Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

Fiber

Filtermuligheder

Vælg filter værdi

Du søger ved at vælge ét eller flere kriterier under filtermuligheder.

Active filtre

Intet valgt
Sorter på 
Viser 1-60 af 1399 produkter 1 2 3 4 5 ... 24 Næste
APC
 = På lager
 = Ikke på lager
APC FIBER OPTIC CABLE SC TO SC 62.5/125 PVC 1 M ORANGE IN
APC FIBER OPTIC CABLE SC TO SC 62.5/125 PVC 1 M ORANGE IN
SKU: 12012-1M-E
Type: Fiber
385,-
 
Bestil
(481,25 inkl. moms)
Ikke på lager
APC NETBOTZ FIBER POD EXTENDER 1640FT/ 500M ACCS
APC NETBOTZ FIBER POD EXTENDER 1640FT/ 500M ACCS
SKU: NBAC0212
Type: Fiber
8.310,-
 
Bestil
(10.387,50 inkl. moms)
Ikke på lager
ASSMANN by Digitus
ASSMANN by Digitus Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 5,0m, Multimode,  duplex
ASSMANN by Digitus Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 5,0m, Multimode, duplex
SKU: 403250
Type: Fiber
233,-
 
Bestil
(291,25 inkl. moms)
På lager
ASSMANN by Digitus Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 15,0m, Multimode,  duplex
ASSMANN by Digitus Fiberpatchkabel LC-LC 62,5/125 15,0m, Multimode, duplex
SKU: 403285
Type: Fiber
236,-
 
Bestil
(295,- inkl. moms)
På lager
ASSMANN by Digitus Fiber konverter til RJ45, (SC : RJ45), 100/10 Mbps., 3 LED indikatorere.
ASSMANN by Digitus Fiber konverter til RJ45, (SC : RJ45), 100/10 Mbps., 3 LED indikatorere.
SKU: 562010
Type: Fiber  -  Connector 1: RJ-45
419,-
 
Bestil
(523,75 inkl. moms)
På lager
BELKIN
BELKIN Cable  A/ V-Digital Toslink ProAV1000 1m
BELKIN Cable A/ V-Digital Toslink ProAV1000 1m
SKU: AV10009QP1M
Type: Fiber  -  Connector 1: TOSLINK  -  Connector 2: TOSLINK
114,-
 
Bestil
(142,50 inkl. moms)
Ikke på lager
BELKIN Cable A/V Digital Toslink ProAV 2000 1m
BELKIN Cable A/V Digital Toslink ProAV 2000 1m
SKU: AV10021QP1M
Type: Fiber  -  Connector 1: TOSLINK  -  Connector 2: TOSLINK
133,-
 
Bestil
(166,25 inkl. moms)
Ikke på lager
BELKIN Cable A/ V-Digital Toslink ProAV 1000 2m
BELKIN Cable A/ V-Digital Toslink ProAV 1000 2m
SKU: AV10009QP2M
Type: Fiber  -  Connector 1: TOSLINK  -  Connector 2: TOSLINK
135,-
 
Bestil
(168,75 inkl. moms)
Ikke på lager
BELKIN MULTIMODE LC/SC DUPLEX PATCH CABLE 2M NS
BELKIN MULTIMODE LC/SC DUPLEX PATCH CABLE 2M NS
SKU: F2F402L7-02M
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
137,-
 
Bestil
(171,25 inkl. moms)
Ikke på lager
BELKIN MULTIMODE LC/ST DUPLEX PATCH CABLE 1M NS
BELKIN MULTIMODE LC/ST DUPLEX PATCH CABLE 1M NS
SKU: F2F402L0-01M
Type: Fiber
154,-
 
Bestil
(192,50 inkl. moms)
Ikke på lager
BELKIN CABLE TOSLINK M/M 2M BLACK
BELKIN CABLE TOSLINK M/M 2M BLACK
SKU: F3Y093BT2M
Type: Fiber  -  Connector 1: TOSLINK
264,-
 
Bestil
(330,- inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85255
Type: Fiber
47,-
 
Bestil
(58,75 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH SC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH SC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85239
Type: Fiber
65,-
 
Bestil
(81,25 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85256
Type: Fiber
67,-
 
Bestil
(83,75 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/2.0M City Toslink Optical Digital Ca
CABLES TO GO Cbl/2.0M City Toslink Optical Digital Ca
SKU: 80324
Type: Fiber
68,-
 
Bestil
(85,- inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85273
Type: Fiber
74,-
 
Bestil
(92,50 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/1.0M City Toslink
CABLES TO GO Cbl/1.0M City Toslink
SKU: 80323
Type: Fiber
74,-
 
Bestil
(92,50 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85209
Type: Fiber
83,-
 
Bestil
(103,75 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
SKU: 85305
Type: Fiber
83,-
 
Bestil
(103,75 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/7m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
CABLES TO GO Cbl/7m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
SKU: 85307
Type: Fiber
89,-
 
Bestil
(111,25 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/5m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
CABLES TO GO Cbl/5m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
SKU: 85306
Type: Fiber
93,-
 
Bestil
(116,25 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/5m LSZH SC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/5m LSZH SC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85226
Type: Fiber
93,-
 
Bestil
(116,25 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85257
Type: Fiber
93,-
 
Bestil
(116,25 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/5m LSZH SC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/5m LSZH SC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85242
Type: Fiber
93,-
 
Bestil
(116,25 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH SC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH SC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85240
Type: Fiber
94,-
 
Bestil
(117,50 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85208
Type: Fiber
94,-
 
Bestil
(117,50 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH SC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH SC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85224
Type: Fiber
94,-
 
Bestil
(117,50 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/10m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM FBR
CABLES TO GO Cbl/10m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM FBR
SKU: 85212
Type: Fiber
96,-
 
Bestil
(120,- inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/7m LSZH LC/LC DLX 50/125 MM FBR ptch
CABLES TO GO Cbl/7m LSZH LC/LC DLX 50/125 MM FBR ptch
SKU: 85339
Type: Fiber
96,-
 
Bestil
(120,- inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH LC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH LC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
SKU: 85320
Type: Fiber
97,-
 
Bestil
(121,25 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/5m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/5m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85258
Type: Fiber
102,-
 
Bestil
(127,50 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH SC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH SC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85241
Type: Fiber
103,-
 
Bestil
(128,75 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/10m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM FBR
CABLES TO GO Cbl/10m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM FBR
SKU: 85276
Type: Fiber
104,-
 
Bestil
(130,- inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/10m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM FBR
CABLES TO GO Cbl/10m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM FBR
SKU: 85324
Type: Fiber
104,-
 
Bestil
(130,- inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/10m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM FBR
CABLES TO GO Cbl/10m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM FBR
SKU: 85260
Type: Fiber
104,-
 
Bestil
(130,- inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
SKU: 85303
Type: Fiber
106,-
 
Bestil
(132,50 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85207
Type: Fiber
106,-
 
Bestil
(132,50 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/7m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/7m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85275
Type: Fiber
111,-
 
Bestil
(138,75 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/7m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/7m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85211
Type: Fiber
111,-
 
Bestil
(138,75 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85271
Type: Fiber
112,-
 
Bestil
(140,- inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
SKU: 85319
Type: Fiber
112,-
 
Bestil
(140,- inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/7m LC LC Duplex 62/125 MultiMode Fbr
CABLES TO GO Cbl/7m LC LC Duplex 62/125 MultiMode Fbr
SKU: 85094
Type: Fiber
114,-
 
Bestil
(142,50 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/3.0M City Toslink
CABLES TO GO Cbl/3.0M City Toslink
SKU: 80325
Type: Fiber
118,-
 
Bestil
(147,50 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/10m LSZH SC/SC DLX 62.5/125 MM FBR
CABLES TO GO Cbl/10m LSZH SC/SC DLX 62.5/125 MM FBR
SKU: 85244
Type: Fiber
120,-
 
Bestil
(150,- inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/10m LSZH SC/ST DLX 62.5/125 MM FBR
CABLES TO GO Cbl/10m LSZH SC/ST DLX 62.5/125 MM FBR
SKU: 85228
Type: Fiber
120,-
 
Bestil
(150,- inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH SC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
SKU: 85304
Type: Fiber
121,-
 
Bestil
(151,25 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85272
Type: Fiber
122,-
 
Bestil
(152,50 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/0.5M City Toslink
CABLES TO GO Cbl/0.5M City Toslink
SKU: 80322
Type: Fiber
130,-
 
Bestil
(162,50 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH LC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH LC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
SKU: 85321
Type: Fiber
134,-
 
Bestil
(167,50 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/LC DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/LC DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85287
Type: Fiber
136,-
 
Bestil
(170,- inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/LC DLX 50/125 MM FBR ptch
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/LC DLX 50/125 MM FBR ptch
SKU: 85335
Type: Fiber
136,-
 
Bestil
(170,- inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH SC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH SC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85225
Type: Fiber
136,-
 
Bestil
(170,- inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/7m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/7m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85259
Type: Fiber
139,-
 
Bestil
(173,75 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/5m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/5m LSZH ST/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85210
Type: Fiber
143,-
 
Bestil
(178,75 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH LC/LC DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH LC/LC DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85288
Type: Fiber
145,-
 
Bestil
(181,25 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH LC/LC DLX 50/125 MM FBR ptch
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH LC/LC DLX 50/125 MM FBR ptch
SKU: 85336
Type: Fiber
145,-
 
Bestil
(181,25 inkl. moms)
Ikke på lager
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH LC/LC DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH LC/LC DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85289
Type: Fiber
153,-
 
Bestil
(191,25 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH LC/LC DLX 50/125 MM FBR ptch
CABLES TO GO Cbl/3m LSZH LC/LC DLX 50/125 MM FBR ptch
SKU: 85337
Type: Fiber
153,-
 
Bestil
(191,25 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/5m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/5m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
SKU: 85274
Type: Fiber
155,-
 
Bestil
(193,75 inkl. moms)
På lager
CABLES TO GO Cbl/5m LSZH LC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
CABLES TO GO Cbl/5m LSZH LC/SC DLX 50/125 MM FBR ptch
SKU: 85322
Type: Fiber
155,-
 
Bestil
(193,75 inkl. moms)
Ikke på lager
Viser 1-60 af 1399 produkter 1 2 3 4 5 ... 24 Næste

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt password?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter