
528,-
 
Bestil
(660,- inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/15M SXGA Shielded HD15 M/F Mon EXT
CABLES TO GO Cbl/15M SXGA Shielded HD15 M/F Mon EXT
SKU: 81102
556,-
 
Bestil
(695,- inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Power Cord/0.9M DisplayPort to HDMI Cabl
CABLES TO GO Power Cord/0.9M DisplayPort to HDMI Cabl
SKU: 80693
558,-
 
Bestil
(697,50 inkl. moms)
Ikke på lager
Viser 1-60 af 1531 produkter 1 2 3 4 5 ... 26 Næste

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter