Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

AMP Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-22 af 22 produkter
AMP SL Series 110 Connect Cat5E UTP Black
AMP SL Series 110 Connect Cat5E UTP Black
SKU: 1375191-2
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
27,-
 
Bestil
(33,75 inkl. moms)
På lager
AMP PIGTAIL MM SC 50MY OM3 2M.
AMP PIGTAIL MM SC 50MY OM3 2M.
SKU: 6536555-2
Type: Other
39,-
 
Bestil
(48,75 inkl. moms)
På lager
AMP Pigtail LC 50/125µm OM3 MM semi tight 2m
AMP Pigtail LC 50/125µm OM3 MM semi tight 2m
SKU: 0-6536966-2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
41,-
 
Bestil
(51,25 inkl. moms)
På lager
AMP Pigtail LC 50/125µm OM4 MM semi tight 2m
AMP Pigtail LC 50/125µm OM4 MM semi tight 2m
SKU: 0-2160044-2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
48,-
 
Bestil
(60,- inkl. moms)
På lager
AMP AMPTRAC Patchcord 600 MHz Shielded LSZH 1 m
AMP AMPTRAC Patchcord 600 MHz Shielded LSZH 1 m
SKU: 1711548-1
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
87,-
 
Bestil
(108,75 inkl. moms)
På lager
AMP AMPTRAC Patchcord 600 MHz Shielded LSZH 2 m
AMP AMPTRAC Patchcord 600 MHz Shielded LSZH 2 m
SKU: 1711548-2
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
111,-
 
Bestil
(138,75 inkl. moms)
På lager
AMP 7221628 Connector-F for keystone (MOQ 10) - 01 New
AMP 7221628 Connector-F for keystone (MOQ 10) - 01 New
SKU: 1-1499855-3
122,-
 
Bestil
(152,50 inkl. moms)
På lager
AMP AMPTRAC Patchcord 600 MHz Shielded LSZH 3 m
AMP AMPTRAC Patchcord 600 MHz Shielded LSZH 3 m
SKU: 1711548-3
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
132,-
 
Bestil
(165,- inkl. moms)
På lager
AMP Cable Manager 1U Hi-D
AMP Cable Manager 1U Hi-D
SKU: 1671132-1
Type: Adapters / Accessories
144,-
 
Bestil
(180,- inkl. moms)
På lager
AMP 6271026 Cable 4 pair RJ45 - RJ45 5m white(MOQ 200) - 01 New - 1YM
AMP 6271026 Cable 4 pair RJ45 - RJ45 5m white(MOQ 200) - 01 New - 1YM
SKU: NPC06SZDB-WT005M
208,-
 
Bestil
(260,- inkl. moms)
På lager
AMP Fiberpatch SC-LC OS2 SM 9/125µm 15m
AMP Fiberpatch SC-LC OS2 SM 9/125µm 15m
SKU: 1-6536508-5
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SATA III 7-pin
252,-
 
Bestil
(315,- inkl. moms)
På lager
AMP Fiberpatch SC-LC OM3 MM 50/125µm 2,5m
AMP Fiberpatch SC-LC OM3 MM 50/125µm 2,5m
SKU: 8-6536967-2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
281,-
 
Bestil
(351,25 inkl. moms)
På lager
AMP AMPTRAC I/O cable 110 to 2,0mm 4x6 ports
AMP AMPTRAC I/O cable 110 to 2,0mm 4x6 ports
SKU: 2111440-2
343,-
 
Bestil
(428,75 inkl. moms)
På lager
AMP QFPC-MPPM4ZA-1.4M - 01 New - 1YM
AMP QFPC-MPPM4ZA-1.4M - 01 New - 1YM
SKU: 320000106256
443,-
 
Bestil
(553,75 inkl. moms)
På lager
AMP QCPC-6ARSZB-GY2.3M                 - 01 New - 1YM
AMP QCPC-6ARSZB-GY2.3M                 - 01 New - 1YM
SKU: QCPC-6ARSZB-WT2.3M
445,-
 
Bestil
(556,25 inkl. moms)
På lager
AMP AMPTRAC Analyzer HD Scanning Module 24 ports
AMP AMPTRAC Analyzer HD Scanning Module 24 ports
SKU: 1-1591363-0
Type: Andet tilbehør
651,-
 
Bestil
(813,75 inkl. moms)
På lager
AMP Data Cable Cat5E UTP 100 MHz LSZH White 305m
AMP Data Cable Cat5E UTP 100 MHz LSZH White 305m
SKU: 57538-2
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
790,-
 
Bestil
(987,50 inkl. moms)
På lager
AMP 3624009 Tool for RJ45 plug (MOQ 1) - 01 New
AMP 3624009 Tool for RJ45 plug (MOQ 1) - 01 New
SKU: 790163-7
Type: Adapters / Accessories
1.628,-
 
Bestil
(2.035,- inkl. moms)
På lager
AMP Sigma-Link Classic Cable Cat7A 10m
AMP Sigma-Link Classic Cable Cat7A 10m
SKU: 1-1671222-0
Type: Cat7
2.941,-
 
Bestil
(3.676,25 inkl. moms)
På lager
AMP Data Cable Cat6A/7 F/FTP PiMF LSZH White 500m
AMP Data Cable Cat6A/7 F/FTP PiMF LSZH White 500m
SKU: 1711163-1-
Type: Cat7  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
3.686,-
 
Bestil
(4.607,50 inkl. moms)
På lager
AMP Datakabel Cat7 S/FTP PiMF LSZH Hvid 500m
AMP Datakabel Cat7 S/FTP PiMF LSZH Hvid 500m
SKU: 57893-2
Type: Ethernet  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
4.416,-
 
Bestil
(5.520,- inkl. moms)
På lager
AMP Datakabel Cat6A/7 F/FTP PiMF Hvid LSZH 500m dupl.
AMP Datakabel Cat6A/7 F/FTP PiMF Hvid LSZH 500m dupl.
SKU: 1711195-1
Type: Ethernet  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
7.182,-
 
Bestil
(8.977,50 inkl. moms)
På lager
Viser 1-22 af 22 produkter

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter