Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

SILVERNET Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-60 af 91 produkter 1 2 Næste
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SKU: SIL DLC 10M
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Black
428,-
 
Bestil
(535,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SKU: SIL DLC 20M
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Black
432,-
 
Bestil
(540,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 1G Singlemode 1310nm SFP, 10km
SILVERNET 1G Singlemode 1310nm SFP, 10km
SKU: SIL-SFP0-01-25-X131-10XD
467,-
 
Bestil
(583,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Desktop PSU, Output voltage:
SILVERNET Desktop PSU, Output voltage:
SKU: SIL 52 PSU SW4
468,-
 
Bestil
(585,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET TILT & SWIVEL 3 AXIS
SILVERNET TILT & SWIVEL 3 AXIS
SKU: SIL MNT 3
468,-
 
Bestil
(585,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Pack of 10 x M22 cable glandFi
SILVERNET Pack of 10 x M22 cable glandFi
SKU: SIL M22 B10/W10
483,-
 
Bestil
(603,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 1G Singlemode 1310nm SFP, 40km
SILVERNET 1G Singlemode 1310nm SFP, 40km
SKU: SIL-SFP0-01-25-X131-40XD
553,-
 
Bestil
(691,25 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET LMR 400 Cable 1M with Ntype
SILVERNET LMR 400 Cable 1M with Ntype
SKU: SIL 4CAB 1M X2
553,-
 
Bestil
(691,25 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
SKU: SIL 4CAB 2M X2
724,-
 
Bestil
(905,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SKU: SIL DLC 50M
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Black
724,-
 
Bestil
(905,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 10G Multimode 1310nm SFP+, 2km
SILVERNET 10G Multimode 1310nm SFP+, 2km
SKU: SIL-SFPX-08-10-X131-02XD
740,-
 
Bestil
(925,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 10G Singlemode 1310nm SFP+,
SILVERNET 10G Singlemode 1310nm SFP+,
SKU: SIL-SFPX-08-10-X131-10XD
797,-
 
Bestil
(996,25 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 10/ 100/ 1000M POE,SFP slot,Excl
SILVERNET 10/ 100/ 1000M POE,SFP slot,Excl
SKU: SIL3100P-SFP
911,-
 
Bestil
(1.138,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 60W 48V 1.25A Industrial
SILVERNET 60W 48V 1.25A Industrial
SKU: SIL MDR-60-48 (48V 1.25A)
916,-
 
Bestil
(1.145,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
SKU: SIL-ECHO-ST
924,-
 
Bestil
(1.155,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
SKU: SIL 4CAB 4M X2
1.166,-
 
Bestil
(1.457,50 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 120W 48V 2.5A Industrial
SILVERNET 120W 48V 2.5A Industrial
SKU: SIL DR-120-48 (48V 2.5A)
1.195,-
 
Bestil
(1.493,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SKU: SIL DLC 90M
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Black
1.239,-
 
Bestil
(1.548,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 2.3-2.7Ghz OUTDOOR OMNI
SILVERNET 2.3-2.7Ghz OUTDOOR OMNI
SKU: SIL OAN 2412
1.268,-
 
Bestil
(1.585,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX4GE POE,two
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX4GE POE,two
SKU: SIL3204P-SFP
1.296,-
 
Bestil
(1.620,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
SKU: SIL SAN 5818-90
1.395,-
 
Bestil
(1.743,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 2.3-2.7Ghz MULTIPOINT
SILVERNET 2.3-2.7Ghz MULTIPOINT
SKU: SIL SAN 2416-90
1.395,-
 
Bestil
(1.743,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SKU: SIL GAN 5824
1.424,-
 
Bestil
(1.780,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 240W 48V 5A Industrial Din
SILVERNET 240W 48V 5A Industrial Din
SKU: SIL NDR-240-48 (48V 5A)
1.439,-
 
Bestil
(1.798,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX4GE POE,two
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX4GE POE,two
SKU: SIL3204P-SFP INC
1.510,-
 
Bestil
(1.887,50 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SKU: SIL-WCAP-AC-W
1.611,-
 
Bestil
(2.013,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SKU: SIL-WCAP-AC
1.611,-
 
Bestil
(2.013,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SKU: SIL GAN 5829
1.939,-
 
Bestil
(2.423,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SKU: SIL DAN 5829
2.068,-
 
Bestil
(2.585,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
SKU: SIL-ECHO-BS
2.068,-
 
Bestil
(2.585,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
SKU: SIL 4CAB 8M X2
2.068,-
 
Bestil
(2.585,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 2.3 - 2.7GHz Sector Antenna
SILVERNET 2.3 - 2.7GHz Sector Antenna
SKU: SIL SAN 2415-120
2.225,-
 
Bestil
(2.781,25 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 2.3-2.7Ghz MULTIPOINT
SILVERNET 2.3-2.7Ghz MULTIPOINT
SKU: SIL SAN 2417-90
2.225,-
 
Bestil
(2.781,25 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
SKU: SIL SAN 5820-90
2.225,-
 
Bestil
(2.781,25 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
SKU: SIL SAN 5819-120
2.225,-
 
Bestil
(2.781,25 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz OUTDOOR OMNI
SILVERNET 4.9-6.0Ghz OUTDOOR OMNI
SKU: SIL OAN 5812
2.326,-
 
Bestil
(2.907,50 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX8GE, two SFP
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX8GE, two SFP
SKU: SIL3208P-SFP
2.396,-
 
Bestil
(2.995,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Wi-Fi Standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SILVERNET Wi-Fi Standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SKU: SIL-WCAP-PRO
2.984,-
 
Bestil
(3.730,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SKU: SIL DAN 5832
3.098,-
 
Bestil
(3.872,50 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 95Mbps up to 1km single radio.
SILVERNET 95Mbps up to 1km single radio.
SKU: SIL PICO 95
Hastighed: 1,3Gbps
3.155,-
 
Bestil
(3.943,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET MULTIPOINT CLIENT REMOTE
SILVERNET MULTIPOINT CLIENT REMOTE
SKU: SIL MICRO 95
Hastighed: 1,3Gbps
3.855,-
 
Bestil
(4.818,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SKU: SIL DAN 5834
4.383,-
 
Bestil
(5.478,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX4GE POE,two
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX4GE POE,two
SKU: SIL3204MP-SFP
4.783,-
 
Bestil
(5.978,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX8GE POE,two
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX8GE POE,two
SKU: SIL3208MP-SFP
5.498,-
 
Bestil
(6.872,50 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 240Mbps up to 2km complete
SILVERNET 240Mbps up to 2km complete
SKU: SIL MICRO 240
Hastighed: 300Mbps
5.657,-
 
Bestil
(7.071,25 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET POINT TO POINT RADIO
SILVERNET POINT TO POINT RADIO
SKU: SIL PICO 95-PCP
Hastighed: 300Mbps
5.698,-
 
Bestil
(7.122,50 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Operates on 2.4 & 5GHz with
SILVERNET Operates on 2.4 & 5GHz with
SKU: SIL-WCAP-OS
6.715,-
 
Bestil
(8.393,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Wi-Fi Standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SILVERNET Wi-Fi Standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SKU: SIL-WCAP-EXT
6.715,-
 
Bestil
(8.393,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET 95Mbps up to 2km complete
SILVERNET 95Mbps up to 2km complete
SKU: SIL MICRO 95-PCP
Hastighed: 1,3Gbps
7.128,-
 
Bestil
(8.910,- inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Onsite Wireless Network Traini
SILVERNET Onsite Wireless Network Traini
SKU: SIL TR 100
7.157,-
 
Bestil
(8.946,25 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Onsite Commissioning of an
SILVERNET Onsite Commissioning of an
SKU: SIL COM 100
7.157,-
 
Bestil
(8.946,25 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Site Survey (Excludes Expenses
SILVERNET Site Survey (Excludes Expenses
SKU: SIL SS 200
7.157,-
 
Bestil
(8.946,25 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Network Consultancy (Excludes
SILVERNET Network Consultancy (Excludes
SKU: SIL NC 100
7.157,-
 
Bestil
(8.946,25 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET MULTIPOINT CLIENT REMOTE
SILVERNET MULTIPOINT CLIENT REMOTE
SKU: SIL LITE 95
Hastighed: 1,3Gbps
7.843,-
 
Bestil
(9.803,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Outdoor Dual radio Access
SILVERNET Outdoor Dual radio Access
SKU: SIL AP1200-360
7.901,-
 
Bestil
(9.876,25 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
SKU: SIL-ECHO-M5
7.986,-
 
Bestil
(9.982,50 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET MULTIPOINT BASE STATION
SILVERNET MULTIPOINT BASE STATION
SKU: SIL BASE 500
Hastighed: 867Mbps
8.587,-
 
Bestil
(10.733,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Outdoor Dual radio Access
SILVERNET Outdoor Dual radio Access
SKU: SIL AP1200
8.587,-
 
Bestil
(10.733,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Outdoor Dual radio Access
SILVERNET Outdoor Dual radio Access
SKU: SIL AP1200-90
8.587,-
 
Bestil
(10.733,75 inkl. moms)
Ikke på lager
SILVERNET Multi-Point Base Station
SILVERNET Multi-Point Base Station
SKU: SIL BASE 500-90
Hastighed: 867Mbps
10.017,-
 
Bestil
(12.521,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Viser 1-60 af 91 produkter 1 2 Næste

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter