Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

BROCADE Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter på 
Viser 1-40 af 40 produkter
BROCADE Power Cord/ RPS4+SI-ACPWR European vers
BROCADE Power Cord/ RPS4+SI-ACPWR European vers
SKU: PC15EURO
Type: Strøm
1,-
 
Bestil
(1,25 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE Switch zub. Power Cord for RPS2/ 3/ 5/ 9,  United Kingdom version
BROCADE Switch zub. Power Cord for RPS2/ 3/ 5/ 9, United Kingdom version
SKU: PCUK
Type: Strøm
244,-
 
Bestil
(305,- inkl. moms)
På lager
BROCADE RFS-4010
BROCADE RFS-4010
SKU: RFS-4010-MTKT1U-WR
Produkt: Diverse
391,-
 
Bestil
(488,75 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE Cable/ Direct Attached 1G SFP Copper 1m
BROCADE Cable/ Direct Attached 1G SFP Copper 1m
SKU: 1G-SFP-TWX-0101
Type: Network Special
739,-
 
Bestil
(923,75 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE Direct Attached SFPP Copper 1M 1-Pack
BROCADE Direct Attached SFPP Copper 1M 1-Pack
SKU: 10G-SFPP-TWX-0101
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
739,-
 
Bestil
(923,75 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE 2 Post Railkit
BROCADE 2 Post Railkit
SKU: XBR-000307
Produkt: Diverse
889,-
 
Bestil
(1.111,25 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE Spt/ Essential APP 24x7 f BR6710V-54
BROCADE Spt/ Essential APP 24x7 f BR6710V-54
SKU: 6710V-54-SVL-SW-1
965,-
 
Bestil
(1.206,25 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE Direct Attached SFPP Copper 3M 1-Pack
BROCADE Direct Attached SFPP Copper 3M 1-Pack
SKU: 10G-SFPP-TWX-0301
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
1.256,-
 
Bestil
(1.570,- inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE Direct Attached SFPP Copper 5M 1-Pack
BROCADE Direct Attached SFPP Copper 5M 1-Pack
SKU: 10G-SFPP-TWX-0501
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
1.550,-
 
Bestil
(1.937,50 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1000Base-T - RJ-45 - indstiksmodul - for Foundry FastI
BROCADE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1000Base-T - RJ-45 - indstiksmodul - for Foundry FastI
SKU: E1MG-TX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1.600,-
 
Bestil
(2.000,- inkl. moms)
På lager
BROCADE 4 post railkit - Tannstangsett
BROCADE 4 post railkit - Tannstangsett
SKU: XBR-000306
Produkt: Diverse
1.777,-
 
Bestil
(2.221,25 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE Switch/ FRU SFP 1GE Copper 1Pk ROHS
BROCADE Switch/ FRU SFP 1GE Copper 1Pk ROHS
SKU: XBR-000190
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1.941,-
 
Bestil
(2.426,25 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE ICX Switch zub. FRU, UNIVERSAL RACK MOUNT KIT,4 POST 24-32 DEPTH RCK, VDX 6740T/ VDX6740T-1G,  ICX 7750/7450
BROCADE ICX Switch zub. FRU, UNIVERSAL RACK MOUNT KIT,4 POST 24-32 DEPTH RCK, VDX 6740T/ VDX6740T-1G, ICX 7750/7450
SKU: XBR-R000295
Produkt: Diverse
2.118,-
 
Bestil
(2.647,50 inkl. moms)
På lager
BROCADE Switch zub. ICX7450/ 6610/ 6650 NON-POE 250W AC PSU, intake airflow, back to front airflow
BROCADE Switch zub. ICX7450/ 6610/ 6650 NON-POE 250W AC PSU, intake airflow, back to front airflow
SKU: RPS15-I
Produkt: POE
2.461,-
 
Bestil
(3.076,25 inkl. moms)
På lager
BROCADE Switch/ 1000Base-SX SFP Optic MMF LC
BROCADE Switch/ 1000Base-SX SFP Optic MMF LC
SKU: E1MG-SX-OM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2.585,-
 
Bestil
(3.231,25 inkl. moms)
På lager
BROCADE Spt/ Essential APP 24x7 f BR6730V-24
BROCADE Spt/ Essential APP 24x7 f BR6730V-24
SKU: 6730V-24-SVL-SW-1
4.644,-
 
Bestil
(5.805,- inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE NIC/ 10GBASE-SR SFP+ optic LC 300m MMF
BROCADE NIC/ 10GBASE-SR SFP+ optic LC 300m MMF
SKU: 10G-SFPP-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
4.873,-
 
Bestil
(6.091,25 inkl. moms)
På lager
BROCADE Switch/ 1000Base-LX SFP Optic SMF LC Con
BROCADE Switch/ 1000Base-LX SFP Optic SMF LC Con
SKU: E1MG-LX-OM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
5.415,-
 
Bestil
(6.768,75 inkl. moms)
På lager
BROCADE Transceiver/ 1000Base-BXD SFP optic SMF
BROCADE Transceiver/ 1000Base-BXD SFP optic SMF
SKU: E1MG-BXD
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
5.958,-
 
Bestil
(7.447,50 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE Transceiver/ 1000Base-BXU SFP Optic SMF
BROCADE Transceiver/ 1000Base-BXU SFP Optic SMF
SKU: E1MG-BXU
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
5.958,-
 
Bestil
(7.447,50 inkl. moms)
På lager
BROCADE Direct Attached SFPP Copper/1m 8Pk
BROCADE Direct Attached SFPP Copper/1m 8Pk
SKU: 10G-SFPP-TWX-0108
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
6.194,-
 
Bestil
(7.742,50 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE Essential Direct Support Software Technical Support 24x7 - Teknisk kundestøtte - rådgivning via telefon - 1 år - 24x7
BROCADE Essential Direct Support Software Technical Support 24x7 - Teknisk kundestøtte - rådgivning via telefon - 1 år - 24x7
SKU: BNALB-SVL-SW-1
7.078,-
 
Bestil
(8.847,50 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE 8-Port Upg. License w 4GB
BROCADE 8-Port Upg. License w 4GB
SKU: XBR-SMEDPOD4-01
Produkt: Licenser / software
7.600,-
 
Bestil
(9.500,- inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE Direct Attached SFPP Copper 3M 8-Pack
BROCADE Direct Attached SFPP Copper 3M 8-Pack
SKU: 10G-SFPP-TWX-0308
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
8.567,-
 
Bestil
(10.708,75 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE Direct Attached SFPP Copper/5m 8Pk
BROCADE Direct Attached SFPP Copper/5m 8Pk
SKU: 10G-SFPP-TWX-0508
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
9.217,-
 
Bestil
(11.521,25 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE Spt/Ess 4Hrs Onsite Rnwl BR-310/ 20/ 40/ 60
BROCADE Spt/Ess 4Hrs Onsite Rnwl BR-310/ 20/ 40/ 60
SKU: 300-SVS-R4OS-1
9.892,-
 
Bestil
(12.365,- inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE 8-Port Upg. License w 4GB
BROCADE 8-Port Upg. License w 4GB
SKU: XBR-MIDRPOD-0002
Produkt: Licenser / software
11.627,-
 
Bestil
(14.533,75 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE 10GBASE-LR SFP+ optic LC
BROCADE 10GBASE-LR SFP+ optic LC
SKU: 10G-SFPP-LR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
13.511,-
 
Bestil
(16.888,75 inkl. moms)
På lager
BROCADE 1000Base-SX SFP optic 8 Pack MMF LC
BROCADE 1000Base-SX SFP optic 8 Pack MMF LC
SKU: E1MG-SX-OM-8
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
17.116,-
 
Bestil
(21.395,- inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE Switch/ 1000Base-LHA SFP Optic SMF LC Con
BROCADE Switch/ 1000Base-LHA SFP Optic SMF LC Con
SKU: E1MG-LHA-OM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
18.092,-
 
Bestil
(22.615,- inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE MLXe/ MLX/ XMR 4-slot hi-speed fabric
BROCADE MLXe/ MLX/ XMR 4-slot hi-speed fabric
SKU: NI-X-4-HSF
Produkt: Diverse
22.621,-
 
Bestil
(28.276,25 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE 850nm Serial Pluggable XFP Optic 4 Pack
BROCADE 850nm Serial Pluggable XFP Optic 4 Pack
SKU: 10G-XFP-SR-4
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
23.577,-
 
Bestil
(29.471,25 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE CWDM SFP Optic 80Km 1610nm LC Connector
BROCADE CWDM SFP Optic 80Km 1610nm LC Connector
SKU: E1MG-CWDM80-1610
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
24.885,-
 
Bestil
(31.106,25 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE 16-Port Upg. License w 4GB
BROCADE 16-Port Upg. License w 4GB
SKU: XBR-4900POD-0002
25.204,-
 
Bestil
(31.505,- inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE NIC/ 10GBASE-SR SFPP MMF LC Connector 8pk
BROCADE NIC/ 10GBASE-SR SFPP MMF LC Connector 8pk
SKU: 10G-SFPP-SR-8
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
25.396,-
 
Bestil
(31.745,- inkl. moms)
På lager
BROCADE Network Advisor IP Management - Lisens - inntil 50 enheter - Linux, Win
BROCADE Network Advisor IP Management - Lisens - inntil 50 enheter - Linux, Win
SKU: BR-NTWADV-IP-BASE
Produkt: Licenser / software
32.254,-
 
Bestil
(40.317,50 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE Switch/ 1000Base-LX SFP Optic 8 Pack SMF
BROCADE Switch/ 1000Base-LX SFP Optic 8 Pack SMF
SKU: E1MG-LX-OM-8
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
40.752,-
 
Bestil
(50.940,- inkl. moms)
På lager
BROCADE MLXe/ MLX/ XMR High sSeed Switch Fab Mod
BROCADE MLXe/ MLX/ XMR High sSeed Switch Fab Mod
SKU: NI-X-16-8-HSF
Produkt: Diverse
48.435,-
 
Bestil
(60.543,75 inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE FRU SFP+ SWL 16G 25km 1 Pk
BROCADE FRU SFP+ SWL 16G 25km 1 Pk
SKU: XBR-000258
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
67.756,-
 
Bestil
(84.695,- inkl. moms)
Ikke på lager
BROCADE 10GBASE-LR SFPP SMF LC Connector 8-Pack
BROCADE 10GBASE-LR SFPP SMF LC Connector 8-Pack
SKU: 10G-SFPP-LR-8
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
68.657,-
 
Bestil
(85.821,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Viser 1-40 af 40 produkter

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt password?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter