Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

PERLE SYSTEMS Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter på 
Viser 1-8 af 8 produkter
PERLE SYSTEMS Perle Kabel IOLAN RJ45F-DB9M Crossover Adapter (DTE) Sun/Cio
PERLE SYSTEMS Perle Kabel IOLAN RJ45F-DB9M Crossover Adapter (DTE) Sun/Cio
SKU: 04007050
Produkt: Diverse
237,-
 
Bestil
(296,25 inkl. moms)
På lager
PERLE SYSTEMS Perle Kabel IOLAN RJ45-RJ45 Sun/Cisco
PERLE SYSTEMS Perle Kabel IOLAN RJ45-RJ45 Sun/Cisco
SKU: 04030070
Produkt: Diverse
247,-
 
Bestil
(308,75 inkl. moms)
På lager
PERLE SYSTEMS Perle Kabel RJ45M to RJ45F Sun/Cisco Crossover Adapter
PERLE SYSTEMS Perle Kabel RJ45M to RJ45F Sun/Cisco Crossover Adapter
SKU: 04031290
Produkt: Mediekonvertere
555,-
 
Bestil
(693,75 inkl. moms)
På lager
PERLE SYSTEMS Perle Medien Rate Konverter 10/100 RJ45/LC Monomode (20km)
PERLE SYSTEMS Perle Medien Rate Konverter 10/100 RJ45/LC Monomode (20km)
SKU: 05052440
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2.870,-
 
Bestil
(3.587,50 inkl. moms)
På lager
PERLE SYSTEMS Medien Konverter PoE 10/ 100/ 1000 RJ45/SC POE 15, 4W
PERLE SYSTEMS Medien Konverter PoE 10/ 100/ 1000 RJ45/SC POE 15, 4W
SKU: 05080022
Produkt: Mediekonvertere
3.285,-
 
Bestil
(4.106,25 inkl. moms)
På lager
PERLE SYSTEMS Medien Konverter 100 LC/LC multi to monomode
PERLE SYSTEMS Medien Konverter 100 LC/LC multi to monomode
SKU: 05060052
Produkt: Mediekonvertere
3.398,-
 
Bestil
(4.247,50 inkl. moms)
På lager
PERLE SYSTEMS Perle Medien Konverter 10/ 100/ 1000 POERJ45/ SC "Indust. Temp"
PERLE SYSTEMS Perle Medien Konverter 10/ 100/ 1000 POERJ45/ SC "Indust. Temp"
SKU: 05090500
Produkt: POE
4.814,-
 
Bestil
(6.017,50 inkl. moms)
På lager
PERLE SYSTEMS Perle Medien Konverter Modul CM-10GT-SFP
PERLE SYSTEMS Perle Medien Konverter Modul CM-10GT-SFP
SKU: 05062550
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
5.552,-
 
Bestil
(6.940,- inkl. moms)
På lager
Viser 1-8 af 8 produkter

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt password?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter