Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

FORTINET Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-15 af 15 produkter
FORTINET 1yr UTM bundle for FortiGate 50E (8x5 support, NGFW, AV, AS & WF)
FORTINET 1yr UTM bundle for FortiGate 50E (8x5 support, NGFW, AV, AS & WF)
SKU: FC100050E9000212
2.483,-
 
Bestil
(3.103,75 inkl. moms)
På lager
FORTINET FortiGate-60D UTM Bundle (8x5 FortiCare plus NGFW, AV, Web Filtering and Antispam Services)
FORTINET FortiGate-60D UTM Bundle (8x5 FortiCare plus NGFW, AV, Web Filtering and Antispam Services)
SKU: FC-10-0060D-900-02-12
2.878,-
 
Bestil
(3.597,50 inkl. moms)
På lager
FORTINET 5 x GE RJ45 ports (including 4 x Internal Ports, 1 x WAN Ports) , Max managed FortiAPs (Total / Tunnel) 10 / 5
FORTINET 5 x GE RJ45 ports (including 4 x Internal Ports, 1 x WAN Ports) , Max managed FortiAPs (Total / Tunnel) 10 / 5
SKU: FG-40F
3.980,-
 
Bestil
(4.975,- inkl. moms)
På lager
FORTINET 2 Year UTM Bundle (8x5 FortiCare plus NGFW, AV, Web Filtering and Antispam Services)
FORTINET 2 Year UTM Bundle (8x5 FortiCare plus NGFW, AV, Web Filtering and Antispam Services)
SKU: FC-10-0060D-900-02-24
5.180,-
 
Bestil
(6.475,- inkl. moms)
På lager
FORTINET 10 x GE RJ45 ports (including 7 x Internal Ports, 2 x WAN Ports, 1 x DMZ Port). Max managed FortiAPs (Total / Tunnel) 30 / 10
FORTINET 10 x GE RJ45 ports (including 7 x Internal Ports, 2 x WAN Ports, 1 x DMZ Port). Max managed FortiAPs (Total / Tunnel) 30 / 10
SKU: FG-60F
5.589,-
 
Bestil
(6.986,25 inkl. moms)
På lager
FORTINET L2+ managed POE switch with 24GE +4SFP, 24port POE with max 185W limit and smart fan temperature control
FORTINET L2+ managed POE switch with 24GE +4SFP, 24port POE with max 185W limit and smart fan temperature control
SKU: FS-124E-POE
6.434,-
 
Bestil
(8.042,50 inkl. moms)
På lager
FORTINET 5 x GE RJ45 ports (Including 1 x WAN port, 4 x Switch ports) with Embedded 3G/4G/LTE wireless wan module (Global LTE- EM7565), 2 external SMA WWAN antennas included
FORTINET 5 x GE RJ45 ports (Including 1 x WAN port, 4 x Switch ports) with Embedded 3G/4G/LTE wireless wan module (Global LTE- EM7565), 2 external SMA WWAN antennas included
SKU: FG-30E-3G4G-GBL
7.640,-
 
Bestil
(9.550,- inkl. moms)
På lager
FORTINET L2+ managed POE switch with 24GE +4SFP, 24port POE with max 370W limit and smart fan temperature control
FORTINET L2+ managed POE switch with 24GE +4SFP, 24port POE with max 370W limit and smart fan temperature control
SKU: FS-124E-FPOE
8.444,-
 
Bestil
(10.555,- inkl. moms)
På lager
FORTINET 40G QSFP+ Parallel Breakout MPO to 4xLC conectors,  1m reach, transceivers not included
FORTINET 40G QSFP+ Parallel Breakout MPO to 4xLC conectors, 1m reach, transceivers not included
SKU: FGTRANQSFP4XSFP
9.478,-
 
Bestil
(11.847,50 inkl. moms)
På lager
FORTINET FortiGate-60F Hardware plus 3 Year 24x7 FortiCare and FortiGuard Unified (UTM) Protection
FORTINET FortiGate-60F Hardware plus 3 Year 24x7 FortiCare and FortiGuard Unified (UTM) Protection
SKU: FG-60F-BDL-950-36
16.486,-
 
Bestil
(20.607,50 inkl. moms)
På lager
FORTINET FortiGate-100F Hardware plus 3 Year 24x7 FortiCare and FortiGuard Unified (UTM) Protection
FORTINET FortiGate-100F Hardware plus 3 Year 24x7 FortiCare and FortiGuard Unified (UTM) Protection
SKU: FG-100F-BDL-950-36
66.428,-
 
Bestil
(83.035,- inkl. moms)
På lager
FORTINET Hardware plus 3 Year 24x7 FortiCare and FortiGuard UTM Bundle
FORTINET Hardware plus 3 Year 24x7 FortiCare and FortiGuard UTM Bundle
SKU: FG-101E-BDL-950-36
71.171,-
 
Bestil
(88.963,75 inkl. moms)
På lager
FORTINET 2 x 10GE SFP+ slots, 10 x GE RJ45 ports (including 1 x MGMT port, 1 X HA port, 8 x switch ports), 8 x GE SFP slots, SPU NP6 and CP9 hardware accelerated,  2x 240GB onboard SSD storage
FORTINET 2 x 10GE SFP+ slots, 10 x GE RJ45 ports (including 1 x MGMT port, 1 X HA port, 8 x switch ports), 8 x GE SFP slots, SPU NP6 and CP9 hardware accelerated, 2x 240GB onboard SSD storage
SKU: FG-601E
75.496,-
 
Bestil
(94.370,- inkl. moms)
På lager
FORTINET FortiGate-601E Hardware plus 3 Year 24x7 FortiCare and FortiGuard Unified (UTM) Protection
FORTINET FortiGate-601E Hardware plus 3 Year 24x7 FortiCare and FortiGuard Unified (UTM) Protection
SKU: FG-601E-BDL-950-36
222.711,-
 
Bestil
(278.388,75 inkl. moms)
På lager
FORTINET FortiGate-1101E Hardware plus 3 Year 24x7 FortiCare and FortiGuard Unified (UTM) Protection
FORTINET FortiGate-1101E Hardware plus 3 Year 24x7 FortiCare and FortiGuard Unified (UTM) Protection
SKU: FG-1101E-BDL-950-36
677.816,-
 
Bestil
(847.270,- inkl. moms)
På lager
Viser 1-15 af 15 produkter

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter