Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

Øvrigt

Viser 1-60 af 118 produkter
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 5M 9/125
Varenr.: FIB224005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 5m
23,-
28,75  inkl. moms
På lager 68
MICROCONNECT BNC - BNC 2m M-M
Varenr.: 50046
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: BNC  -  Konnektor 2: BNC  -  Længde: 2m
26,-
32,50  inkl. moms
På lager 54
MICROCONNECT BNC - BNC 3m M-M
Varenr.: 50424
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: BNC  -  Konnektor 2: BNC  -  Længde: 3m
27,-
33,75  inkl. moms
På lager 41
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 10M 9/125
Varenr.: FIB224010
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 10m
27,-
33,75  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT BNC - BNC 1m M-M
Varenr.: 50423
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: BNC  -  Konnektor 2: BNC  -  Længde: 1m
30,-
37,50  inkl. moms
På lager 52
MICROCONNECT BNC - BNC 5m M-M
Varenr.: 50074
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: BNC  -  Konnektor 2: BNC  -  Længde: 5m
30,-
37,50  inkl. moms
På lager 20
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 15M 9/125
Varenr.: FIB224015
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 15m
30,-
37,50  inkl. moms
På lager 68
MICROCONNECT BNC - BNC 0,5m M-M
Varenr.: 50413
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: BNC  -  Konnektor 2: BNC  -  Længde: 0.5m
33,-
41,25  inkl. moms
På lager 44
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 7M 9/125
Varenr.: FIB224007
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 7m
33,-
41,25  inkl. moms
Forventes på lager 01-06-2022
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 20M 9/125
Varenr.: FIB224020
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 20m
36,-
45,-  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
DELOCK Display Port Kabel St/S
Varenr.: 82438
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Længde: 2m
40,-
50,-  inkl. moms
På lager 13
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 25M 9/125
Varenr.: FIB224025
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 25m
40,-
50,-  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
45,-
56,25  inkl. moms
På lager 17
45,-
56,25  inkl. moms
På lager 4
ROLINE Modem Adapter DB9 M/ RJ45 F **Endast H„mtlager**
Varenr.: 12.03.7525
Type: Adapter  -  Konnektor 1: DB-9  -  Konnektor 2: RJ-45
47,-
58,75  inkl. moms
På lager 3
MICROCONNECT LC/APC-SC/APC 1M 9/125 SM
Varenr.: FIB436001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
48,-
60,-  inkl. moms
Forventes på lager 01-06-2022
MICROCONNECT BNC - BNC 10m M-M
Varenr.: 50088
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: BNC  -  Konnektor 2: BNC  -  Længde: 10m
52,-
65,-  inkl. moms
På lager 80
MICROCONNECT BNC - BNC 10m M-M
Varenr.: 50075
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: BNC  -  Konnektor 2: BNC  -  Længde: 10m
52,-
65,-  inkl. moms
På lager 14
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 30M 9/125
Varenr.: FIB224030
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 30m
54,-
67,50  inkl. moms
Forventes på lager 01-06-2022
MICROCONNECT SC-SC UPC 1M 50/125 OM2
Varenr.: FIB222001-2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 1m
56,-
70,-  inkl. moms
Forventes på lager 01-06-2022
MICROCONNECT LC/APC-LC/APC SM 9/125um 12M
Varenr.: FIB434012
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 12m
57,-
71,25  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
57,-
71,25  inkl. moms
På lager 18
MICROCONNECT Jumper Cable C14 - C15 1.5m
Varenr.: PE011415
Type: Strøm  -  Konnektor 1: C14 forbinder  -  Konnektor 2: C13 forbinder  -  Color: Sort  -  Længde: 1.5m
63,-
78,75  inkl. moms
På lager 569
MICROCONNECT LC/APC-SC/APC 2M 9/125 SM
Varenr.: FIB436002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 2m
63,-
78,75  inkl. moms
Forventes på lager 01-06-2022
MICROCONNECT Jumper Cable C14 - C15 2m
Varenr.: PE011420
Type: Strøm  -  Konnektor 1: C14 forbinder  -  Konnektor 2: C13 forbinder  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
68,-
85,-  inkl. moms
På lager 3575
MICROCONNECT LC/APC-LC/APC SM 9/125um 15M
Varenr.: FIB434015
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 15m
68,-
85,-  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT LC/APC-LC/APC SM 9/125um 20M
Varenr.: FIB434020
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 20m
72,-
90,-  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT LC/APC-SC/APC 3M 9/125 SM
Varenr.: FIB436003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 3m
76,-
95,-  inkl. moms
Forventes på lager 01-06-2022
MICROCONNECT LC/APC-SC/APC 0,5M 9/125 SM
Varenr.: FIB4360005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 0.5m
81,-
101,25  inkl. moms
Forventes på lager 01-06-2022
MICROCONNECT XLR M-F 1m 3-pol
Varenr.: XLRMF1
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: XLR  -  Konnektor 2: XLR  -  Længde: 1m
84,-
105,-  inkl. moms
Forventes på lager 13-07-2022
MICROCONNECT BNC - BNC 20m M-M
Varenr.: 50134
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: BNC  -  Konnektor 2: BNC  -  Længde: 20m
87,-
108,75  inkl. moms
På lager 6
MICROCONNECT Jumper Cable C14 - C15 3m
Varenr.: PE011403
Type: Strøm  -  Konnektor 1: C14 forbinder  -  Konnektor 2: C13 forbinder  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
101,-
126,25  inkl. moms
På lager 462
MICROCONNECT DSUB15-DSUB15 5m M-F
Varenr.: SCSE15GF5
Type: VGA (Analog)  -  Konnektor 1: VGA (D-Sub)  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Længde: 5m
104,-
130,-  inkl. moms
Forventes på lager 06-06-2022
STARTECH "1,8m Smart UPS Replacement USB Cable AP9827"
Varenr.: USBUPS06
Type: Særlig  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 1.83m
154,-
192,50  inkl. moms
På lager 20
MICROCONNECT XLR M-F 20m 3-pol
Varenr.: XLRMF20
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: XLR  -  Konnektor 2: XLR  -  Længde: 20m
162,-
202,50  inkl. moms
På lager 3
ZEBRA UK CORD FOR ZQ110 CABL
Varenr.: P1070125-023
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik UK (Type G)
175,-
218,75  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
ZEBRA EU CORD FOR ZQ110 CABL
Varenr.: P1070125-019
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik Euro
177,-
221,25  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
226,-
282,50  inkl. moms
Forventes på lager 21-05-2022
STARTECH 2 Port Panel Mount USB 3.0 Cable - USB A to Motherboard Header Cable F/F
Varenr.: USB3SPNLAFHD
Type: USB  -  Konnektor 1: IDC  -  Konnektor 2: IDC  -  Længde: 0.5m
228,-
285,-  inkl. moms
Forventes på lager 24-05-2022
DELOCK HF Kabel SMA Stecker > SMA Buchse 2 m CFD20
Varenr.: 88443
Type: Antenne  -  Konnektor 1: SMA  -  Konnektor 2: SMA  -  Længde: 2m
229,-
286,25  inkl. moms
Forventes på lager 24-05-2022
DELOCK LWL Patchkabel Delock LC -> LC 3.00m Multimode Duplex OM4
Varenr.: 84642
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Violet  -  Længde: 3m
232,-
290,-  inkl. moms
Forventes på lager 24-05-2022
DELOCK LWL Patchkabel Delock LC -> ST 3.00m Multimode Duplex OM4
Varenr.: 84687
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Violet  -  Længde: 3m
233,-
291,25  inkl. moms
Forventes på lager 21-05-2022
DELOCK HF Kabel RP-SMA St > RP-SMA St 2 m LMR195 l
Varenr.: 88656
Type: Antenne  -  Konnektor 1: RP-SMA  -  Konnektor 2: RP-SMA  -  Længde: 2m
235,-
293,75  inkl. moms
Forventes på lager 21-05-2022
LOGILINK Adapter Display Port
Varenr.: CV0040
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: Mini DisplayPort
241,-
301,25  inkl. moms
Forventes på lager 28-05-2022
DELOCK Kabel Mini SAS SFF 8643 -> SFF 8087 St/St 1.00m
Varenr.: 83389
Type: SAS  -  Konnektor 1: Mini-SAS HD  -  Konnektor 2: Mini-SAS  -  Længde: 1m
252,-
315,-  inkl. moms
På lager 5
BELKIN USB 3.0 USB A 5GBPS 1.5amp Black
Varenr.: F2CU036BTBLK
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A
257,-
321,25  inkl. moms
På lager 14
CABLES TO GO Cbl/s To Go 0.5M 75Ohm BNC
Varenr.: 80364
Type: Antenne  -  Konnektor 1: BNC  -  Konnektor 2: BNC
264,-
330,-  inkl. moms
På lager 1
Viser 1-60 af 118 produkter