Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

GARBOT Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-60 af 130 produkter 1 2 3 Næste
GARBOT ADAPTER PLATE (VERTICAL) WHITE Factory Sealed
GARBOT ADAPTER PLATE (VERTICAL) WHITE Factory Sealed
SKU: FA-2531-P2D
Type: Workspace
65,-
 
Bestil
(81,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT Security Kit for jack FA-5090SL Factory Sealed
GARBOT Security Kit for jack FA-5090SL Factory Sealed
SKU: FA-5090-SL
Type: Sikkerhedslåse
70,-
 
Bestil
(87,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT F45/22 Surface mount box. white Factory Sealed
GARBOT F45/22 Surface mount box. white Factory Sealed
SKU: FA-2250
Type: Workspace
83,-
 
Bestil
(103,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT Security Lock For RJ45 plug FA-5092SL Factory Sealed
GARBOT Security Lock For RJ45 plug FA-5092SL Factory Sealed
SKU: FA-5092-SL
Type: Sikkerhedslåse
83,-
 
Bestil
(103,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT FA-2420-B VGA plate empty 22.5X45mm white Factory Sealed
GARBOT FA-2420-B VGA plate empty 22.5X45mm white Factory Sealed
SKU: FA-2420-B VGA
Type: Workspace
87,-
 
Bestil
(108,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT Security Lock For RJ45 plug FA-5092SK Factory Sealed
GARBOT Security Lock For RJ45 plug FA-5092SK Factory Sealed
SKU: FA-5092-SK
Type: Sikkerhedslåse
87,-
 
Bestil
(108,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT OEM Key for lock for RJ-45 outlets Factory Sealed
GARBOT OEM Key for lock for RJ-45 outlets Factory Sealed
SKU: FA-5090SK
Produkt: Diverse
88,-
 
Bestil
(110,- inkl. moms)
På lager
GARBOT F45 Blind cover Factory Sealed
GARBOT F45 Blind cover Factory Sealed
SKU: FA-2420-45-B
Type: El-materials
95,-
 
Bestil
(118,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT F45 230 VAC CEE 7/7 modul Factory Sealed
GARBOT F45 230 VAC CEE 7/7 modul Factory Sealed
SKU: FP-02-GE
Type: El-materials
96,-
 
Bestil
(120,- inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 Mini jack modul. F/F Factory Sealed
GARBOT F22 Mini jack modul. F/F Factory Sealed
SKU: FA-2420-PHJ-AD-F/F
Type: Workspace
113,-
 
Bestil
(141,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT F45/22 Surface mount box w/o frame. white Factory Sealed
GARBOT F45/22 Surface mount box w/o frame. white Factory Sealed
SKU: FA-2540
Type: Workspace
117,-
 
Bestil
(146,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 1.0 m. Factory Sealed
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 1.0 m. Factory Sealed
SKU: B-01-10001
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
125,-
 
Bestil
(156,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 VGA modul. F/F Factory Sealed
GARBOT F22 VGA modul. F/F Factory Sealed
SKU: FA-2420-VGA-AD-F/F
Type: VGA (Analog)  -  Connector 1: VGA (D-Sub)  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT Power Cable w/K-IT connector / C13 Factory Sealed
GARBOT Power Cable w/K-IT connector / C13 Factory Sealed
SKU: 301190BN
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug DK (Type K)  -  Connector 2: C13 coupler
129,-
 
Bestil
(161,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 Mini jack modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 Mini jack modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-PHJ-F/F-PH-20CM
Type: Workspace
130,-
 
Bestil
(162,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 USB 2.0 modul - angle (A/B). F/F Factory Sealed
GARBOT F22 USB 2.0 modul - angle (A/B). F/F Factory Sealed
SKU: FA-2420-USB-BF/AF-9L
Type: Workspace
130,-
 
Bestil
(162,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 Component 3xRCA. screw terminal block Factory Sealed
GARBOT F22 Component 3xRCA. screw terminal block Factory Sealed
SKU: FA-2420-3RCA-CP-F/F
Type: Workspace
130,-
 
Bestil
(162,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 Composite 3xRCA. screw terminal block Factory Sealed
GARBOT F22 Composite 3xRCA. screw terminal block Factory Sealed
SKU: FA-2420-3RCA-AV-F/F
Type: Workspace
130,-
 
Bestil
(162,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 5.0 m. Factory Sealed
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 5.0 m. Factory Sealed
SKU: B-01-10005
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
135,-
 
Bestil
(168,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT VGA Extension Cable. HD 15 F/F - 0.20 m Factory Sealed
GARBOT VGA Extension Cable. HD 15 F/F - 0.20 m Factory Sealed
SKU: FW-405-FF
Type: Video Converter  -  Connector 1: VGA (D-Sub)  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
137,-
 
Bestil
(171,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 USB 2.0 modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 USB 2.0 modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-P-USB-A-F/F
Type: Workspace
137,-
 
Bestil
(171,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 2xRCA modul. F/F Factory Sealed
GARBOT F22 2xRCA modul. F/F Factory Sealed
SKU: FA-2420-2RCA-AD-F/F
Type: Workspace
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT Cablemark 0-9. 10 colors 4-6 mm. - 10 pcs Factory Sealed
GARBOT Cablemark 0-9. 10 colors 4-6 mm. - 10 pcs Factory Sealed
SKU: FA-1500-SET
Type: Workspace
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9 mm. Hook and Loop Cable Tie. Blue - 5m Factory Sealed
GARBOT 9 mm. Hook and Loop Cable Tie. Blue - 5m Factory Sealed
SKU: FA847K-BL
Type: Workspace
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9 mm. Hook and Loop Cable Tie. Black - 5m Factory Sealed
GARBOT 9 mm. Hook and Loop Cable Tie. Black - 5m Factory Sealed
SKU: FA847K-BK
Type: Workspace
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT FA-2420-DUAL 2XRJ45 CAT.6 LSA white Factory Sealed
GARBOT FA-2420-DUAL 2XRJ45 CAT.6 LSA white Factory Sealed
SKU: FA-2420-88K-C6 DUAL
Type: Workspace
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 9 mm. Hook and Loop Cable Tie. Red - 5m Factory Sealed
GARBOT 9 mm. Hook and Loop Cable Tie. Red - 5m Factory Sealed
SKU: FA847K-RD
Type: Workspace
142,-
 
Bestil
(177,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 HDMI modul - angle. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 HDMI modul - angle. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-P-HDMI(F/F)-20CM-V2.0
Type: Workspace
148,-
 
Bestil
(185,- inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 2.0 m. Factory Sealed
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 2.0 m. Factory Sealed
SKU: B-01-10002
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
150,-
 
Bestil
(187,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 2xMini jack modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 2xMini jack modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-PHJ-MIC-F/F-PH-20CM
Type: Workspace
151,-
 
Bestil
(188,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 3.0 m. Factory Sealed
GARBOT LC/LC-PC Dup. Fiber OM3 50/125 Aqua 3.0 m. Factory Sealed
SKU: B-01-10003
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
151,-
 
Bestil
(188,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT FO Cable 50/125. OM4. LC/LC-PC. Aqua. 2.0m Factory Sealed
GARBOT FO Cable 50/125. OM4. LC/LC-PC. Aqua. 2.0m Factory Sealed
SKU: B-01-10202
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
152,-
 
Bestil
(190,- inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 VGA modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 VGA modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-VGA-F/F-20CM
Type: Workspace
155,-
 
Bestil
(193,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT VGA Extension Cable. HD 15 M/F - 0.15 m Factory Sealed
GARBOT VGA Extension Cable. HD 15 M/F - 0.15 m Factory Sealed
SKU: FW-404-MF
Type: Video Converter  -  Connector 1: VGA (D-Sub)  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
167,-
 
Bestil
(208,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 USB 2.0 + Mini jack modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 USB 2.0 + Mini jack modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-USB(A)-PHJ-F/F-PH-20CM
Type: Workspace
168,-
 
Bestil
(210,- inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 DisplayPort modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 DisplayPort modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-DSP-F/F-20CM
Type: Workspace
170,-
 
Bestil
(212,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/SC Duplex fiber Cable 9/125um. SM. 0.5m Factory Sealed
GARBOT LC/SC Duplex fiber Cable 9/125um. SM. 0.5m Factory Sealed
SKU: LC/UPC-SC/UPC SM9/125 0.5 M.
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
173,-
 
Bestil
(216,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 USB 3.0 modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 USB 3.0 modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-USB3.0-F/F-PH-20
Type: Workspace
175,-
 
Bestil
(218,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT RETEX Plast Power Strip 3-way K outlet Factory Sealed
GARBOT RETEX Plast Power Strip 3-way K outlet Factory Sealed
SKU: 24155129-1
Type: Electric Hardware
176,-
 
Bestil
(220,- inkl. moms)
På lager
GARBOT FO Cable 50/125. OM4. LC/LC-PC. Aqua. 3.0m Factory Sealed
GARBOT FO Cable 50/125. OM4. LC/LC-PC. Aqua. 3.0m Factory Sealed
SKU: B-01-10203
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
177,-
 
Bestil
(221,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 2xUSB 2.0 modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 2xUSB 2.0 modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-2USB(A)-F/F-PH-20CM
Type: Workspace
178,-
 
Bestil
(222,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 4xLC modul. F/F Factory Sealed
GARBOT F22 4xLC modul. F/F Factory Sealed
SKU: FA-2420-LS-4SCTA-CE
Type: Workspace
180,-
 
Bestil
(225,- inkl. moms)
På lager
GARBOT BN-4900-BN FUGA modul 75X50mm white Factory Sealed
GARBOT BN-4900-BN FUGA modul 75X50mm white Factory Sealed
SKU: BN-4900-BN
Type: Workspace
184,-
 
Bestil
(230,- inkl. moms)
På lager
GARBOT RETEX Plast Power Strip 3-way K outlet Factory Sealed
GARBOT RETEX Plast Power Strip 3-way K outlet Factory Sealed
SKU: 24155129-3
Type: Electric Hardware
190,-
 
Bestil
(237,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT Power cable K plug Factory Sealed
GARBOT Power cable K plug Factory Sealed
SKU: B-03-10029
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug DK (Type K)
196,-
 
Bestil
(245,- inkl. moms)
På lager
GARBOT 19" coverplate. 2 HE Factory Sealed
GARBOT 19" coverplate. 2 HE Factory Sealed
SKU: DT-NCA-08 - 2U
Type: Rack / Accessory
203,-
 
Bestil
(253,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 HDMI modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 HDMI modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-HDMI-F/F-P-20CM
Type: Workspace
203,-
 
Bestil
(253,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/SC Duplex fiber Cable 9/125um. SM 3.0m Factory Sealed
GARBOT LC/SC Duplex fiber Cable 9/125um. SM 3.0m Factory Sealed
SKU: LC/UPC-SC/UPC SM9/125 3M.
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
205,-
 
Bestil
(256,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT USB 2.0 + 2 x mini jack modul. F45 - 20 cm Factory Sealed
GARBOT USB 2.0 + 2 x mini jack modul. F45 - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-USB-MIC-PHJ-F/F-PH-20
208,-
 
Bestil
(260,- inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/SC Duplex fiber Cable 9/125um. SM. 1.0m Factory Sealed
GARBOT LC/SC Duplex fiber Cable 9/125um. SM. 1.0m Factory Sealed
SKU: LC/UPC-SC/UPC SM9/125 1M.
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
211,-
 
Bestil
(263,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT F45SYST C13+WT2.5CM C13 modul white Factory Sealed
GARBOT F45SYST C13+WT2.5CM C13 modul white Factory Sealed
SKU: FA-2420-45-C13+WT2.5CM
Type: Workspace
213,-
 
Bestil
(266,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT F45/22 Surface mount box. white Factory Sealed
GARBOT F45/22 Surface mount box. white Factory Sealed
SKU: FA-2532AS-2P2D
Type: Workspace
217,-
 
Bestil
(271,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT RETEX Plast Power Strip 3-way K outlet Factory Sealed
GARBOT RETEX Plast Power Strip 3-way K outlet Factory Sealed
SKU: 24155129-5
Type: Electric Hardware
221,-
 
Bestil
(276,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/SC Duplex fiber Cable 9/125um. SM. 5.0m Factory Sealed
GARBOT LC/SC Duplex fiber Cable 9/125um. SM. 5.0m Factory Sealed
SKU: LC/UPC-SC/UPC SM9/125 5M.
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
223,-
 
Bestil
(278,75 inkl. moms)
På lager
GARBOT LC/SC Duplex fiber Cable 9/125um. SM. 2.0m Factory Sealed
GARBOT LC/SC Duplex fiber Cable 9/125um. SM. 2.0m Factory Sealed
SKU: LC/UPC-SC/UPC SM9/125 2M.
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
225,-
 
Bestil
(281,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT F45/22 19" box. aluminum Factory Sealed
GARBOT F45/22 19" box. aluminum Factory Sealed
SKU: FTA-5060-19
Type: Rack / Accessory
226,-
 
Bestil
(282,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT 2xMini jack modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT 2xMini jack modul. F/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: BN-4900-JACK X2
Type: Workspace
226,-
 
Bestil
(282,50 inkl. moms)
På lager
GARBOT RETEX Plast Power Strip 3-way K outlet Factory Sealed
GARBOT RETEX Plast Power Strip 3-way K outlet Factory Sealed
SKU: 24155129-10
Type: Electric Hardware
229,-
 
Bestil
(286,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT 19" KABELHOLDER M/5 KROGE U/HUL 1HE SORT Factory Sealed
GARBOT 19" KABELHOLDER M/5 KROGE U/HUL 1HE SORT Factory Sealed
SKU: P-016F5-1U
233,-
 
Bestil
(291,25 inkl. moms)
På lager
GARBOT F22 VGA modul. M/F - 20 cm Factory Sealed
GARBOT F22 VGA modul. M/F - 20 cm Factory Sealed
SKU: FA-2420-VGA-M/F-20CM
Type: VGA (Analog)  -  Connector 1: VGA (D-Sub)  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
234,-
 
Bestil
(292,50 inkl. moms)
På lager
Viser 1-60 af 130 produkter 1 2 3 Næste

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter