Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

Fiber

Viser 1-60 af 1105 produkter
15,- inkl. moms
På lager 31
16,25 inkl. moms
På lager 120
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 2m OS2
Varenr.: FIB224002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC/UPC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 2m
23,75 inkl. moms
På lager 19
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC 3m OS2 Simplex
Varenr.: FIB884003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 3m
27,50 inkl. moms
På lager 9
DELOCK - Digital audio cable (optical) - TOSLINK (
Varenr.: 82887
Type: Fiber  -  Konnektor 1: TOSLINK  -  Konnektor 2: TOSLINK  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
28,75 inkl. moms
Forventes på lager 22-06-2024
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 5M 9/125
Varenr.: FIB224005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 5m
28,75 inkl. moms
På lager 65
MICROCONNECT TOSLINK AND MINI PLUG ADAPT 1M
Varenr.: TT610BKAD
Type: Fiber  -  Konnektor 1: TOSLINK  -  Konnektor 2: TOSLINK  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
30,- inkl. moms
På lager 73
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 3m OS2
Varenr.: FIB224003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 3m
33,75 inkl. moms
På lager 26
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM OS2 LC / LC 1m
Varenr.: DK-2933-01
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
43,75 inkl. moms
Forventes på lager 30-06-2024
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 1.5m OM3
Varenr.: FIB4220015
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/PC  -  Konnektor 2: SC/PC  -  Color: Orange  -  Længde: 1.5m
46,25 inkl. moms
På lager 2
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 2M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB221002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 2m
50,- inkl. moms
På lager 59
DIGITUS Fib Opt. Patch Cord. LC to LC
Varenr.: DK-2933-05
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 5m
52,50 inkl. moms
Forventes på lager 24-06-2024
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 7M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB441007
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 7m
53,75 inkl. moms
På lager 129
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 1M 50/125 MM DPX
Varenr.: FIB222001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Blå  -  Længde: 1m
53,75 inkl. moms
På lager 32
MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 2M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB110002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Orange  -  Længde: 2m
53,75 inkl. moms
På lager 3
VALUE FO Fiber Kabel, Duplex, 50/125µm, LC/LC, OM3, turquoise, 1,0m
Varenr.: 21.99.8701
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC, LC/PC  -  Konnektor 2: LC, LC/PC  -  Color: Turkis  -  Længde: 1m
53,75 inkl. moms
På lager 10
56,25 inkl. moms
Forventes på lager 30-06-2024
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM LC / SC 1m
Varenr.: DK-2932-01
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
57,50 inkl. moms
Forventes på lager 23-06-2024
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 7m OS2
Varenr.: FIB421007
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 7m
58,75 inkl. moms
På lager 22
MICROCONNECT SC/APC-LC/UPC 3m OS2
Varenr.: FIB841003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 3m
58,75 inkl. moms
På lager 105
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 7M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB221007
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 7m
58,75 inkl. moms
På lager 22
DIGITUS Fib Opt. Patch Cord. SC to SC
Varenr.: DK-2522-01/3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Flerfarvet  -  Længde: 1m
60,- inkl. moms
Forventes på lager 22-06-2024
MICROCONNECT LC-SC UPC 2M 50/125 OM2
Varenr.: FIB422002-2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 2m
60,- inkl. moms
På lager 42
60,- inkl. moms
På lager 10
MICROCONNECT LC/UPC-ST/UPC 2m OS2
Varenr.: FIB411002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Orange  -  Længde: 2m
60,- inkl. moms
På lager 94
61,25 inkl. moms
Forventes på lager 21-06-2024
61,25 inkl. moms
Forventes på lager 23-06-2024
MICROCONNECT FC-LC 2M 50/125 MM DPX
Varenr.: FIB742002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: FC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå  -  Længde: 2m
61,25 inkl. moms
På lager 1
MICROCONNECT FC-SC 2M 62,5/125 MM DPX
Varenr.: FIB720002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: FC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Rød  -  Længde: 2m
61,25 inkl. moms
På lager 1
MICROCONNECT SC/APC-LC 5M 9/125 SM
Varenr.: FIB841005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 5m
61,25 inkl. moms
På lager 17
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 10M 9/125 SM
Varenr.: FIB421010
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 10m
62,50 inkl. moms
På lager 53
MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 3M 50/125 MM
SVANEN
Varenr.: FIB412003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Orange  -  Længde: 3m
62,50 inkl. moms
På lager 92
DIGITUS Fiberpatchkabel LC-SC 50/125 2,0m Multimode, duplex
Varenr.: DK-2532-02
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 2m
63,75 inkl. moms
Forventes på lager 21-06-2024
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 5m OS2
Varenr.: FIB461005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 5m
63,75 inkl. moms
På lager 22
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 3M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB220003
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange  -  Længde: 3m
65,- inkl. moms
På lager 8
DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CORD. SC-SC GR CABL
Varenr.: DK-2522-01-4
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Lilla, Turkis  -  Længde: 1m
67,50 inkl. moms
Forventes på lager 21-06-2024
DIGITUS FO Cable 9/125µ. OS2. SC/SC. Yellow. 3.0m
Varenr.: DK-2922-03
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 3m
67,50 inkl. moms
Forventes på lager 21-06-2024
DIGITUS LWL Patchkabel LC -> ST 3,00m Multimode Duplex OM3
Varenr.: DK-2531-03/3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Turkis  -  Længde: 3m
67,50 inkl. moms
Forventes på lager 21-06-2024
DIGITUS LWL Patchkabel ST -> ST 1.00m Multimode Duplex OM3
Varenr.: DK-2511-01/3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST/BFOC  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Blå  -  Længde: 1m
67,50 inkl. moms
Forventes på lager 21-06-2024
MICROCONNECT TOSLINK AND MINI PLUG ADAPT 2m
Varenr.: TT620BKAD
Type: Fiber  -  Konnektor 1: TOSLINK  -  Konnektor 2: TOSLINK  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
67,50 inkl. moms
På lager 56
MICROCONNECT LC/UPC-ST/UPC 5m OM3
Varenr.: FIB412005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Orange  -  Længde: 5m
68,75 inkl. moms
På lager 31
72,50 inkl. moms
På lager 10
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 15M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB221015
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 15m
72,50 inkl. moms
På lager 34
MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 0.5m OM1
Varenr.: FIB4400005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange  -  Længde: 0.5m
73,75 inkl. moms
På lager 2
MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 0.5m OM3
Varenr.: FIB4420005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå  -  Længde: 0.5m
75,- inkl. moms
På lager 163
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 15M 9/125
Varenr.: FIB224015
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 15m
75,- inkl. moms
På lager 51
DIGITUS LWL Patchkabel ST -> ST 3.00m Multimode Duplex OM3
Varenr.: DK-2511-03/3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST/BFOC  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Blå  -  Længde: 3m
76,25 inkl. moms
Forventes på lager 21-06-2024
77,50 inkl. moms
På lager 1
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB441001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
77,50 inkl. moms
På lager 526
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 15M 9/125 SM
Varenr.: FIB421015
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 15m
80,- inkl. moms
På lager 45
MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 1M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB410001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST  -  Color: Grå  -  Længde: 1m
80,- inkl. moms
På lager 14
MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 1.5m OS2
Varenr.: FIB4410015
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: LC/UPC  -  Color: Gul  -  Længde: 1.5m
80,- inkl. moms
På lager 142
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 10M 62,5/125 MM
Varenr.: FIB440010
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange  -  Længde: 10m
81,25 inkl. moms
På lager 26
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 2M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB441002
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 2m
81,25 inkl. moms
På lager 413
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 0.5m 50/125 MM
Varenr.: FIB4220005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Blå  -  Længde: 0.5m
81,25 inkl. moms
På lager 68
MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 2m OM2
Varenr.: FIB442002-2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/PC  -  Konnektor 2: LC/PC  -  Color: Orange  -  Længde: 2m
81,25 inkl. moms
På lager 45
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 0.5m OS2
Varenr.: FIB4210005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 0.5m
81,25 inkl. moms
På lager 101
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 1M 9/125 LSZH
Varenr.: FIB461001
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
81,25 inkl. moms
På lager 119
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 0,5M 9/125 SM DPX
Varenr.: FIB2210005
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul  -  Længde: 0.5m
81,25 inkl. moms
På lager 55
Viser 1-60 af 1105 produkter
...