Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

Fiber

Filtermuligheder

Vælg filter værdi

Du søger ved at vælge ét eller flere kriterier under filtermuligheder.

Active filtre

Intet valgt
Sorter efter 
Viser 1-60 af 1401 produkter 1 2 3 4 5 ... 24 Næste
ALINE
 = På lager
 = Ikke på lager
ALINE Optisk audio kabel, Toslink/ Toslink,  0,5 m
ALINE Optisk audio kabel, Toslink/ Toslink, 0,5 m
SKU: 5635005
Type: Fiber
80,-
 
Bestil
(100,- inkl. moms)
På lager
ALINE Optisk audio kabel, Toslink/ Toslink,  1 m
ALINE Optisk audio kabel, Toslink/ Toslink, 1 m
SKU: 5635010
Type: Fiber  -  Connector 1: TOSLINK  -  Connector 2: TOSLINK
97,-
 
Bestil
(121,25 inkl. moms)
På lager
ALINE Optisk splitter, Toslink hun til 2 Toslink hun
ALINE Optisk splitter, Toslink hun til 2 Toslink hun
SKU: 5639013
Type: Fiber
103,-
 
Bestil
(128,75 inkl. moms)
På lager
ALINE Optisk audio kabel, Toslink/ Toslink,  2 m
ALINE Optisk audio kabel, Toslink/ Toslink, 2 m
SKU: 5635020
Type: Fiber  -  Connector 1: TOSLINK  -  Connector 2: TOSLINK
132,-
 
Bestil
(165,- inkl. moms)
På lager
ALINE Optisk PRO kabel, Toslink/ Toslink,  0,5 m
ALINE Optisk PRO kabel, Toslink/ Toslink, 0,5 m
SKU: 5637005
Type: Fiber
140,-
 
Bestil
(175,- inkl. moms)
På lager
ALINE Optisk audio kabel, Toslink/ Toslink,  5 m
ALINE Optisk audio kabel, Toslink/ Toslink, 5 m
SKU: 5635050
Type: Fiber  -  Connector 1: TOSLINK  -  Connector 2: TOSLINK
150,-
 
Bestil
(187,50 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel  50/125 my SC-SC, multimode duplex, 0,5 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my SC-SC, multimode duplex, 0,5 m
SKU: 5071005
Type: Fiber
156,-
 
Bestil
(195,- inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-SC, multimode duplex, 2 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-SC, multimode duplex, 2 m
SKU: 5075020
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
159,-
 
Bestil
(198,75 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel  50/125 my ST-SC, OM4 multimode duplex, 1 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my ST-SC, OM4 multimode duplex, 1 m
SKU: 5072010
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
170,-
 
Bestil
(212,50 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-ST, OM4 multimode duplex, 1 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-ST, OM4 multimode duplex, 1 m
SKU: 5074010
Type: Fiber
170,-
 
Bestil
(212,50 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 50/125 myLC-SC, multimode duplex, 1 m
ALINE Fiberkabel 50/125 myLC-SC, multimode duplex, 1 m
SKU: 5075010
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
172,-
 
Bestil
(215,- inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-LC, OM3 m. mode duplex, 1 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-LC, OM3 m. mode duplex, 1 m
SKU: 5073011
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
181,-
 
Bestil
(226,25 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 50/125 myLC-SC, OM4  multimode duplex, 1 m
ALINE Fiberkabel 50/125 myLC-SC, OM4 multimode duplex, 1 m
SKU: 5075011
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
188,-
 
Bestil
(235,- inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 1 m
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 1 m
SKU: 5090010
Type: Fiber
200,-
 
Bestil
(250,- inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 50/125 mySC-SC, OM3  multimode duplex, 3 m
ALINE Fiberkabel 50/125 mySC-SC, OM3 multimode duplex, 3 m
SKU: 5071030
Type: Fiber
201,-
 
Bestil
(251,25 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel  50/125 my ST-SC, OM3 multimode duplex, 3 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my ST-SC, OM3 multimode duplex, 3 m
SKU: 5072030
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
201,-
 
Bestil
(251,25 inkl. moms)
På lager
ALINE Optisk PRO kabel, Toslink/ Toslink,  3 m
ALINE Optisk PRO kabel, Toslink/ Toslink, 3 m
SKU: 5637030
Type: Fiber
205,-
 
Bestil
(256,25 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-LC, multimode duplex, 5 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-LC, multimode duplex, 5 m
SKU: 5073050
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
206,-
 
Bestil
(257,50 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 2 m
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 2 m
SKU: 5090020
Type: Fiber
212,-
 
Bestil
(265,- inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-SC, multimode duplex, 3 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-SC, multimode duplex, 3 m
SKU: 5075030
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
213,-
 
Bestil
(266,25 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 3 m
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 3 m
SKU: 5090030
Type: Fiber
216,-
 
Bestil
(270,- inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 5 m
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 5 m
SKU: 5090050
Type: Fiber
219,-
 
Bestil
(273,75 inkl. moms)
På lager
ALINE Optisk audio kabel, Toslink/ Toslink,  10 m
ALINE Optisk audio kabel, Toslink/ Toslink, 10 m
SKU: 5635100
Type: Fiber
220,-
 
Bestil
(275,- inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my  LC-ST, multimode duplex, 2 m
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my LC-ST, multimode duplex, 2 m
SKU: 5082020
Type: Fiber
227,-
 
Bestil
(283,75 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my LC-SC, multimode duplex, 5 m
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my LC-SC, multimode duplex, 5 m
SKU: 5083050
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
228,-
 
Bestil
(285,- inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel  50/125 my ST-SC, OM3 multimode duplex, 2 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my ST-SC, OM3 multimode duplex, 2 m
SKU: 5072020
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
229,-
 
Bestil
(286,25 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my  LC-ST, multimode duplex, 5 m
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my LC-ST, multimode duplex, 5 m
SKU: 5082050
Type: Fiber
230,-
 
Bestil
(287,50 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my SC-ST, multimode duplex, 1 m
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my SC-ST, multimode duplex, 1 m
SKU: 5084010
Type: Fiber
230,-
 
Bestil
(287,50 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 9/125 my LC-LC, OS2 singlemode duplex, 1 m
ALINE Fiberkabel 9/125 my LC-LC, OS2 singlemode duplex, 1 m
SKU: 5091010
Type: Fiber
232,-
 
Bestil
(290,- inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-LC, OM3 multimode duplex, 7,5m
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-LC, OM3 multimode duplex, 7,5m
SKU: 5073076
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
232,-
 
Bestil
(290,- inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 50/125 my ST-ST, multimode duplex, 2 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my ST-ST, multimode duplex, 2 m
SKU: 5076020
Type: Fiber
232,-
 
Bestil
(290,- inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 7,5 m
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 7,5 m
SKU: 5090075
Type: Fiber
233,-
 
Bestil
(291,25 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 50/125 my ST-ST, multimode duplex, 1 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my ST-ST, multimode duplex, 1 m
SKU: 5076010
Type: Fiber
235,-
 
Bestil
(293,75 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 9/125 my LC-LC, OS2 singlemode duplex, 15 m
ALINE Fiberkabel 9/125 my LC-LC, OS2 singlemode duplex, 15 m
SKU: 5091150
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
246,-
 
Bestil
(307,50 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 10 m
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 10 m
SKU: 5090100
Type: Fiber
250,-
 
Bestil
(312,50 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-ST, multimode duplex, 2 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-ST, multimode duplex, 2 m
SKU: 5074020
Type: Fiber
254,-
 
Bestil
(317,50 inkl. moms)
På lager
ALINE Optisk PRO kabel, Toslink/ Toslink,  5 m
ALINE Optisk PRO kabel, Toslink/ Toslink, 5 m
SKU: 5637050
Type: Fiber
259,-
 
Bestil
(323,75 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-SC, multimode duplex, 5 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-SC, multimode duplex, 5 m
SKU: 5075050
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
262,-
 
Bestil
(327,50 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my SC-ST, multimode duplex, 2 m
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my SC-ST, multimode duplex, 2 m
SKU: 5084020
Type: Fiber
262,-
 
Bestil
(327,50 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 50/125 my ST-ST, multimode duplex, 3 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my ST-ST, multimode duplex, 3 m
SKU: 5076030
Type: Fiber
278,-
 
Bestil
(347,50 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 9/125 my LC-LC, OS2 singlemode duplex, 10 m
ALINE Fiberkabel 9/125 my LC-LC, OS2 singlemode duplex, 10 m
SKU: 5091100
Type: Fiber
297,-
 
Bestil
(371,25 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my  LC-LC, multimode duplex, 5 m
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my LC-LC, multimode duplex, 5 m
SKU: 5081150
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
297,-
 
Bestil
(371,25 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my LC-SC, multimode duplex, 10 m
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my LC-SC, multimode duplex, 10 m
SKU: 5083100
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
299,-
 
Bestil
(373,75 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 15 m
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 15 m
SKU: 5090150
Type: Fiber
299,-
 
Bestil
(373,75 inkl. moms)
På lager
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 20 m
ALINE Fiberkabel 9/125 my SC-SC, singlemode duplex, 20 m
SKU: 5090200
Type: Fiber
316,-
 
Bestil
(395,- inkl. moms)
På lager
AMP
AMP Pigtail LC 50/125µm OM3 MM semi tight 2m
AMP Pigtail LC 50/125µm OM3 MM semi tight 2m
SKU: 0-6536966-2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
41,-
 
Bestil
(51,25 inkl. moms)
På lager
AMP Pigtail LC 50/125µm OM4 MM semi tight 2m
AMP Pigtail LC 50/125µm OM4 MM semi tight 2m
SKU: 0-2160044-2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
48,-
 
Bestil
(60,- inkl. moms)
På lager
AMP Pigtail SC 9/125µm OS2 SM semi tight 2m
AMP Pigtail SC 9/125µm OS2 SM semi tight 2m
SKU: 5233582-2
Type: Fiber
61,-
 
Bestil
(76,25 inkl. moms)
På lager
AMP Fiberpatch SC-LC OS2 SM 9/125µm 15m
AMP Fiberpatch SC-LC OS2 SM 9/125µm 15m
SKU: 1-6536508-5
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SATA III 7-pin
252,-
 
Bestil
(315,- inkl. moms)
På lager
AMP Fiberpatch SC-LC OM3 MM 50/125µm 2,5m
AMP Fiberpatch SC-LC OM3 MM 50/125µm 2,5m
SKU: 8-6536967-2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
281,-
 
Bestil
(351,25 inkl. moms)
På lager
AMP MRJ21-MRJ21 Cable STP 10Gb 25m
AMP MRJ21-MRJ21 Cable STP 10Gb 25m
SKU: 2-2153052-5
Type: Fiber
2.852,-
 
Bestil
(3.565,- inkl. moms)
På lager
AMP MPO Trunk cable 24xOM3 MM 50/125µm 5m
AMP MPO Trunk cable 24xOM3 MM 50/125µm 5m
SKU: 2055709-5
Type: Fiber
3.361,-
 
Bestil
(4.201,25 inkl. moms)
På lager
AMP MPO Trunk cable 24xOS2 SM 9/125µm 50m
AMP MPO Trunk cable 24xOS2 SM 9/125µm 50m
SKU: 5-2055713-0
Type: Fiber
4.494,-
 
Bestil
(5.617,50 inkl. moms)
På lager
APC
APC FIBER OPTIC CABLE SC TO SC 62.5/125 PVC 1 M ORANGE IN
APC FIBER OPTIC CABLE SC TO SC 62.5/125 PVC 1 M ORANGE IN
SKU: 12012-1M-E
Type: Fiber
413,-
 
Bestil
(516,25 inkl. moms)
Ikke på lager
APC NETBOTZ FIBER POD EXTENDER 1640FT/ 500M ACCS
APC NETBOTZ FIBER POD EXTENDER 1640FT/ 500M ACCS
SKU: NBAC0212
Type: Fiber
8.296,-
 
Bestil
(10.370,- inkl. moms)
Ikke på lager
ASSMANN by Digitus
ASSMANN by Digitus POWER CORD CABLE SCHUKO 1.8M C13 CABL
ASSMANN by Digitus POWER CORD CABLE SCHUKO 1.8M C13 CABL
SKU: AK-440100-018-S
Type: Fiber  -  Connector 1: Power Plug  -  Connector 2: C13 coupler
131,-
 
Bestil
(163,75 inkl. moms)
På lager
ASSMANN by Digitus Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 2,0m, Multimode,  duplex
ASSMANN by Digitus Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 2,0m, Multimode, duplex
SKU: 403220
Type: Fiber
225,-
 
Bestil
(281,25 inkl. moms)
På lager
ASSMANN by Digitus Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 5,0m, Multimode,  duplex
ASSMANN by Digitus Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 5,0m, Multimode, duplex
SKU: 403250
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
233,-
 
Bestil
(291,25 inkl. moms)
På lager
ASSMANN by Digitus Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 15,0m, Multimode,  duplex
ASSMANN by Digitus Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 15,0m, Multimode, duplex
SKU: 403285
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
236,-
 
Bestil
(295,- inkl. moms)
På lager
ASSMANN by Digitus Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 3,0m, Multimode,  duplex .
ASSMANN by Digitus Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 3,0m, Multimode, duplex .
SKU: 403230
Type: Fiber
240,-
 
Bestil
(300,- inkl. moms)
På lager
Viser 1-60 af 1401 produkter 1 2 3 4 5 ... 24 Næste

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter