Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

MICROCONNECT Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-60 af 3225 produkter 1 2 3 4 5 ... 54 Næste
MICROCONNECT Coax angle plug with screw
MICROCONNECT Coax angle plug with screw
SKU: COAXADAPTERA1
Produkt: Kabelkomponenter
5,-
 
Bestil
(6,25 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT Twist-On F-Plug 7.0mm
MICROCONNECT Twist-On F-Plug 7.0mm
SKU: COAXADAPTER3
Produkt: Kabelkomponenter
5,-
 
Bestil
(6,25 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT Twist-On F-Plug 5.2mm
MICROCONNECT Twist-On F-Plug 5.2mm
SKU: COAXADAPTER2
Produkt: Kabelkomponenter
5,-
 
Bestil
(6,25 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT USB2.0 CABLE A-B M/M 0,5m
MICROCONNECT USB2.0 CABLE A-B M/M 0,5m
SKU: USBAB05
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB B
6,-
 
Bestil
(7,50 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT BNC crimp plug for RG59
MICROCONNECT BNC crimp plug for RG59
SKU: BNC59F
Produkt: Kabelkomponenter
9,-
 
Bestil
(11,25 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Yellow
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Yellow
SKU: UTP5005Y
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
9,-
 
Bestil
(11,25 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT Modular Straight RJ12 6C/6P 2m
MICROCONNECT Modular Straight RJ12 6C/6P 2m
SKU: MPK102
Type: Tele  -  Konnektor 1: RJ-12  -  Konnektor 2: RJ-12
10,-
 
Bestil
(12,50 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.25M White
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.25M White
SKU: UTP50025WAA
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
10,-
 
Bestil
(12,50 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT FC/UPC Pigtail 1,5m 50/125 OM3
MICROCONNECT FC/UPC Pigtail 1,5m 50/125 OM3
SKU: FIBFCM3PIG
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.4M RED LSZH
MICROCONNECT UTP CAT6 0.4M RED LSZH
SKU: UTP6004R
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT Adapter RCA - RCA F-F
MICROCONNECT Adapter RCA - RCA F-F
SKU: AUDAGG
Type: Antenne  -  Konnektor 1: RCA  -  Konnektor 2: RCA
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M RED PVC
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M RED PVC
SKU: B-FTP501R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6A 0,25M Green LSZH
MICROCONNECT U/UTP CAT6A 0,25M Green LSZH
SKU: UTP6A0025G
Produkt: Kobber patch-ledninger
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6A 0.5M Red LSZH
MICROCONNECT U/UTP CAT6A 0.5M Red LSZH
SKU: UTP6A005R
Produkt: Kobber patch-ledninger
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT Adapter 9PIN-25PIN 0.4M F/M
MICROCONNECT Adapter 9PIN-25PIN 0.4M F/M
SKU: IBM038A
Type: Serial - Parallel  -  Konnektor 1: DB-9  -  Konnektor 2: DB-25
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT Adapter ST-ST Simplex Multimod
MICROCONNECT Adapter ST-ST Simplex Multimod
SKU: FISTST
Produkt: Kabelkomponenter
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1.5M YELLOW PVC
MICROCONNECT UTP CAT5E 1.5M YELLOW PVC
SKU: UTP5015Y
Type: Cat5  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: N
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6A 0,25M Blue LSZH
MICROCONNECT U/UTP CAT6A 0,25M Blue LSZH
SKU: UTP6A0025B
Produkt: Kobber patch-ledninger
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT NC 1524 RCA M - BNC F
MICROCONNECT NC 1524 RCA M - BNC F
SKU: BNCRCAADAPTOR
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: RCA  -  Konnektor 2: BNC
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 0.15M Blue Slim,
MICROCONNECT U/UTP CAT6 0.15M Blue Slim,
SKU: W125624939
Produkt: Kobber patch-ledninger
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT ADAPTER RJ12-RJ12 F/F 6P
MICROCONNECT ADAPTER RJ12-RJ12 F/F 6P
SKU: MPK200
Type: Adapter  -  Konnektor 1: RJ-12  -  Konnektor 2: RJ-12
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT RJ45 MP8P8C Plug Cat6 UTP
MICROCONNECT RJ45 MP8P8C Plug Cat6 UTP
SKU: KON520
Produkt: Kabelkomponenter
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT RJ12-RJ45 1M M/M White
MICROCONNECT RJ12-RJ45 1M M/M White
SKU: MPK451
Type: Tele  -  Konnektor 1: RJ-11  -  Konnektor 2: RJ-45
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT NC 1524 RCA F - BNC M
MICROCONNECT NC 1524 RCA F - BNC M
SKU: BNCRCAADAPTOR1
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: BNC  -  Konnektor 2: RCA
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M BLUE PVC
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M BLUE PVC
SKU: B-UTP6005B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT ADAPTER RJ11-RJ11 F/F 4P
MICROCONNECT ADAPTER RJ11-RJ11 F/F 4P
SKU: MPK199
Type: Adapter  -  Konnektor 1: RJ-11  -  Konnektor 2: RJ-11
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6A 0.5M Black LSZH
MICROCONNECT U/UTP CAT6A 0.5M Black LSZH
SKU: UTP6A005S
Produkt: Kobber patch-ledninger
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT Power 3pin - 3pin 0,2m M / F
MICROCONNECT Power 3pin - 3pin 0,2m M / F
SKU: PI05062
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Molex (3-pin)  -  Konnektor 2: Molex (3-pin)
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6A 0.5M White LSZH
MICROCONNECT U/UTP CAT6A 0.5M White LSZH
SKU: UTP6A005W
Produkt: Kobber patch-ledninger
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT Adapter USB A - A 90ø M-F
MICROCONNECT Adapter USB A - A 90ø M-F
SKU: USBAMAFA
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 0.25M Purple PVC
MICROCONNECT U/UTP CAT6 0.25M Purple PVC
SKU: B-UTP60025P
Produkt: Kobber patch-ledninger
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 0.25M Orange PVC
MICROCONNECT U/UTP CAT6 0.25M Orange PVC
SKU: B-UTP60025O
Produkt: Kobber patch-ledninger
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M GREY PVC
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M GREY PVC
SKU: B-UTP6005
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT STP CAT5E 0,5M GREEN PVC
MICROCONNECT STP CAT5E 0,5M GREEN PVC
SKU: STP5005G
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT STP CAT5E 1M WHITE PVC
MICROCONNECT STP CAT5E 1M WHITE PVC
SKU: STP501W
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1M PURPLE PVC
MICROCONNECT UTP CAT5E 1M PURPLE PVC
SKU: UTP501P
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M White
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M White
SKU: UTP5005WAA
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
SKU: FIBSTPIG3
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
SKU: FIBSTPIG2
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 1,5m 62,5/125,
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 1,5m 62,5/125,
SKU: FIBSTMPIG
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT FC/UPC Pigtail 2m 62,5/125 OM1
MICROCONNECT FC/UPC Pigtail 2m 62,5/125 OM1
SKU: FIBFCMPIG2
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 2m 62,5/125 OM1
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 2m 62,5/125 OM1
SKU: FIBSTMPIG2
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT iPhone cable charge and play
MICROCONNECT iPhone cable charge and play
SKU: IP1001
Type: Mobiltelefon
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 0.15M Yellow Slim,
MICROCONNECT U/UTP CAT6 0.15M Yellow Slim,
SKU: W125624999
Produkt: Kobber patch-ledninger
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.3M Brown LSZH
MICROCONNECT UTP CAT6 0.3M Brown LSZH
SKU: UTP6003BR
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 0.15M Red Slim,
MICROCONNECT U/UTP CAT6 0.15M Red Slim,
SKU: W125624998
Produkt: Kobber patch-ledninger
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 1,5m 50/125 OM3
MICROCONNECT ST/UPC Pigtail 1,5m 50/125 OM3
SKU: FIBSTM3PIG
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT FC/UPC Pigtail 1,5m 62,5/125,
MICROCONNECT FC/UPC Pigtail 1,5m 62,5/125,
SKU: FIBFCMPIG
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
SKU: FIBLCM3PIG5
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M RED PVC
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M RED PVC
SKU: B-FTP5005R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M Black
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M Black
SKU: UTP5005BAA
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT FC/UPC Pigtail 1,5m 9/125 OS2
MICROCONNECT FC/UPC Pigtail 1,5m 9/125 OS2
SKU: FIBFCPIG
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 0.15M Green Slim,
MICROCONNECT U/UTP CAT6 0.15M Green Slim,
SKU: W125624988
Produkt: Kobber patch-ledninger
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT FC/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
MICROCONNECT FC/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
SKU: FIBFCPIG2
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT FC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
MICROCONNECT FC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
SKU: FIBFCPIG3
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
11,-
 
Bestil
(13,75 inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT Modular Straight RJ11 6C/6P 2m
MICROCONNECT Modular Straight RJ11 6C/6P 2m
SKU: MPK102S
Type: Tele  -  Konnektor 1: RJ-11  -  Konnektor 2: RJ-11
12,-
 
Bestil
(15,- inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1M Black
MICROCONNECT UTP CAT5E 1M Black
SKU: UTP501BAA
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
12,-
 
Bestil
(15,- inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT USB2.0  A-B 0,5m M-M
MICROCONNECT USB2.0 A-B 0,5m M-M
SKU: USBAB05T
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB B
12,-
 
Bestil
(15,- inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREY PVC
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREY PVC
SKU: B-FTP5005
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
12,-
 
Bestil
(15,- inkl. moms)
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M BLUE PVC
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M BLUE PVC
SKU: UTP5003B
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
12,-
 
Bestil
(15,- inkl. moms)
På lager
Viser 1-60 af 3225 produkter 1 2 3 4 5 ... 54 Næste

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter