Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 5M

Forsiden Kabler Fiber ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 5M
ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 5M (FO-LCLCOM3D-005)
ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 5M (FO-LCLCOM3D-005)
ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 5M (FO-LCLCOM3D-005)
ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 5M (FO-LCLCOM3D-005)

ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 5M

Varenr.:
FO-LCLCOM3D-005
EAN:
5714590009316
  • Type Fiber
  • Konnektor 1 LC, LC/UPC
  • Konnektor 2 LC, LC/UPC
  • Color Vand
  • Længde 5m
211,-
263,75 inkl. moms
På lager 63
Antal:
Beskrivelse

ProXtend FO-LCLCOM3D-005. Kabellængde: 5 m, Fiberoptisk type: OM3, Stik 1: LC, Stik 2: LC, Kernediameter: 50 µm, Stik køn: Hanstik, Fuld duplex

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.