Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

COMMSCOPE Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-46 af 46 produkter
COMMSCOPE Modular plug 8 cat.6A RJ45 - NEW - 1YM
COMMSCOPE Modular plug 8 cat.6A RJ45 - NEW - 1YM
SKU: 6-2111979-2
Produkt: Kabelkomponenter
65,-
 
Bestil
(81,25 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP SL Series 110 Connect Cat5E UTP Black - NEW - 1YM
COMMSCOPE AMP SL Series 110 Connect Cat5E UTP Black - NEW - 1YM
SKU: 1375191-2
Produkt: Kabelkomponenter
78,-
 
Bestil
(97,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE 7221204 MOD PLUG KIT 8W SHLD 1 pcs. (Qty 500) - 01 New - 1YM
COMMSCOPE 7221204 MOD PLUG KIT 8W SHLD 1 pcs. (Qty 500) - 01 New - 1YM
SKU: 6-2111981-3
Produkt: Kabelkomponenter
78,-
 
Bestil
(97,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP Modular jack walloutlet 1 port white - NEW - 1YM
COMMSCOPE AMP Modular jack walloutlet 1 port white - NEW - 1YM
SKU: 0-1116697-3
Produkt: Montering
96,-
 
Bestil
(120,- inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Cat. 6 U/UTP Patch Cord LSZH White 0,5m - NEW - 1YM
COMMSCOPE Cat. 6 U/UTP Patch Cord LSZH White 0,5m - NEW - 1YM
SKU: NPC06UZDB-WT050C
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: White
125,-
 
Bestil
(156,25 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP Pigtail SC 50/125µm OM3 MM semi tight 2m - NEW - 1YM
COMMSCOPE AMP Pigtail SC 50/125µm OM3 MM semi tight 2m - NEW - 1YM
SKU: 6536555-2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2:
130,-
 
Bestil
(162,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP Cat. 6 U/UTP Patch Cord LSZH Yellow 3 m - NEW - 1YM
COMMSCOPE AMP Cat. 6 U/UTP Patch Cord LSZH Yellow 3 m - NEW - 1YM
SKU: 1711097-3
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul
136,-
 
Bestil
(170,- inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP Cat. 6 U/UTP Patch Cord LSZH Grey 3 m - NEW - 1YM
COMMSCOPE AMP Cat. 6 U/UTP Patch Cord LSZH Grey 3 m - NEW - 1YM
SKU: 1711093-3
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå
136,-
 
Bestil
(170,- inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Cat. 6 U/UTP Patch Cord LSZH White 2m - NEW - 1YM
COMMSCOPE Cat. 6 U/UTP Patch Cord LSZH White 2m - NEW - 1YM
SKU: NPC06UZDB-WT002M
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: White
167,-
 
Bestil
(208,75 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Patchkabel UTP 2m Cat6 rød - NEW - 1YM
COMMSCOPE Patchkabel UTP 2m Cat6 rød - NEW - 1YM
SKU: NPC06UZDB-RD002M
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Red
167,-
 
Bestil
(208,75 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP KONNEKTOR STP CAT6A SLX U/STØVLG HVID - NEW - 1YM
COMMSCOPE AMP KONNEKTOR STP CAT6A SLX U/STØVLG HVID - NEW - 1YM
SKU: 1-2153449-3
Produkt: Kabelkomponenter
182,-
 
Bestil
(227,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Patchkabel UTP 3m Cat6 rød - NEW - 1YM
COMMSCOPE Patchkabel UTP 3m Cat6 rød - NEW - 1YM
SKU: NPC06UZDB-RD003M
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Red
193,-
 
Bestil
(241,25 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Cat. 5E RJ-45 shielded coupler MOQ 1.000 stk - NEW - 1YM
COMMSCOPE Cat. 5E RJ-45 shielded coupler MOQ 1.000 stk - NEW - 1YM
SKU: 2111122-1
198,-
 
Bestil
(247,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE SL10G SL110 jack, Category 6A, unshield, black - NEW - 1YM
COMMSCOPE SL10G SL110 jack, Category 6A, unshield, black - NEW - 1YM
SKU: 760241185
Produkt: Kabelkomponenter
208,-
 
Bestil
(260,- inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Cat. 6A U/UTP Patch Cord LSZH White 1m - NEW - 1YM
COMMSCOPE Cat. 6A U/UTP Patch Cord LSZH White 1m - NEW - 1YM
SKU: NPC6AUZDB-WT001M
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: White
208,-
 
Bestil
(260,- inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Patchkabel Cat 6A S/FTP LSZH white 1m - NEW - 1YM
COMMSCOPE Patchkabel Cat 6A S/FTP LSZH white 1m - NEW - 1YM
SKU: NPC6ASZDB-WT001M
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: White
208,-
 
Bestil
(260,- inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Cat. 6A U/UTP Patch Cord LSZH White 2m - NEW - 1YM
COMMSCOPE Cat. 6A U/UTP Patch Cord LSZH White 2m - NEW - 1YM
SKU: NPC6AUZDB-WT002M
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: White
213,-
 
Bestil
(266,25 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP Surface Mount Box 4 Port Alpine White - 01 New - 1YM
COMMSCOPE AMP Surface Mount Box 4 Port Alpine White - 01 New - 1YM
SKU: 1-1933671-3
Produkt: Patch Panel
214,-
 
Bestil
(267,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Cat. 6A U/UTP Patch Cord LSZH White 5m - NEW - 1YM
COMMSCOPE Cat. 6A U/UTP Patch Cord LSZH White 5m - NEW - 1YM
SKU: NPC6AUZDB-WT005M
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: White
226,-
 
Bestil
(282,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Patchkabel Cat 6A S/FTP LSZH white 2m
COMMSCOPE Patchkabel Cat 6A S/FTP LSZH white 2m
SKU: NPC6ASZDB-WT002M
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: White
239,-
 
Bestil
(298,75 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Patchkabel PIMF Kat.6A 600MHz violet 2 m - NEW - 1YM
COMMSCOPE Patchkabel PIMF Kat.6A 600MHz violet 2 m - NEW - 1YM
SKU: 1711535-2
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Violet
240,-
 
Bestil
(300,- inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP Cat. 6 S/FTP Patch Cord LSZH Yellow 3 m - NEW - 1YM
COMMSCOPE AMP Cat. 6 S/FTP Patch Cord LSZH Yellow 3 m - NEW - 1YM
SKU: n/a
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul
252,-
 
Bestil
(315,- inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Cat. 6A U/UTP Patch Cord LSZH White 3m - NEW - 1YM
COMMSCOPE Cat. 6A U/UTP Patch Cord LSZH White 3m - NEW - 1YM
SKU: NPC6AUZDB-WT003M
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: White
252,-
 
Bestil
(315,- inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP Cat. 6 S/FTP Patch Cord LSZH White 10 m - NEW - 1YM
COMMSCOPE AMP Cat. 6 S/FTP Patch Cord LSZH White 10 m - NEW - 1YM
SKU: NPC06SZDB-WT010M
273,-
 
Bestil
(341,25 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP Patchkabel Cat 6A S/FTP LSZH yellow 5m - NEW - 1YM
COMMSCOPE AMP Patchkabel Cat 6A S/FTP LSZH yellow 5m - NEW - 1YM
SKU: 1711818-5
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul
278,-
 
Bestil
(347,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP Patchkabel Cat 6A S/FTP LSZH red 5,0m - NEW - 1YM
COMMSCOPE AMP Patchkabel Cat 6A S/FTP LSZH red 5,0m - NEW - 1YM
SKU: 1711819-5
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Red
278,-
 
Bestil
(347,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE RJ45 Unshielded Coupler - NEW - 1YM
COMMSCOPE RJ45 Unshielded Coupler - NEW - 1YM
SKU: 2111123-1
Produkt: Kabelkomponenter
282,-
 
Bestil
(352,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Patchkabel Cat 6A S/FTP LSZH white 5m - NEW - 1YM
COMMSCOPE Patchkabel Cat 6A S/FTP LSZH white 5m - NEW - 1YM
SKU: NPC6ASZDB-WT005M
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: White
284,-
 
Bestil
(355,- inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Patchkabel Cat 6A S/FTP LSZH white 3m - NEW - 1YM
COMMSCOPE Patchkabel Cat 6A S/FTP LSZH white 3m - NEW - 1YM
SKU: NPC6ASZDB-WT003M
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: White
317,-
 
Bestil
(396,25 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE 4x6" end cap - 01 New - 1YM
COMMSCOPE 4x6" end cap - 01 New - 1YM
SKU: FGS-HMEC-B
Produkt: Montering
330,-
 
Bestil
(412,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP Patch panel 1U f. 24 SL (unloaded) - NEW - 1YM
COMMSCOPE AMP Patch panel 1U f. 24 SL (unloaded) - NEW - 1YM
SKU: 0-2153437-1
Produkt: Patch Panel
337,-
 
Bestil
(421,25 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Data Cable Cat5E UTP LSZH White 305m Box - NEW - 1YM
COMMSCOPE Data Cable Cat5E UTP LSZH White 305m Box - NEW - 1YM
SKU: 0-0057538-2
455,-
 
Bestil
(568,75 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP Fiberpatch LC - LC OM4 MM 50/125µm 2,8m - 01 New - 1YM
COMMSCOPE AMP Fiberpatch LC - LC OM4 MM 50/125µm 2,8m - 01 New - 1YM
SKU: 2-2160544-8
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul
490,-
 
Bestil
(612,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP Patch Panel 1U 24 ports UTP incl connectors - NEW - 1YM
COMMSCOPE AMP Patch Panel 1U 24 ports UTP incl connectors - NEW - 1YM
SKU: 1479154-2
Produkt: Patch Panel
638,-
 
Bestil
(797,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE AMP Handheld Toolkit SL Jacks incl fixture UTP/STP - NEW - 1YM
COMMSCOPE AMP Handheld Toolkit SL Jacks incl fixture UTP/STP - NEW - 1YM
SKU: 1725150-6
Produkt: Værktøj
1.001,-
 
Bestil
(1.251,25 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Data cable Cat6 UTP LSZH White 305m Box - NEW - 1YM
COMMSCOPE Data cable Cat6 UTP LSZH White 305m Box - NEW - 1YM
SKU: 884032314/10
Type: Cat6  -  Color: White
1.137,-
 
Bestil
(1.421,25 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Kit, END Cap, 4*12 - 01 New - 1YM
COMMSCOPE Kit, END Cap, 4*12 - 01 New - 1YM
SKU: FGS-HMEC-F
Produkt: Montering
1.156,-
 
Bestil
(1.445,- inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Data Cable Cat6 UTP LSZH White 500m Reel - NEW - 1YM
COMMSCOPE Data Cable Cat6 UTP LSZH White 500m Reel - NEW - 1YM
SKU: 884032354/16
Type: Cat6  -  Color: White
1.954,-
 
Bestil
(2.442,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE MPOptimate Trunk cable 12xOM4 MM 50/125µm 10m - NEW - 1YM
COMMSCOPE MPOptimate Trunk cable 12xOM4 MM 50/125µm 10m - NEW - 1YM
SKU: 1-2055576-0
Type: Fiber  -  Konnektor 1: MPO/MTP
2.430,-
 
Bestil
(3.037,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE MPO kassette 12 x LC OS2. Fiber lige - NEW - 1YM
COMMSCOPE MPO kassette 12 x LC OS2. Fiber lige - NEW - 1YM
SKU: 760242498
Produkt: Patch Panel
2.582,-
 
Bestil
(3.227,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE MPO kassette 12 x LC OS2. Fiber krydset  - NEW - 1YM
COMMSCOPE MPO kassette 12 x LC OS2. Fiber krydset - NEW - 1YM
SKU: 760242499
Produkt: Patch Panel
2.582,-
 
Bestil
(3.227,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE Cat 6A F/FTP Cable, LSZH AWG 23 hvid 500m reel - NEW - 1YM
COMMSCOPE Cat 6A F/FTP Cable, LSZH AWG 23 hvid 500m reel - NEW - 1YM
SKU: 884041954/16
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: White
2.610,-
 
Bestil
(3.262,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE MPO Quick-Fit Kassette 12 x LC OM4. Fiber Flipped - NEW - 1YM
COMMSCOPE MPO Quick-Fit Kassette 12 x LC OM4. Fiber Flipped - NEW - 1YM
SKU: 760242494
2.710,-
 
Bestil
(3.387,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE MPO Quick-Fit Kassette 12 x LC OM4. Fiber Straigth - NEW - 1YM
COMMSCOPE MPO Quick-Fit Kassette 12 x LC OM4. Fiber Straigth - NEW - 1YM
SKU: 760242493
Produkt: Patch Panel
2.710,-
 
Bestil
(3.387,50 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE MPOptimate Trunk cable 12xOM4 MM 50/125µm 15m - NEW - 1YM
COMMSCOPE MPOptimate Trunk cable 12xOM4 MM 50/125µm 15m - NEW - 1YM
SKU: 1-2055576-5
Type: Fiber  -  Konnektor 1: MPO/MTP
2.825,-
 
Bestil
(3.531,25 inkl. moms)
På lager
COMMSCOPE 6250021 Cable CAT7 500m reel (MOQ 15000M) - NEW - 1YM
COMMSCOPE 6250021 Cable CAT7 500m reel (MOQ 15000M) - NEW - 1YM
SKU: 57893-2
Type: Cat7  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: White
3.597,-
 
Bestil
(4.496,25 inkl. moms)
På lager
Viser 1-46 af 46 produkter

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter