Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

GARBOT Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-60 af 238 produkter 1 2 3 4 Næste
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
SKU: B-02-60050
75,-
 
Bestil
(93,75 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
SKU: B-02-50100
76,-
 
Bestil
(95,- inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
SKU: B-02-52050
77,-
 
Bestil
(96,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
SKU: B-02-62100
78,-
 
Bestil
(97,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
SKU: B-02-52150
83,-
 
Bestil
(103,75 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
SKU: B-02-60100
91,-
 
Bestil
(113,75 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
SKU: B-02-50050
92,-
 
Bestil
(115,- inkl. moms)
På lager
GARBOT GarbotS/ FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
GARBOT GarbotS/ FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
SKU: B-02-62150
96,-
 
Bestil
(120,- inkl. moms)
På lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
SKU: B-02-62050
97,-
 
Bestil
(121,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
SKU: B-02-52100
99,-
 
Bestil
(123,75 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
SKU: B-02-50150
101,-
 
Bestil
(126,25 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
SKU: B-02-52200
101,-
 
Bestil
(126,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
SKU: B-02-62300
105,-
 
Bestil
(131,25 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT Plast Power Strip 3-way K Outlet. Black Factory Sealed
GARBOT Plast Power Strip 3-way K Outlet. Black Factory Sealed
SKU: 24155129
Type: Elektrisk hardware
108,-
 
Bestil
(135,- inkl. moms)
På lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
SKU: B-02-50300
110,-
 
Bestil
(137,50 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
SKU: B-02-60150
112,-
 
Bestil
(140,- inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
SKU: B-02-62200
112,-
 
Bestil
(140,- inkl. moms)
På lager
GARBOT Plast Power Strip 3-way K Outlet. White Factory Sealed
GARBOT Plast Power Strip 3-way K Outlet. White Factory Sealed
SKU: 24155119
Type: Elektrisk hardware
114,-
 
Bestil
(142,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT Plast Power Strip 3-way K-IT Outlet. White Factory Sealed
GARBOT Plast Power Strip 3-way K-IT Outlet. White Factory Sealed
SKU: 24155123
Type: Elektrisk hardware
114,-
 
Bestil
(142,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
SKU: B-02-50200
115,-
 
Bestil
(143,75 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
SKU: B-02-60300
117,-
 
Bestil
(146,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 5.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 5.0m Factory Sealed
SKU: B-02-62500
123,-
 
Bestil
(153,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 1.0 m. Factory Sealed
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 1.0 m. Factory Sealed
SKU: B-01-10001
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
124,-
 
Bestil
(155,- inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H SmartShield For Apple Iphone XR/11 6.1" Factory Sealed
GARBOT 9H SmartShield For Apple Iphone XR/11 6.1" Factory Sealed
SKU: C-05-10125
Type: Protektor
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H SmartShield For Samsung Galaxy A8 Factory Sealed
GARBOT 9H SmartShield For Samsung Galaxy A8 Factory Sealed
SKU: C-05-10146
Type: Protektor
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H SmartShield For Samsung Galaxy J6 Factory Sealed
GARBOT 9H SmartShield For Samsung Galaxy J6 Factory Sealed
SKU: C-05-10149
Type: Protektor
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H SmartShield For Apple Iphone 6/6S/7/8 Factory Sealed
GARBOT 9H SmartShield For Apple Iphone 6/6S/7/8 Factory Sealed
SKU: C-05-10130
Type: Protektor
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H SmartShield For Samsung Galaxy A8+ Factory Sealed
GARBOT 9H SmartShield For Samsung Galaxy A8+ Factory Sealed
SKU: C-05-10147
Type: Protektor
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H SmartShield For Apple Iphone SE Factory Sealed
GARBOT 9H SmartShield For Apple Iphone SE Factory Sealed
SKU: C-05-10136
Type: Protektor
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H SmartShield For Samsung Galaxy A6+ Factory Sealed
GARBOT 9H SmartShield For Samsung Galaxy A6+ Factory Sealed
SKU: C-05-10144
Type: Protektor
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H SmartShield For Apple Iphone XS Max 6.5" Factory Sealed
GARBOT 9H SmartShield For Apple Iphone XS Max 6.5" Factory Sealed
SKU: C-05-10127
Type: Protektor
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H SmartShield For Samsung Galaxy J6+ Factory Sealed
GARBOT 9H SmartShield For Samsung Galaxy J6+ Factory Sealed
SKU: C-05-10150
Type: Protektor
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H SmartShield For Samsung Galaxy A7 Factory Sealed
GARBOT 9H SmartShield For Samsung Galaxy A7 Factory Sealed
SKU: C-05-10145
Type: Protektor
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H SmartShield For Samsung Galaxy A9 Factory Sealed
GARBOT 9H SmartShield For Samsung Galaxy A9 Factory Sealed
SKU: C-05-10148
Type: Protektor
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H SmartShield For Apple Iphone X/XS/11 5.8 Factory Sealed
GARBOT 9H SmartShield For Apple Iphone X/XS/11 5.8 Factory Sealed
SKU: C-05-10126
Type: Protektor
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H SmartShield For Apple Iphone 6/7/8 Plus Factory Sealed
GARBOT 9H SmartShield For Apple Iphone 6/7/8 Plus Factory Sealed
SKU: C-05-10129
Type: Protektor
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
SKU: B-02-60200
127,-
 
Bestil
(158,75 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 5.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 5.0m Factory Sealed
SKU: B-02-50500
129,-
 
Bestil
(161,25 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
SKU: B-02-52300
130,-
 
Bestil
(162,50 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 5.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 5.0m Factory Sealed
SKU: B-02-60500
132,-
 
Bestil
(165,- inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT FO Cable 50/125. OM4. LC/LC-PC. Violet 0.5m Factory Sealed
GARBOT FO Cable 50/125. OM4. LC/LC-PC. Violet 0.5m Factory Sealed
SKU: B-01-10300
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
132,-
 
Bestil
(165,- inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 2.0 m. Factory Sealed
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 2.0 m. Factory Sealed
SKU: B-01-10002
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
136,-
 
Bestil
(170,- inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 3.0 m. Factory Sealed
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 3.0 m. Factory Sealed
SKU: B-01-10003
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 19" coverplate. 2 HE Factory Sealed
GARBOT 19" coverplate. 2 HE Factory Sealed
SKU: DT-NCA-08 - 2U
Type: Rack / Tilbehør
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Samsung Galaxy S10 plus Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Samsung Galaxy S10 plus Factory Sealed
SKU: C-05-10153
Type: Protektor
144,-
 
Bestil
(180,- inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Samsung Galaxy S10 Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Samsung Galaxy S10 Factory Sealed
SKU: C-05-10151
Type: Protektor
144,-
 
Bestil
(180,- inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Samsung Galaxy S10e Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Samsung Galaxy S10e Factory Sealed
SKU: C-05-10152
Type: Protektor
144,-
 
Bestil
(180,- inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Samsung Galaxy Note 10 Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Samsung Galaxy Note 10 Factory Sealed
SKU: C-05-10141
Type: Protektor
144,-
 
Bestil
(180,- inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Huawei Mate 10 Pro Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Huawei Mate 10 Pro Factory Sealed
SKU: C-05-10161
Type: Protektor
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT FO Cable 50/125. OM4. LC/LC-PC. Violet 1.0m Factory Sealed
GARBOT FO Cable 50/125. OM4. LC/LC-PC. Violet 1.0m Factory Sealed
SKU: B-01-10301
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Huawei P10 Plus Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Huawei P10 Plus Factory Sealed
SKU: C-05-10164
Type: Protektor
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Huawei Mate 10 Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Huawei Mate 10 Factory Sealed
SKU: C-05-10163
Type: Protektor
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Huawei P30 Lite Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Huawei P30 Lite Factory Sealed
SKU: C-05-10186
Type: Protektor
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Huawei P20 Lite Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Huawei P20 Lite Factory Sealed
SKU: C-05-10157
Type: Protektor
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Huawei Mate 20 Pro Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Huawei Mate 20 Pro Factory Sealed
SKU: C-05-10154
Type: Protektor
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Huawei P20 Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Huawei P20 Factory Sealed
SKU: C-05-10158
Type: Protektor
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Huawei Mate 10 Lite Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Huawei Mate 10 Lite Factory Sealed
SKU: C-05-10162
Type: Protektor
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Huawei P30 Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Huawei P30 Factory Sealed
SKU: C-05-10187
Type: Protektor
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Huawei Mate 20 Lite Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Huawei Mate 20 Lite Factory Sealed
SKU: C-05-10155
Type: Protektor
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9H 3D for Huawei P20 Pro Factory Sealed
GARBOT 9H 3D for Huawei P20 Pro Factory Sealed
SKU: C-05-10156
Type: Protektor
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
På lager
Viser 1-60 af 238 produkter 1 2 3 4 Næste

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter