Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

Blackbox Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-60 af 128 produkter 1 2 3 Næste
Blackbox Cat6 Feed-Thru Coupler - shielded Silver Factory Sealed
Blackbox Cat6 Feed-Thru Coupler - shielded Silver Factory Sealed
SKU: FM693
Produkt: Kabelkomponenter
34,-
 
Bestil
(42,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable Color Multi-m OM4 - Gray SC-SC 1m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable Color Multi-m OM4 - Gray SC-SC 1m Factory Sealed
SKU: FOLZHM4-001M-SCSC-GR
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
109,-
 
Bestil
(136,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox Video Cable RCA to RCA M/M 0.9m Factory Sealed
Blackbox Video Cable RCA to RCA M/M 0.9m Factory Sealed
SKU: ACB-1RCA-0003
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: RCA  -  Konnektor 2: RCA
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox CAT5e UTP Plug - 50-Pack Factory Sealed
Blackbox CAT5e UTP Plug - 50-Pack Factory Sealed
SKU: FMTP5E-50PAK
133,-
 
Bestil
(166,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox USB 2.0 Cable - Type A/Type B M/M 3m Factory Sealed
Blackbox USB 2.0 Cable - Type A/Type B M/M 3m Factory Sealed
SKU: USB05-0010
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB B
137,-
 
Bestil
(171,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox Video Cable DVI-D to DVI-D M/M 0.9m Factory Sealed
Blackbox Video Cable DVI-D to DVI-D M/M 0.9m Factory Sealed
SKU: EVNDVI02-0003
Type: DVI  -  Konnektor 1: DVI-D  -  Konnektor 2: DVI-D
139,-
 
Bestil
(173,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable Col 10Gbit Multi-m - Blue LC-SC 2m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable Col 10Gbit Multi-m - Blue LC-SC 2m Factory Sealed
SKU: FOCMR10-002M-SCLC-BL
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
140,-
 
Bestil
(175,- inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox USB 2.0 Cable - Type A/Type B M/M 1.8m Factory Sealed
Blackbox USB 2.0 Cable - Type A/Type B M/M 1.8m Factory Sealed
SKU: USB05-0006
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB B
140,-
 
Bestil
(175,- inkl. moms)
På lager
Blackbox Key Locking Pins Gigatrue 3 - 10-Pack Factory Sealed
Blackbox Key Locking Pins Gigatrue 3 - 10-Pack Factory Sealed
SKU: LP50-RD-10PK
Produkt: Kabelkomponenter
141,-
 
Bestil
(176,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox Removal Tool for LockPORT Key Locking Pins Factory Sealed
Blackbox Removal Tool for LockPORT Key Locking Pins Factory Sealed
SKU: KEY-CL
Type: Sikkerhedslåse
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable Color Multi-m OM4 - Pink LC-LC 2m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable Color Multi-m OM4 - Pink LC-LC 2m Factory Sealed
SKU: FOLZHM4-002M-LCLC-PK
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox Pure Networking Gigabit Media Converter - Factory Sealed
Blackbox Pure Networking Gigabit Media Converter - Factory Sealed
SKU: LGC200A-EU
Produkt: Mediekonvertere
163,-
 
Bestil
(203,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable Color Multi-m OM3 - Black LC-LC 5m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable Color Multi-m OM3 - Black LC-LC 5m Factory Sealed
SKU: FOLZH10-005M-LCLC-BK
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
163,-
 
Bestil
(203,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox Brush Strip - 1U 19" Factory Sealed
Blackbox Brush Strip - 1U 19" Factory Sealed
SKU: RAKBRUSH-1UBLK
187,-
 
Bestil
(233,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox Video Cable HDMI to DVI-D Cable - M/M 1m Factory Sealed
Blackbox Video Cable HDMI to DVI-D Cable - M/M 1m Factory Sealed
SKU: EVHDMI02T-001M
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: DVI-D
198,-
 
Bestil
(247,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox GIGATRUE CAT6 S/FTP LSZH PATCH CABLE 20M Factory Sealed
Blackbox GIGATRUE CAT6 S/FTP LSZH PATCH CABLE 20M Factory Sealed
SKU: EVE632-20M
Produkt: Kobber patch-ledninger
209,-
 
Bestil
(261,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox GIGATRUE CAT6 S/FTP LSZH PATCH CABLE 20M Factory Sealed
Blackbox GIGATRUE CAT6 S/FTP LSZH PATCH CABLE 20M Factory Sealed
SKU: EVE634-20M
Produkt: Kobber patch-ledninger
209,-
 
Bestil
(261,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox Video Cable HDMI to DVI-D Cable - M/M 2m Factory Sealed
Blackbox Video Cable HDMI to DVI-D Cable - M/M 2m Factory Sealed
SKU: EVHDMI02T-002M
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: DVI-D
216,-
 
Bestil
(270,- inkl. moms)
På lager
Blackbox Video Cable DVI-D to DVI-D M/M 1.8m Factory Sealed
Blackbox Video Cable DVI-D to DVI-D M/M 1.8m Factory Sealed
SKU: EVNDVI02-0006
Type: DVI  -  Konnektor 1: DVI-D  -  Konnektor 2: DVI-D
238,-
 
Bestil
(297,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox Video Cable DVI-D to DVI-D M/M 3m Factory Sealed
Blackbox Video Cable DVI-D to DVI-D M/M 3m Factory Sealed
SKU: EVNDVI02-0010
Type: DVI  -  Konnektor 1: DVI-D  -  Konnektor 2: DVI-D
241,-
 
Bestil
(301,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox Video Cable HDMI/HDMI M/M 5m Factory Sealed
Blackbox Video Cable HDMI/HDMI M/M 5m Factory Sealed
SKU: EVHDMI01T-005M
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
255,-
 
Bestil
(318,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable Col 10Gbit Multi-m - Blue LC-SC 10m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable Col 10Gbit Multi-m - Blue LC-SC 10m Factory Sealed
SKU: FOCMR10-010M-SCLC-BL
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
256,-
 
Bestil
(320,- inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox Heavy-Duty Rackmount Shelf Factory Sealed
Blackbox Heavy-Duty Rackmount Shelf Factory Sealed
SKU: RMTS00
263,-
 
Bestil
(328,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox Video Adapter Display Port to DVI-I M/F 30 cm Factory Sealed
Blackbox Video Adapter Display Port to DVI-I M/F 30 cm Factory Sealed
SKU: EVNDPDVI-MF-R3
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI-I
263,-
 
Bestil
(328,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox KeyLocking Pins Gigatrue 3 - 25-Pack Factory Sealed
Blackbox KeyLocking Pins Gigatrue 3 - 25-Pack Factory Sealed
SKU: LP50-RD-25PK
Produkt: Kabelkomponenter
271,-
 
Bestil
(338,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox Video Adapter DisplayPort to HDMI M/F 19 cm Factory Sealed
Blackbox Video Adapter DisplayPort to HDMI M/F 19 cm Factory Sealed
SKU: EVNDPHDMI-MF-R3
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
276,-
 
Bestil
(345,- inkl. moms)
På lager
Blackbox CAT6 Modular Plug - 100 Pack Factory Sealed
Blackbox CAT6 Modular Plug - 100 Pack Factory Sealed
SKU: FMTP6-R2-100PAK
297,-
 
Bestil
(371,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox Self-Adhesive Hook and Loop - 10m Factory Sealed
Blackbox Self-Adhesive Hook and Loop - 10m Factory Sealed
SKU: FT9225-BK-10HL
297,-
 
Bestil
(371,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox Video Adapter DisplayPort to VGA M/F 20 cm Factory Sealed
Blackbox Video Adapter DisplayPort to VGA M/F 20 cm Factory Sealed
SKU: EVNDPVGA-MF-R3
297,-
 
Bestil
(371,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox Pure Networking 10/100 Media Converter Factory Sealed
Blackbox Pure Networking 10/100 Media Converter Factory Sealed
SKU: LHC202A-EU
Produkt: Mediekonvertere
331,-
 
Bestil
(413,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable Color Multi-m OM4 - Gray SC-SC 10m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable Color Multi-m OM4 - Gray SC-SC 10m Factory Sealed
SKU: FOLZHM4-010M-SCSC-GR
Produkt: Fiber patch ledninger / Pigtails
335,-
 
Bestil
(418,75 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox Floortrak Cable Cover. 10' Gray Factory Sealed
Blackbox Floortrak Cable Cover. 10' Gray Factory Sealed
SKU: FK213-R2
355,-
 
Bestil
(443,75 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox 10-100 Switch USB powered - 8 ports Factory Sealed
Blackbox 10-100 Switch USB powered - 8 ports Factory Sealed
SKU: LBS008AE
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
366,-
 
Bestil
(457,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox SFP 1250-Mbps Fiber with Exten. Diagnostics - 550m Factory Sealed
Blackbox SFP 1250-Mbps Fiber with Exten. Diagnostics - 550m Factory Sealed
SKU: LFP411
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
377,-
 
Bestil
(471,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox HDMI Repeater - HDMI 1.1 35m Extender Kit Factory Sealed
Blackbox HDMI Repeater - HDMI 1.1 35m Extender Kit Factory Sealed
SKU: VR-HDMI-50M
Type: Repeater  -  Värdar: 1
388,-
 
Bestil
(485,- inkl. moms)
På lager
Blackbox 10-100 Switch USB powered - 5 ports Factory Sealed
Blackbox 10-100 Switch USB powered - 5 ports Factory Sealed
SKU: LBS005AE-R2
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 4  -  Hastighed: 100Mbps
395,-
 
Bestil
(493,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox SFP 1250-Mbps Fiber with Extend. Diagnostics -10km Factory Sealed
Blackbox SFP 1250-Mbps Fiber with Extend. Diagnostics -10km Factory Sealed
SKU: LFP413
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
417,-
 
Bestil
(521,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox 19" Rackmounting Kit 1U for Single Unit Factory Sealed
Blackbox 19" Rackmounting Kit 1U for Single Unit Factory Sealed
SKU: RMK2004
Type: Tilbehør  -  Värdar: 0
419,-
 
Bestil
(523,75 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox Rackmoung Cable Raceway 1U Single Sided Horizontal Factory Sealed
Blackbox Rackmoung Cable Raceway 1U Single Sided Horizontal Factory Sealed
SKU: RMT100A-R4
422,-
 
Bestil
(527,50 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox Pure Networking Gigabit Media Converter Factory Sealed
Blackbox Pure Networking Gigabit Media Converter Factory Sealed
SKU: LGC201A-EU
Produkt: Mediekonvertere
425,-
 
Bestil
(531,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox USB-Powered 4-Port Gigabit Switch Factory Sealed
Blackbox USB-Powered 4-Port Gigabit Switch Factory Sealed
SKU: LGB304AE
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 4  -  Hastighed: 1Gbps
451,-
 
Bestil
(563,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics - 30km Factory Sealed
Blackbox SFP Modules 155 Mbps extended diagnostics - 30km Factory Sealed
SKU: LFP403
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
457,-
 
Bestil
(571,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox Pure Networking Gigabit Media Converter Factory Sealed
Blackbox Pure Networking Gigabit Media Converter Factory Sealed
SKU: LGC202A-EU
Produkt: Mediekonvertere
471,-
 
Bestil
(588,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox Media Converter 10/ 100/ 1000M Fibre Factory Sealed
Blackbox Media Converter 10/ 100/ 1000M Fibre Factory Sealed
SKU: LGC211A
Produkt: Mediekonvertere
476,-
 
Bestil
(595,- inkl. moms)
På lager
Blackbox USB Server Access Module for CX Series Factory Sealed
Blackbox USB Server Access Module for CX Series Factory Sealed
SKU: KV1401A
Type: Kabel  -  Värdar: 0
492,-
 
Bestil
(615,- inkl. moms)
På lager
Blackbox Black Box OM3 LC-LC Duplex 30M Factory Sealed
Blackbox Black Box OM3 LC-LC Duplex 30M Factory Sealed
SKU: EFE350-030M
494,-
 
Bestil
(617,50 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox USB Solo DB9 - RS-232 USB 1.1 115.2Kbps Factory Sealed
Blackbox USB Solo DB9 - RS-232 USB 1.1 115.2Kbps Factory Sealed
SKU: IC199A-R3
Type: Serial - Parallel  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: DB-9
498,-
 
Bestil
(622,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox XS 10-100 Converter - 2km Multi-m ST AC Factory Sealed
Blackbox XS 10-100 Converter - 2km Multi-m ST AC Factory Sealed
SKU: LMCS202AE-ST
Produkt: Mediekonvertere
521,-
 
Bestil
(651,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox HDMI 4K Splitter - 2 Channel HDCP 3D Factory Sealed
Blackbox HDMI 4K Splitter - 2 Channel HDCP 3D Factory Sealed
SKU: VSP-HDMI1X2-4K
Type: Video Switch / Splitter
600,-
 
Bestil
(750,- inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox Intelligent Security Contact - Magnetic Door Factory Sealed
Blackbox Intelligent Security Contact - Magnetic Door Factory Sealed
SKU: EME1Y1-015
Type: Hjem / Sikkerhed
651,-
 
Bestil
(813,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox HDMI Splitter with Audio - 2 Channel HDCP Factory Sealed
Blackbox HDMI Splitter with Audio - 2 Channel HDCP Factory Sealed
SKU: AVSP-HDMI1X2
Type: Video Switch / Splitter
666,-
 
Bestil
(832,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox USB 1.1 and 2.0 CAT5e Extender 2-Port - 85m 2 port Factory Sealed
Blackbox USB 1.1 and 2.0 CAT5e Extender 2-Port - 85m 2 port Factory Sealed
SKU: IC282A
Type: Forlængelse enhed  -  Värdar: 2
714,-
 
Bestil
(892,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox Bulk Cable CAT5e Solid UTP - PVC 304.8m White Factory Sealed
Blackbox Bulk Cable CAT5e Solid UTP - PVC 304.8m White Factory Sealed
SKU: EYN853A-PB-1000
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: N
782,-
 
Bestil
(977,50 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox Audio Embedder/ De-embedder - HDMI 2.0 Factory Sealed
Blackbox Audio Embedder/ De-embedder - HDMI 2.0 Factory Sealed
SKU: AEMEX-HDMI-R2
870,-
 
Bestil
(1.087,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox VGA to DVI-D Video Converter  Factory Sealed
Blackbox VGA to DVI-D Video Converter Factory Sealed
SKU: KVGA-DVID
Type: Konverter  -  Värdar: 1
885,-
 
Bestil
(1.106,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox ServSwitch DT Pro II - 2 port Factory Sealed
Blackbox ServSwitch DT Pro II - 2 port Factory Sealed
SKU: KV7020A
Type: KVM-skift  -  Värdar: 2
921,-
 
Bestil
(1.151,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox DVI-D Splitter with Audio and HDCP -2 Channel HDCP Factory Sealed
Blackbox DVI-D Splitter with Audio and HDCP -2 Channel HDCP Factory Sealed
SKU: AVSP-DVI1X2
Type: Video Switch / Splitter
943,-
 
Bestil
(1.178,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox 10W Horiz FUSE/IEC 13A IEC/C14 Factory Sealed
Blackbox 10W Horiz FUSE/IEC 13A IEC/C14 Factory Sealed
SKU: BBIEC10HFNC14
957,-
 
Bestil
(1.196,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox HDMI 2.0 ACTIVE OPTICAL CABLE 10M Factory Sealed
Blackbox HDMI 2.0 ACTIVE OPTICAL CABLE 10M Factory Sealed
SKU: AOC-HL-H2-10M
Type: HDMI (Fiber)  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
965,-
 
Bestil
(1.206,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox ServSwitch DT Pro II Kit - 2 port Factory Sealed
Blackbox ServSwitch DT Pro II Kit - 2 port Factory Sealed
SKU: KV7020A-K
Type: KVM-skift  -  Värdar: 2
1.045,-
 
Bestil
(1.306,25 inkl. moms)
På lager
Viser 1-60 af 128 produkter 1 2 3 Næste

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter