Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

Blackbox Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-60 af 199 produkter 1 2 3 4 Næste
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 0.6m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 0.6m Factory Sealed
SKU: EVNSL640-0002
Produkt: Cooper patch cords
17,-
 
Bestil
(21,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 0.9m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 0.9m Factory Sealed
SKU: EVNSL640-0003
Produkt: Cooper patch cords
18,-
 
Bestil
(22,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 1.5m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 1.5m Factory Sealed
SKU: EVNSL640-0005
Produkt: Cooper patch cords
21,-
 
Bestil
(26,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 1.8m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 1.8m Factory Sealed
SKU: EVNSL640-0006
Produkt: Cooper patch cords
23,-
 
Bestil
(28,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable CAT6 S/FTP LSZH - Gray 0.5m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable CAT6 S/FTP LSZH - Gray 0.5m Factory Sealed
SKU: EVE630-00M5
Produkt: Cooper patch cords
24,-
 
Bestil
(30,- inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 2.1m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 2.1m Factory Sealed
SKU: EVNSL640-0007
Produkt: Cooper patch cords
24,-
 
Bestil
(30,- inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 3m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 3m Factory Sealed
SKU: EVNSL640-0010
Produkt: Cooper patch cords
28,-
 
Bestil
(35,- inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable CAT6 S/FTP LSZH - Gray 1m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable CAT6 S/FTP LSZH - Gray 1m Factory Sealed
SKU: EVE630-01M
Produkt: Cooper patch cords
28,-
 
Bestil
(35,- inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable Lockable CAT6 UTP LSZH - Gray 1m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Lockable CAT6 UTP LSZH - Gray 1m Factory Sealed
SKU: C6PC60-GY-01M
Produkt: Cooper patch cords
33,-
 
Bestil
(41,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 4.5m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 4.5m Factory Sealed
SKU: EVNSL640-0015
Produkt: Cooper patch cords
36,-
 
Bestil
(45,- inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable CAT6 S/FTP LSZH - Gray 2m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable CAT6 S/FTP LSZH - Gray 2m Factory Sealed
SKU: EVE630-02M
Produkt: Cooper patch cords
37,-
 
Bestil
(46,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable Lockable CAT6 UTP LSZH - Gray 2m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Lockable CAT6 UTP LSZH - Gray 2m Factory Sealed
SKU: C6PC60-GY-02M
Produkt: Cooper patch cords
42,-
 
Bestil
(52,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox CAT6 EZ-RJ45 Strain-Relief Boots - 25-pack Black Factory Sealed
Blackbox CAT6 EZ-RJ45 Strain-Relief Boots - 25-pack Black Factory Sealed
SKU: C6EZ-BOOT-BK
Produkt: Cable Components
43,-
 
Bestil
(53,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox CAT6 EZ-RJ45 Strain-Relief Boots - 25-pack Red Factory Sealed
Blackbox CAT6 EZ-RJ45 Strain-Relief Boots - 25-pack Red Factory Sealed
SKU: C6EZ-BOOT-RD
Produkt: Cable Components
43,-
 
Bestil
(53,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 6m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 6m Factory Sealed
SKU: EVNSL640-0020
Produkt: Cooper patch cords
43,-
 
Bestil
(53,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox CAT6 EZ-RJ45 Strain-Relief Boots - 25-pack Green Factory Sealed
Blackbox CAT6 EZ-RJ45 Strain-Relief Boots - 25-pack Green Factory Sealed
SKU: C6EZ-BOOT-GN
Produkt: Cable Components
43,-
 
Bestil
(53,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox CAT6 EZ-RJ45 Strain-Relief Boots - 25-pack Yellow Factory Sealed
Blackbox CAT6 EZ-RJ45 Strain-Relief Boots - 25-pack Yellow Factory Sealed
SKU: C6EZ-BOOT-YL
Produkt: Cable Components
43,-
 
Bestil
(53,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox CAT6 EZ-RJ45 Strain-Relief Boots - 25-pack Blue Factory Sealed
Blackbox CAT6 EZ-RJ45 Strain-Relief Boots - 25-pack Blue Factory Sealed
SKU: C6EZ-BOOT-BL
Produkt: Cable Components
43,-
 
Bestil
(53,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox CAT6 EZ-RJ45 Strain-Relief Boots - 25-pack Gray Factory Sealed
Blackbox CAT6 EZ-RJ45 Strain-Relief Boots - 25-pack Gray Factory Sealed
SKU: C6EZ-BOOT-GY
Produkt: Cable Components
43,-
 
Bestil
(53,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable CAT6 S/FTP LSZH - Gray 3m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable CAT6 S/FTP LSZH - Gray 3m Factory Sealed
SKU: EVE630-03M
Produkt: Cooper patch cords
46,-
 
Bestil
(57,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable Lockable CAT6 UTP LSZH - Gray 3m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Lockable CAT6 UTP LSZH - Gray 3m Factory Sealed
SKU: C6PC60-GY-03M
Produkt: Cooper patch cords
48,-
 
Bestil
(60,- inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 9.1m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 9.1m Factory Sealed
SKU: EVNSL640-0030
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
58,-
 
Bestil
(72,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-SC Duplex 1m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-SC Duplex 1m Factory Sealed
SKU: EFE354-001M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
60,-
 
Bestil
(75,- inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl SC-SC Duplex 1m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl SC-SC Duplex 1m Factory Sealed
SKU: EFE355-001M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
60,-
 
Bestil
(75,- inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-ST Duplex 1m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-ST Duplex 1m Factory Sealed
SKU: EFE353-001M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
60,-
 
Bestil
(75,- inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable Lockable CAT6 UTP LSZH - Gray 5m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Lockable CAT6 UTP LSZH - Gray 5m Factory Sealed
SKU: C6PC60-GY-05M
Produkt: Cooper patch cords
61,-
 
Bestil
(76,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable CAT6 S/FTP LSZH - Gray 5m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable CAT6 S/FTP LSZH - Gray 5m Factory Sealed
SKU: EVE630-05M
Produkt: Cooper patch cords
64,-
 
Bestil
(80,- inkl. moms)
På lager
Blackbox Key Locking Pins Gigatrue 3 - 10-Pack Factory Sealed
Blackbox Key Locking Pins Gigatrue 3 - 10-Pack Factory Sealed
SKU: LP50-RD-10PK
Produkt: Cable Components
67,-
 
Bestil
(83,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-SC Duplex 2m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-SC Duplex 2m Factory Sealed
SKU: EFE354-002M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
67,-
 
Bestil
(83,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl SC-SC Duplex 2m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl SC-SC Duplex 2m Factory Sealed
SKU: EFE355-002M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
67,-
 
Bestil
(83,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-ST Duplex 3m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-ST Duplex 3m Factory Sealed
SKU: EFE353-003M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
73,-
 
Bestil
(91,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-SC Duplex 3m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-SC Duplex 3m Factory Sealed
SKU: EFE354-003M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
73,-
 
Bestil
(91,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl SC-SC Duplex 3m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl SC-SC Duplex 3m Factory Sealed
SKU: EFE355-003M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
73,-
 
Bestil
(91,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-ST Duplex 2m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-ST Duplex 2m Factory Sealed
SKU: EFE353-002M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
75,-
 
Bestil
(93,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-ST Duplex 1m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-ST Duplex 1m Factory Sealed
SKU: EFE352-001M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
79,-
 
Bestil
(98,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-SC Duplex 1m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-SC Duplex 1m Factory Sealed
SKU: EFE351-001M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
79,-
 
Bestil
(98,75 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox Patch Cable Lockable CAT6 UTP LSZH - Gray 7.5m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Lockable CAT6 UTP LSZH - Gray 7.5m Factory Sealed
SKU: C6PC60-GY-07M5
Produkt: Cooper patch cords
79,-
 
Bestil
(98,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-SC Duplex 2m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-SC Duplex 2m Factory Sealed
SKU: EFE351-002M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
85,-
 
Bestil
(106,25 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-ST Duplex 2m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-ST Duplex 2m Factory Sealed
SKU: EFE352-002M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
85,-
 
Bestil
(106,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-ST Duplex 5m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-ST Duplex 5m Factory Sealed
SKU: EFE353-005M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
86,-
 
Bestil
(107,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl SC-SC Duplex 5m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl SC-SC Duplex 5m Factory Sealed
SKU: EFE355-005M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
86,-
 
Bestil
(107,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-SC Duplex 5m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-SC Duplex 5m Factory Sealed
SKU: EFE354-005M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
86,-
 
Bestil
(107,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 15.2m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 15.2m Factory Sealed
SKU: EVNSL640-0050
Produkt: Cooper patch cords
87,-
 
Bestil
(108,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 0.3m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable Snagless CAT6 UTP - Gray 0.3m Factory Sealed
SKU: EVNSL640-0001
91,-
 
Bestil
(113,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-ST Duplex 3m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-ST Duplex 3m Factory Sealed
SKU: EFE352-003M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
92,-
 
Bestil
(115,- inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-LC Duplex 1m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-LC Duplex 1m Factory Sealed
SKU: EFE350-001M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
93,-
 
Bestil
(116,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-LC Duplex 2m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-LC Duplex 2m Factory Sealed
SKU: EFE350-002M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
99,-
 
Bestil
(123,75 inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable CAT6A UTP 28AWG PVC - Gray 1.5m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable CAT6A UTP 28AWG PVC - Gray 1.5m Factory Sealed
SKU: C6APC28-GY-05
102,-
 
Bestil
(127,50 inkl. moms)
Ikke på lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-LC Duplex 3m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-LC Duplex 3m Factory Sealed
SKU: EFE350-003M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
104,-
 
Bestil
(130,- inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-ST Duplex 5m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-ST Duplex 5m Factory Sealed
SKU: EFE352-005M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
104,-
 
Bestil
(130,- inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable CAT6 S/FTP LSZH - Gray 10m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable CAT6 S/FTP LSZH - Gray 10m Factory Sealed
SKU: EVE630-10M
Produkt: Cooper patch cords
105,-
 
Bestil
(131,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox Patch Cable CAT6A UTP 28AWG PVC - Gray 2.1m Factory Sealed
Blackbox Patch Cable CAT6A UTP 28AWG PVC - Gray 2.1m Factory Sealed
SKU: C6APC28-GY-07
114,-
 
Bestil
(142,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-SC Duplex 10m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-SC Duplex 10m Factory Sealed
SKU: EFE354-010M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
118,-
 
Bestil
(147,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-ST Duplex 10m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl ST-ST Duplex 10m Factory Sealed
SKU: EFE353-010M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
118,-
 
Bestil
(147,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl SC-SC Duplex 10m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl SC-SC Duplex 10m Factory Sealed
SKU: EFE355-010M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
118,-
 
Bestil
(147,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-LC Duplex 5m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-LC Duplex 5m Factory Sealed
SKU: EFE350-005M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
118,-
 
Bestil
(147,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox Vertical Cable Manager Factory Sealed
Blackbox Vertical Cable Manager Factory Sealed
SKU: JPM535A
121,-
 
Bestil
(151,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox Video Cable RCA to RCA M/M 0.9m Factory Sealed
Blackbox Video Cable RCA to RCA M/M 0.9m Factory Sealed
SKU: ACB-1RCA-0003
Type: Audio / Video  -  Connector 1: RCA  -  Connector 2: RCA
126,-
 
Bestil
(157,50 inkl. moms)
På lager
Blackbox Modular Plugs CAT6 EZ-RJ45 UTP - 25-Pack Factory Sealed
Blackbox Modular Plugs CAT6 EZ-RJ45 UTP - 25-Pack Factory Sealed
SKU: C6EZUP-25PAK
Produkt: Cable Components
129,-
 
Bestil
(161,25 inkl. moms)
På lager
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-ST Duplex 10m Factory Sealed
Blackbox FO Patch Cable OM3 50µm - Purpl LC-ST Duplex 10m Factory Sealed
SKU: EFE352-010M
Produkt: Fiber patch cords / Pigtails
137,-
 
Bestil
(171,25 inkl. moms)
På lager
Viser 1-60 af 199 produkter 1 2 3 4 Næste

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter