Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

GARBOT Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-60 af 224 produkter 1 2 3 4 Næste
GARBOT ADAPTER PLATE (VERTICAL) WHITE Factory Sealed
GARBOT ADAPTER PLATE (VERTICAL) WHITE Factory Sealed
SKU: FA-2531-P2D
Type: Arbejdsområde
65,-
 
Bestil
(81,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT Security Kit for jack FA-5090SL Factory Sealed
GARBOT Security Kit for jack FA-5090SL Factory Sealed
SKU: FA-5090-SL
Type: Sikkerhedslåse
70,-
 
Bestil
(87,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
SKU: B-02-60050
75,-
 
Bestil
(93,75 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
SKU: B-02-50100
76,-
 
Bestil
(95,- inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
SKU: B-02-52050
77,-
 
Bestil
(96,25 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
SKU: B-02-62100
78,-
 
Bestil
(97,50 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
SKU: B-02-52150
83,-
 
Bestil
(103,75 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT F45/22 Surface mount box. white Factory Sealed
GARBOT F45/22 Surface mount box. white Factory Sealed
SKU: FA-2250
Type: Arbejdsområde
83,-
 
Bestil
(103,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT Security Lock For RJ45 plug FA-5092SL Factory Sealed
GARBOT Security Lock For RJ45 plug FA-5092SL Factory Sealed
SKU: FA-5092-SL
Type: Sikkerhedslåse
83,-
 
Bestil
(103,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT Security Lock For RJ45 plug FA-5092SK Factory Sealed
GARBOT Security Lock For RJ45 plug FA-5092SK Factory Sealed
SKU: FA-5092-SK
Type: Sikkerhedslåse
87,-
 
Bestil
(108,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT FA-2420-B VGA plate empty 22.5X45mm white Factory Sealed
GARBOT FA-2420-B VGA plate empty 22.5X45mm white Factory Sealed
SKU: FA-2420-B VGA
Type: Arbejdsområde
87,-
 
Bestil
(108,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT OEM Key for lock for RJ-45 outlets Factory Sealed
GARBOT OEM Key for lock for RJ-45 outlets Factory Sealed
SKU: FA-5090SK
Produkt: Diverse
88,-
 
Bestil
(110,- inkl. moms)
På lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
SKU: B-02-60100
91,-
 
Bestil
(113,75 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
SKU: B-02-50050
92,-
 
Bestil
(115,- inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT F45 Blind cover Factory Sealed
GARBOT F45 Blind cover Factory Sealed
SKU: FA-2420-45-B
Type: El-materialer
95,-
 
Bestil
(118,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT F45 230 VAC CEE 7/7 modul Factory Sealed
GARBOT F45 230 VAC CEE 7/7 modul Factory Sealed
SKU: FP-02-GE
Type: El-materialer
96,-
 
Bestil
(120,- inkl. moms)
På lager
GARBOT GarbotS/ FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
GARBOT GarbotS/ FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
SKU: B-02-62150
96,-
 
Bestil
(120,- inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 0.5m Factory Sealed
SKU: B-02-62050
97,-
 
Bestil
(121,25 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.0m Factory Sealed
SKU: B-02-52100
99,-
 
Bestil
(123,75 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
SKU: B-02-52200
101,-
 
Bestil
(126,25 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
SKU: B-02-50150
101,-
 
Bestil
(126,25 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
SKU: B-02-62300
105,-
 
Bestil
(131,25 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
SKU: B-02-50300
110,-
 
Bestil
(137,50 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
SKU: B-02-62200
112,-
 
Bestil
(140,- inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 1.5m Factory Sealed
SKU: B-02-60150
112,-
 
Bestil
(140,- inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT F22 Mini jack modul. F/F Factory Sealed
GARBOT F22 Mini jack modul. F/F Factory Sealed
SKU: FA-2420-PHJ-AD-F/F
Type: Arbejdsområde
113,-
 
Bestil
(141,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
SKU: B-02-50200
115,-
 
Bestil
(143,75 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
SKU: B-02-60300
117,-
 
Bestil
(146,25 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT F45/22 Surface mount box w/o frame. white Factory Sealed
GARBOT F45/22 Surface mount box w/o frame. white Factory Sealed
SKU: FA-2540
Type: Arbejdsområde
117,-
 
Bestil
(146,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 5.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 5.0m Factory Sealed
SKU: B-02-62500
123,-
 
Bestil
(153,75 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 1.0 m. Factory Sealed
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 1.0 m. Factory Sealed
SKU: B-01-10001
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
124,-
 
Bestil
(155,- inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 VGA modul. F/F Factory Sealed
GARBOT F22 VGA modul. F/F Factory Sealed
SKU: FA-2420-VGA-AD-F/F
Type: VGA (Analog)  -  Konnektor 1: VGA (D-Sub)  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 2.0m Factory Sealed
SKU: B-02-60200
127,-
 
Bestil
(158,75 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT Power Cable w/K-IT connector / C13 Factory Sealed
GARBOT Power Cable w/K-IT connector / C13 Factory Sealed
SKU: 301190BN
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik (Type K)  -  Konnektor 2: C13 kobling
129,-
 
Bestil
(161,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 5.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 5.0m Factory Sealed
SKU: B-02-50500
129,-
 
Bestil
(161,25 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT F22 Composite 3xRCA. screw terminal block Factory Sealed
GARBOT F22 Composite 3xRCA. screw terminal block Factory Sealed
SKU: FA-2420-3RCA-AV-F/F
Type: Arbejdsområde
130,-
 
Bestil
(162,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 3.0m Factory Sealed
SKU: B-02-52300
130,-
 
Bestil
(162,50 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT F22 USB 2.0 modul - angle (A/B). F/F Factory Sealed
GARBOT F22 USB 2.0 modul - angle (A/B). F/F Factory Sealed
SKU: FA-2420-USB-BF/AF-9L
Type: Arbejdsområde
130,-
 
Bestil
(162,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 Mini jack modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 Mini jack modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-PHJ-F/F-PH-20CM
Type: Arbejdsområde
130,-
 
Bestil
(162,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 Component 3xRCA. screw terminal block Factory Sealed
GARBOT F22 Component 3xRCA. screw terminal block Factory Sealed
SKU: FA-2420-3RCA-CP-F/F
Type: Arbejdsområde
130,-
 
Bestil
(162,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 5.0m Factory Sealed
GARBOT S/FTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 5.0m Factory Sealed
SKU: B-02-60500
132,-
 
Bestil
(165,- inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT FO Cable 50/125. OM4. LC/LC-PC. Violet 0.5m Factory Sealed
GARBOT FO Cable 50/125. OM4. LC/LC-PC. Violet 0.5m Factory Sealed
SKU: B-01-10300
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
132,-
 
Bestil
(165,- inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 2.0 m. Factory Sealed
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 2.0 m. Factory Sealed
SKU: B-01-10002
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
136,-
 
Bestil
(170,- inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 USB 2.0 modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 USB 2.0 modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-P-USB-A-F/F
Type: Arbejdsområde
137,-
 
Bestil
(171,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT FA-2420-DUAL 2XRJ45 CAT.6 LSA white Factory Sealed
GARBOT FA-2420-DUAL 2XRJ45 CAT.6 LSA white Factory Sealed
SKU: FA-2420-88K-C6 DUAL
Type: Arbejdsområde
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT Cablemark 0-9. 10 colors 4-6 mm. - 10 pcs Factory Sealed
GARBOT Cablemark 0-9. 10 colors 4-6 mm. - 10 pcs Factory Sealed
SKU: FA-1500-SET
Type: Arbejdsområde
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9 mm. Hook and Loop Cable Tie. Black - 5m Factory Sealed
GARBOT 9 mm. Hook and Loop Cable Tie. Black - 5m Factory Sealed
SKU: FA847K-BK
Type: Arbejdsområde
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9 mm. Hook and Loop Cable Tie. Blue - 5m Factory Sealed
GARBOT 9 mm. Hook and Loop Cable Tie. Blue - 5m Factory Sealed
SKU: FA847K-BL
Type: Arbejdsområde
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9 mm. Hook and Loop Cable Tie. Red - 5m Factory Sealed
GARBOT 9 mm. Hook and Loop Cable Tie. Red - 5m Factory Sealed
SKU: FA847K-RD
Type: Arbejdsområde
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 3.0 m. Factory Sealed
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 3.0 m. Factory Sealed
SKU: B-01-10003
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 2xRCA modul. F/F Factory Sealed
GARBOT F22 2xRCA modul. F/F Factory Sealed
SKU: FA-2420-2RCA-AD-F/F
Type: Arbejdsområde
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 19" coverplate. 2 HE Factory Sealed
GARBOT 19" coverplate. 2 HE Factory Sealed
SKU: DT-NCA-08 - 2U
Type: Rack / Tilbehør
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT FO Cable 50/125. OM4. LC/LC-PC. Aqua. 2.0m Factory Sealed
GARBOT FO Cable 50/125. OM4. LC/LC-PC. Aqua. 2.0m Factory Sealed
SKU: B-01-10202
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
144,-
 
Bestil
(180,- inkl. moms)
På lager
GARBOT FO Cable 50/125. OM4. LC/LC-PC. Violet 1.0m Factory Sealed
GARBOT FO Cable 50/125. OM4. LC/LC-PC. Violet 1.0m Factory Sealed
SKU: B-01-10301
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 5.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 5.0m Factory Sealed
SKU: B-02-52500
150,-
 
Bestil
(187,50 inkl. moms)
Ikke på lager
GARBOT F22 2xMini jack modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 2xMini jack modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-PHJ-MIC-F/F-PH-20CM
Type: Arbejdsområde
151,-
 
Bestil
(188,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 5.0 m. Factory Sealed
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 5.0 m. Factory Sealed
SKU: B-01-10005
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
151,-
 
Bestil
(188,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 HDMI modul - angle. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 HDMI modul - angle. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-P-HDMI(F/F)-20CM-V2.0
Type: Arbejdsområde
152,-
 
Bestil
(190,- inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 VGA modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 VGA modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-VGA-F/F-20CM
Type: Arbejdsområde
155,-
 
Bestil
(193,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 7.0m Factory Sealed
GARBOT UTP PatchCord Cat6. LSOH. CU. Grey. 7.0m Factory Sealed
SKU: B-02-52700
157,-
 
Bestil
(196,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Viser 1-60 af 224 produkter 1 2 3 4 Næste

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter