Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

DUTCHFIBER Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-8 af 8 produkter
DUTCHFIBER SFP+ Copper Twinax Cable 3,00m
DUTCHFIBER SFP+ Copper Twinax Cable 3,00m
SKU: SFP-H10GB-CU3M-C
Type: Adapters / Accessories
314,-
 
Bestil
(392,50 inkl. moms)
På lager
DUTCHFIBER LC/ UPC-LC/ UPC OM4 DUPLEX 6Meter
DUTCHFIBER LC/ UPC-LC/ UPC OM4 DUPLEX 6Meter
SKU: DF-O0319.6
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: LC/UPC
353,-
 
Bestil
(441,25 inkl. moms)
På lager
DUTCHFIBER LC/ UPC-LC/ UPC OM4 DUPLEX 8Meter
DUTCHFIBER LC/ UPC-LC/ UPC OM4 DUPLEX 8Meter
SKU: DF-O0319.8
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: LC/UPC
404,-
 
Bestil
(505,- inkl. moms)
På lager
DUTCHFIBER 10GBASE CR TWINAX COPPER CABLE SFPT
DUTCHFIBER 10GBASE CR TWINAX COPPER CABLE SFPT
SKU: QFX-SFP-DAC-3MA-C
452,-
 
Bestil
(565,- inkl. moms)
På lager
DUTCHFIBER 50 ft Dual RG-6 Cable Assembly w/F-Type conn
DUTCHFIBER 50 ft Dual RG-6 Cable Assembly w/F-Type conn
SKU: AIR-CAB050DRG6-F=
471,-
 
Bestil
(588,75 inkl. moms)
På lager
DUTCHFIBER 40GBASE-CR4 QSFP+ DIRECT-ATTACH COP
DUTCHFIBER 40GBASE-CR4 QSFP+ DIRECT-ATTACH COP
SKU: QSFP-H40G-CU3M-C
616,-
 
Bestil
(770,- inkl. moms)
På lager
DUTCHFIBER 40GBASE-CR4 5M QSFP+ DIRECT-ATTACH
DUTCHFIBER 40GBASE-CR4 5M QSFP+ DIRECT-ATTACH
SKU: QSFP-H40G-CU5M-C
822,-
 
Bestil
(1.027,50 inkl. moms)
På lager
DUTCHFIBER XFP to SFP+ Active Twinax Cable 7M
DUTCHFIBER XFP to SFP+ Active Twinax Cable 7M
SKU: SPTXFP/SFP+AC-7M
1.512,-
 
Bestil
(1.890,- inkl. moms)
På lager
Viser 1-8 af 8 produkter

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter