Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

AMP Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-14 af 14 produkter
AMP SL Series 110 Connect Cat5E UTP Black
AMP SL Series 110 Connect Cat5E UTP Black
SKU: 1375191-2
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
16,-
 
Bestil
(20,- inkl. moms)
På lager
AMP PIGTAIL MM SC 50MY OM3 2M.
AMP PIGTAIL MM SC 50MY OM3 2M.
SKU: 6536555-2
Type: Andet
39,-
 
Bestil
(48,75 inkl. moms)
På lager
AMP Pigtail LC 50/125µm OM3 MM semi tight 2m
AMP Pigtail LC 50/125µm OM3 MM semi tight 2m
SKU: 0-6536966-2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
41,-
 
Bestil
(51,25 inkl. moms)
På lager
AMP Fiberpatch SC-LC OS2 SM 9/125µm 15m
AMP Fiberpatch SC-LC OS2 SM 9/125µm 15m
SKU: 1-6536508-5
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SATA III 7-pin
252,-
 
Bestil
(315,- inkl. moms)
På lager
AMP Fiberpatch SC-LC OM3 MM 50/125µm 2,5m
AMP Fiberpatch SC-LC OM3 MM 50/125µm 2,5m
SKU: 8-6536967-2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC
281,-
 
Bestil
(351,25 inkl. moms)
På lager
AMP AMPTRAC I/O cable 110 to 2,0mm 4x6 ports
AMP AMPTRAC I/O cable 110 to 2,0mm 4x6 ports
SKU: 2111440-2
Type: Særlig
343,-
 
Bestil
(428,75 inkl. moms)
På lager
AMP Data Cable Cat5E UTP 100 MHz LSZH White 305m
AMP Data Cable Cat5E UTP 100 MHz LSZH White 305m
SKU: 57538-2
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: N
439,-
 
Bestil
(548,75 inkl. moms)
På lager
AMP PANEL UTP 50XRJ45 TELE SORT
AMP PANEL UTP 50XRJ45 TELE SORT
SKU: 1711214-2
Type: Kabinett Tilbehør
663,-
 
Bestil
(828,75 inkl. moms)
På lager
AMP Data cable Cat6 UTP LSZH White 305m Box - 01 New
AMP Data cable Cat6 UTP LSZH White 305m Box - 01 New
SKU: 884032314/10
Type: Cat6  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: N
1.152,-
 
Bestil
(1.440,- inkl. moms)
På lager
AMP Datakabel Netconnect cat 6A U/UTP 500mhZ 305M Reel - 01 New - 1YR CCR
AMP Datakabel Netconnect cat 6A U/UTP 500mhZ 305M Reel - 01 New - 1YR CCR
SKU: 884036104/10
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: N
2.424,-
 
Bestil
(3.030,- inkl. moms)
På lager
AMP Cat 6A F/FTP Cable, LSZH AWG 23 hvid 500m reeel - 01 New - 1YM
AMP Cat 6A F/FTP Cable, LSZH AWG 23 hvid 500m reeel - 01 New - 1YM
SKU: 884041954/16
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: N
2.610,-
 
Bestil
(3.262,50 inkl. moms)
På lager
AMP Datakabel Cat6A F/UTP LSZH hvid 500m Reel - 01 New - 1YR CCR
AMP Datakabel Cat6A F/UTP LSZH hvid 500m Reel - 01 New - 1YR CCR
SKU: 2310371-1
Type: Cat6  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: N
2.989,-
 
Bestil
(3.736,25 inkl. moms)
På lager
AMP Datakabel Cat7 S/FTP PiMF LSZH Hvid 500m
AMP Datakabel Cat7 S/FTP PiMF LSZH Hvid 500m
SKU: 57893-2
Type: Ethernet  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: N
4.416,-
 
Bestil
(5.520,- inkl. moms)
På lager
AMP Data Cable Cat6A/7 F/FTP PiMF LSZH White 500m
AMP Data Cable Cat6A/7 F/FTP PiMF LSZH White 500m
SKU: 1711163-1-
Type: Cat7  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
13.398,-
 
Bestil
(16.747,50 inkl. moms)
På lager
Viser 1-14 af 14 produkter

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter