Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

Fiber

Forsiden / Kabler / Fiber
Viser 1-60 af 1448 produkter
MICROCONNECT Adapter SC-SC Duplex Multimode
Varenr.: FISCSC
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC
15,-
18,75  inkl. moms
På lager 1
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM2
Varenr.: FIBLCM2PIG
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Orange
15,-
18,75  inkl. moms
Forventes på lager 03-07-2021
MICROCONNECT ST pigtail singlmode 1,5m,
Varenr.: FIBSTPIG
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2:  -  Color: Grå
15,-
18,75  inkl. moms
På lager 8
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
Varenr.: FIBLCPIG3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Gul
20,-
25,-  inkl. moms
Forventes på lager 18-07-2021
MICROCONNECT LC pigtail singlmode 9mm 1,5m
Varenr.: FIBLCPIG
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2:  -  Color: Grå
24,-
30,-  inkl. moms
På lager 16
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
Varenr.: FIBLCM3PIG5
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: LC/UPC  -  Color: Vand
24,-
30,-  inkl. moms
På lager 8
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2
Varenr.: FIBSCPIG5
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC/UPC  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Gul
24,-
30,-  inkl. moms
På lager 1
AMP Pigtail SC 9/125µm OS2 SM semi tight 2m
Varenr.: 5233582-2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2:  -  Color: Blå
26,-
32,50  inkl. moms
På lager 100
VALUE Fiber patchkabel, LC/LC Duplex, Value - 50 µm OM3 - turkis - 1,0 m.
Varenr.: 21.99.8701
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Turkis
32,-
40,-  inkl. moms
Forventes på lager 22-06-2021
MICROCONNECT FC-LC 3M 50/125 MM DPX
Varenr.: FIB742003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: FC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå
33,-
41,25  inkl. moms
Forventes på lager 18-07-2021
ICIDU Optical Audio Cable 10m
Varenr.: A-707318
Type: Fiber  -  Konnektor 1: TOSLINK  -  Konnektor 2: TOSLINK
37,-
46,25  inkl. moms
På lager 1
UBIQUITI UniFi ODN Cable, 0.5 meter
Varenr.: UOC-0.5
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
37,-
46,25  inkl. moms
På lager 473
MICROCONNECT LC male to female fiber optic
Varenr.: FIBLCATT
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
38,-
47,50  inkl. moms
Forventes på lager 03-07-2021
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM 3M
Varenr.: FIB884003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul
38,-
47,50  inkl. moms
Forventes på lager 05-07-2021
VALUE Fiber patchkabel, LC/LC Duplex, Value - 50 µm OM3 - turkis - 3,0 m.
Varenr.: 21.99.8703
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Turkis
38,-
47,50  inkl. moms
Forventes på lager 25-06-2021
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 2M
Varenr.: FIB224002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC/UPC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul
39,-
48,75  inkl. moms
På lager 47
MICROCONNECT Adapter SC-ST Duplex Multimode
Varenr.: FISCST
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Blå
43,-
53,75  inkl. moms
Forventes på lager 03-07-2021
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC 5M 9/125
Varenr.: FIB881005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul
43,-
53,75  inkl. moms
På lager 2
MICROCONNECT TOSLINK AND MINI PLUG ADAPT 1M
Varenr.: TT610BKAD
Type: Fiber  -  Konnektor 1: TOSLINK  -  Konnektor 2: TOSLINK
43,-
53,75  inkl. moms
Forventes på lager 02-07-2021
UBIQUITI UniFi ODN Cable, 1 meter
Varenr.: UOC-1
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
43,-
53,75  inkl. moms
På lager 345
43,-
53,75  inkl. moms
På lager 4
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 5M 9/125
Varenr.: FIB224005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul
45,-
56,25  inkl. moms
På lager 24
DIGITUS Fib Opt. Patch Cord. LC to SC
Varenr.: DK-2532-01/3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Blå
46,-
57,50  inkl. moms
På lager 11
DIGITUS Fib Opt. Patch Cord. SC to SC
Varenr.: DK-2522-01/3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Flerfarvet
46,-
57,50  inkl. moms
På lager 1
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / LC OM3 1m
Varenr.: DK-2533-01/3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Turkis
46,-
57,50  inkl. moms
På lager 2
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 SC / SC 2m
Varenr.: DK-2922-02
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul
48,-
60,-  inkl. moms
På lager 3
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM LC / LC 3m OS2
Varenr.: DK-2933-03
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul
48,-
60,-  inkl. moms
På lager 5
MICROCONNECT LC pigtail Multimode 62,5 1,5m
Varenr.: FIBLCMPIG
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Color: Orange
48,-
60,-  inkl. moms
På lager 5
DIGITUS Fib Opt. Patch Cord. LC to LC
Varenr.: DK-2533-01-4
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Pink
49,-
61,25  inkl. moms
På lager 65
DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CORD. SC-SC GR CABL
Varenr.: DK-2522-01-4
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Turkis
49,-
61,25  inkl. moms
På lager 1
DIGITUS Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 1,0m, multimode,dublex, OM4, lilla
Varenr.: DK-2532-01-4
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Lilla
49,-
61,25  inkl. moms
På lager 8
MICROCONNECT LC adapter OM3 Duplex
Varenr.: FIBLCADA
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå
50,-
62,50  inkl. moms
På lager 28
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 SC / SC 3m
Varenr.: DK-2922-03
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul
51,-
63,75  inkl. moms
På lager 2
UBIQUITI UniFi ODN Cable, 2 meter
Varenr.: UOC-2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
51,-
63,75  inkl. moms
På lager 281
DIGITUS Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 3,0m Multimode, duplex
Varenr.: DK-2532-03
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange
52,-
65,-  inkl. moms
På lager 2
52,-
65,-  inkl. moms
På lager 2
ROLINE LC/LC-03 OM3 DUPLEX FIBE R 50/125UM BLÅ 0,5 M.
Varenr.: 21.15.8700
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Turkis
52,-
65,-  inkl. moms
På lager 2
ROLINE LC/SC-03 OM3 DUPLEX FIBE R 50/125UM BLÅ 0,5 M.
Varenr.: 21.15.8710
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Grå
52,-
65,-  inkl. moms
På lager 7
ROLINE LC/ST-03 OM3 DUPLEX FIBE R 50/125UM BLÅ 0,5 M.
Varenr.: 21.15.8720
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST
52,-
65,-  inkl. moms
På lager 8
DIGITUS Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 OM3 3,0m Multimode, duplex
Varenr.: DK-2532-03/3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Blå
54,-
67,50  inkl. moms
På lager 11
ROLINE LC/SC-05 OM3 DUPLEX FIBE R 50/125UM GRØN 1,0 M.
Varenr.: 21.15.8711
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC
56,-
70,-  inkl. moms
Forventes på lager 22-06-2021
MICROCONNECT FC-LC 15M 50/125 MM DPX
Varenr.: FIB742015
Type: Fiber  -  Konnektor 1: FC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå
57,-
71,25  inkl. moms
Forventes på lager 03-07-2021
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 3M
Varenr.: FIB224003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange
57,-
71,25  inkl. moms
På lager 14
UBIQUITI UniFi ODN Cable, 3 meter
Varenr.: UOC-3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
57,-
71,25  inkl. moms
På lager 29
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1,5m 9/125 OS2
Varenr.: FIBSCPIG
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC/UPC  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Gul
58,-
72,50  inkl. moms
Forventes på lager 03-07-2021
ROLINE Fiber patchkabel, LC/LC Duplex "Low-Loss"- 50 µm OM4 - lilla - 0,5 m.
Varenr.: 21.15.8850
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Violet
58,-
72,50  inkl. moms
På lager 1
DIGITUS Fiberpatchkabel LC-LC 50/125 OM3 2,0m Multimode, duplex
Varenr.: DK-2533-02/3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Turkis
59,-
73,75  inkl. moms
Forventes på lager 21-06-2021
DIGITUS Fib Opt. Patch Cord. LC to SC
Varenr.: DK-2532-05/3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Blå
61,-
76,25  inkl. moms
På lager 3
DIGITUS Fiberpatchkabel LC-LC 50/125 OM3 5,0m Multimode, duplex
Varenr.: DK-2533-05/3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Turkis
61,-
76,25  inkl. moms
På lager 14
ROLINE Toslink kabel, han / han - sort - 5,0 m.
Varenr.: 11.09.4385
Type: Fiber  -  Konnektor 1: TOSLINK  -  Konnektor 2: TOSLINK  -  Color: Sort
61,-
76,25  inkl. moms
På lager 5
DIGITUS LWL Patchkabel LC -> LC 3.00m Multimode Duplex OM4
Varenr.: DK-2533-03-4
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Turkis
63,-
78,75  inkl. moms
På lager 3
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
Varenr.: FIBLCPIG2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Gul
63,-
78,75  inkl. moms
Forventes på lager 09-07-2021
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM 1M
Varenr.: FIB884001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul
63,-
78,75  inkl. moms
Forventes på lager 03-07-2021
MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 2M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB110002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Orange
63,-
78,75  inkl. moms
På lager 9
ROLINE Fiber patchkabel, LC/LC Duplex "Low-Loss"- 50 µm OM4 - lilla - 1,0 m.
Varenr.: 21.15.8851
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Violet
63,-
78,75  inkl. moms
På lager 1
UBIQUITI UniFi ODN Cable, 5 meter
Varenr.: UOC-5
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
63,-
78,75  inkl. moms
På lager 148
DIGITUS LWL Patchkabel ST -> ST 2.00m Multimode Duplex OM3
Varenr.: DK-2511-02/3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST/BFOC  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Blå
64,-
80,-  inkl. moms
Forventes på lager 22-06-2021
ROLINE Fiber patchkabel, LC/SC Duplex - 50 µm OM4 - lilla - 1,0 m.
Varenr.: 21.15.8761
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Violet
64,-
80,-  inkl. moms
På lager 10
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 7M 9/125
Varenr.: FIB224007
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul
65,-
81,25  inkl. moms
Forventes på lager 03-07-2021
MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 2M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB111002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Gul
65,-
81,25  inkl. moms
På lager 10
Viser 1-60 af 1448 produkter
...