Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

Fiber

Viser 1-60 af 1420 produkter
MICROCONNECT Adapter SC-SC Duplex Multimode
Varenr.: FISCSC
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC
13,-
16,25  inkl. moms
På lager 40
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM 1M
Varenr.: FIB884001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
15,-
18,75  inkl. moms
Forventes på lager 01-06-2022
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 1M
Varenr.: FIB224001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
18,-
22,50  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 2M
Varenr.: FIB224002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC/UPC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 2m
19,-
23,75  inkl. moms
På lager 136
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM 2M
Varenr.: FIB884002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 2m
20,-
25,-  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 3M
Varenr.: FIB224003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 3m
20,-
25,-  inkl. moms
På lager 58
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC SM 3M
Varenr.: FIB884003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 3m
22,-
27,50  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 5M 9/125
Varenr.: FIB224005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 5m
23,-
28,75  inkl. moms
På lager 68
MICROCONNECT LC adapter OM3 Duplex
Varenr.: FIBLCADA
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå
25,-
31,25  inkl. moms
På lager 48
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 10M 9/125
Varenr.: FIB224010
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 10m
27,-
33,75  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT TOSLINK AND MINI PLUG ADAPT 1M
Varenr.: TT610BKAD
Type: Fiber  -  Konnektor 1: TOSLINK  -  Konnektor 2: TOSLINK  -  Længde: 1m
27,-
33,75  inkl. moms
På lager 14
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 15M 9/125
Varenr.: FIB224015
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 15m
30,-
37,50  inkl. moms
På lager 68
MICROCONNECT Adapter SC-ST Duplex Multimode
Varenr.: FISCST
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Blå
32,-
40,-  inkl. moms
Forventes på lager 01-06-2022
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 1M 50/125 MM DPX
Varenr.: FIB222001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Blå  -  Længde: 1m
32,-
40,-  inkl. moms
Forventes på lager 10-06-2022
DIGITUS Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 OM3 2,0m Multimode, duplex
Varenr.: DK-2532-02/3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Blå  -  Længde: 2m
33,-
41,25  inkl. moms
På lager 1
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 9/125 SM
Varenr.: FIB421001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
33,-
41,25  inkl. moms
På lager 262
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 2M 9/125 SM
Varenr.: FIB421002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 2m
33,-
41,25  inkl. moms
På lager 117
MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 0,5M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB4100005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Orange  -  Længde: 0.5m
33,-
41,25  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT SC/APC-SC/UPC 1M 9/125
Varenr.: FIB821001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
33,-
41,25  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 1M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB221001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
33,-
41,25  inkl. moms
På lager 63
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 7M 9/125
Varenr.: FIB224007
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 7m
33,-
41,25  inkl. moms
Forventes på lager 01-06-2022
MICROCONNECT SC/APC-SC/UPC 2M 9/125
Varenr.: FIB821002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 2m
34,-
42,50  inkl. moms
På lager 2
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 0,5M 50/125 MM
Varenr.: FIB2220005-4
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Violet  -  Længde: 0.5m
34,-
42,50  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT FC-LC 2M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB741002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: FC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 2m
35,-
43,75  inkl. moms
Forventes på lager 12-06-2022
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 0,5M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB4400005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange  -  Længde: 0.5m
35,-
43,75  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 0.5M 50/125 MM DPX
Varenr.: FIB4420005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå  -  Længde: 0.5m
35,-
43,75  inkl. moms
På lager 84
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 0,5M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB4200005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 0.5m
35,-
43,75  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 0.5m 50/125 MM
Varenr.: FIB4220005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Blå  -  Længde: 0.5m
35,-
43,75  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1.5M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB4200015
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 1.5m
35,-
43,75  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 1M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB410001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Grå  -  Længde: 1m
35,-
43,75  inkl. moms
På lager 28
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 2M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB220002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 2m
35,-
43,75  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 20M 9/125
Varenr.: FIB224020
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 20m
36,-
45,-  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT FC-LC 3M 50/125 MM DPX
Varenr.: FIB742003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: FC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå  -  Længde: 3m
37,-
46,25  inkl. moms
Forventes på lager 31-05-2022
MICROCONNECT LC-LC UPC 0.5M 50/125 OM2
Varenr.: FIB4420005-2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange  -  Længde: 0.5m
37,-
46,25  inkl. moms
Forventes på lager 14-06-2022
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 3M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB420003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 3m
37,-
46,25  inkl. moms
På lager 17
MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 1M 50/125 MM
Varenr.: FIB112001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Orange  -  Længde: 1m
37,-
46,25  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT FC-LC 1M 50/125 MM DPX
Varenr.: FIB742001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: FC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå  -  Længde: 1m
38,-
47,50  inkl. moms
På lager 4
MICROCONNECT FC-SC 3M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB721003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: FC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 3m
38,-
47,50  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1,5M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB4410015
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: LC/UPC  -  Color: Gul  -  Længde: 1.5m
38,-
47,50  inkl. moms
På lager 191
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1M 50/125 MM DPX
Varenr.: FIB442001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange  -  Længde: 1m
38,-
47,50  inkl. moms
På lager 236
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB440001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange  -  Længde: 1m
38,-
47,50  inkl. moms
På lager 13
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 0,5M 9/125 SM
Varenr.: FIB4210005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 0.5m
38,-
47,50  inkl. moms
På lager 65
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1,5M 9/125 SM
Varenr.: FIB4210015
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 1.5m
38,-
47,50  inkl. moms
På lager 3
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1.5m 50/125 MM
Varenr.: FIB4220015
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/PC  -  Konnektor 2: SC/PC  -  Color: Orange  -  Længde: 1.5m
38,-
47,50  inkl. moms
På lager 60
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 50/125 MM
Varenr.: FIB422001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 1m
38,-
47,50  inkl. moms
På lager 15
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB420001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 1m
38,-
47,50  inkl. moms
På lager 39
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 0,5M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB2210005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 0.5m
38,-
47,50  inkl. moms
På lager 21
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 2M 50/125 MM DPX
Varenr.: FIB222002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 2m
38,-
47,50  inkl. moms
På lager 18
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 5M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB221005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 5m
38,-
47,50  inkl. moms
På lager 64
MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 3M 62,5/125 MM
SVANEN
Varenr.: FIB120003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 3m
38,-
47,50  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT LC/PC-MTRJ/PC 1M 50/125 MM
Varenr.: FIB432001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: MT-RJ  -  Color: Blå  -  Længde: 1m
39,-
48,75  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC 1M 9/125
Varenr.: FIB881001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
39,-
48,75  inkl. moms
Forventes på lager 01-06-2022
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC 2M 9/125
Varenr.: FIB881002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 2m
39,-
48,75  inkl. moms
På lager 15
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 6M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB221006
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 6m
39,-
48,75  inkl. moms
Forventes på lager 16-06-2022
MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 2M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB121002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 2m
39,-
48,75  inkl. moms
På lager 14
MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 5M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB121005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 5m
39,-
48,75  inkl. moms
På lager 12
MICROCONNECT FC-SC 2M 62,5/125 MM DPX
Varenr.: FIB720002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: FC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Rød  -  Længde: 2m
40,-
50,-  inkl. moms
Forventes på lager 01-06-2022
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1M 50/125 MM DPX
Varenr.: FIB440401P
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/PC  -  Konnektor 2: LC/PC  -  Color: Lilla  -  Længde: 1m
40,-
50,-  inkl. moms
På lager 303
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 2M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB440002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange  -  Længde: 2m
40,-
50,-  inkl. moms
På lager 43
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 2M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB441002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 2m
40,-
50,-  inkl. moms
På lager 494
Viser 1-60 af 1420 produkter
...