Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

ALLIED TELESYN Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-60 af 171 produkter 1 2 3 Næste
ALLIED TELESYN ATI Transc.10Mbit, 1xAUI/ BNC **USED/ BULK**
ALLIED TELESYN ATI Transc.10Mbit, 1xAUI/ BNC **USED/ BULK**
SKU: AT-MX10S
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
19,-
 
Bestil
(23,75 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS IN
ALLIED TELESYN SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS IN
SKU: AT-TRAY1
Produkt: Diverse
189,-
 
Bestil
(236,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J13 für AT-x230-18Gx(28GT)
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J13 für AT-x230-18Gx(28GT)
SKU: AT-RKMT-J13
Produkt: Montering
222,-
 
Bestil
(277,50 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J14 für AT-x230-10GP (1 Gerät
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J14 für AT-x230-10GP (1 Gerät
SKU: AT-RKMT-J14
Produkt: Montering
222,-
 
Bestil
(277,50 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005842-60   IN PERP
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005842-60 IN PERP
SKU: AT-FS710/5E-60
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
238,-
 
Bestil
(297,50 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005843-50   IN PERP
ALLIED TELESYN 5-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005843-50 IN PERP
SKU: AT-FS710/5-50
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
259,-
 
Bestil
(323,75 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN MNGM CONSOLE CBL KIT USB TYPE A 990-006541-00 CABL
ALLIED TELESYN MNGM CONSOLE CBL KIT USB TYPE A 990-006541-00 CABL
SKU: AT-VT-KIT3
Hastighed: 0Mbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: USB  -  Porte: 1
283,-
 
Bestil
(353,75 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN Switch-monteringssæt Grå
ALLIED TELESYN Switch-monteringssæt Grå
SKU: AT-BRKT-J24
Produkt: Montering
297,-
 
Bestil
(371,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN RKMT FOR AT-X210-9GT 990-003904-00                    IN CPNT
ALLIED TELESYN RKMT FOR AT-X210-9GT 990-003904-00 IN CPNT
SKU: ATRKMTJ05
Produkt: Diverse
307,-
 
Bestil
(383,75 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 5x GE AT-GS910/ 5E 5x 10/ 100/ 1000T est. PSU
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 5x GE AT-GS910/ 5E 5x 10/ 100/ 1000T est. PSU
SKU: AT-GS910/5E-50
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
326,-
 
Bestil
(407,50 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASESX  500M
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASESX 500M
SKU: AT-SPSX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
377,-
 
Bestil
(471,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN 8-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005845-50   IN PERP
ALLIED TELESYN 8-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005845-50 IN PERP
SKU: AT-FS710/8-50
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
398,-
 
Bestil
(497,50 inkl. moms)
Ikke på lager
ALLIED TELESYN FOUR UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
ALLIED TELESYN FOUR UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
SKU: AT-TRAY4
Produkt: Diverse
402,-
 
Bestil
(502,50 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN ATI Switch, 1000/ 100/ 10Mbit,  8xTP,
ALLIED TELESYN ATI Switch, 1000/ 100/ 10Mbit, 8xTP,
SKU: AT-GS910/8-50
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
422,-
 
Bestil
(527,50 inkl. moms)
Ikke på lager
ALLIED TELESYN ALLIED Deckenmontagekit for AT-TQ2450
ALLIED TELESYN ALLIED Deckenmontagekit for AT-TQ2450
SKU: AT-BRKT-J26
Produkt: Diverse
428,-
 
Bestil
(535,- inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN 48V 40W SINGLE OUTPUT INDUSTRIA DIN RAIL POWER SUPPLY ACCS
ALLIED TELESYN 48V 40W SINGLE OUTPUT INDUSTRIA DIN RAIL POWER SUPPLY ACCS
SKU: ATMWMDR40/48
Produkt: Strøm
449,-
 
Bestil
(561,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9
ALLIED TELESYN RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9
SKU: AT-RKMT-J08
Produkt: Montering
453,-
 
Bestil
(566,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN 1SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS W/ INTERNAL AC POWER EU C
ALLIED TELESYN 1SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS W/ INTERNAL AC POWER EU C
SKU: AT-MCR1-50
Produkt: Mediekonvertere
508,-
 
Bestil
(635,- inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN At-spex 1000X modul sfp (2KM) MM
ALLIED TELESYN At-spex 1000X modul sfp (2KM) MM
SKU: AT-SPEX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
560,-
 
Bestil
(700,- inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN AT-6101GP POE PLUS INJECTOR
ALLIED TELESYN AT-6101GP POE PLUS INJECTOR
SKU: AT-6101GP-50
Produkt: POE
574,-
 
Bestil
(717,50 inkl. moms)
Ikke på lager
ALLIED TELESYN MINI MEDIA CONVERTER 10/100T TO 100BASE-FX MM LC CONNECTOR ACCS
ALLIED TELESYN MINI MEDIA CONVERTER 10/100T TO 100BASE-FX MM LC CONNECTOR ACCS
SKU: AT-MMC200/LC-960
640,-
 
Bestil
(800,- inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN ATI Konverter, zbh.Wallmount 10er Pack
ALLIED TELESYN ATI Konverter, zbh.Wallmount 10er Pack
SKU: AT-WLMT-010
Produkt: Mediekonvertere
642,-
 
Bestil
(802,50 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 100TX TO 100FX ST
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 100TX TO 100FX ST
SKU: AT-DMC100/ST-50
Produkt: Modul  -  Porte: 0  -  Hastighed: 100Mbps
644,-
 
Bestil
(805,- inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN 16-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005847-50   IN PERP
ALLIED TELESYN 16-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005847-50 IN PERP
SKU: AT-FS710/16-50
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 16  -  Hastighed: 100Mbps
646,-
 
Bestil
(807,50 inkl. moms)
Ikke på lager
ALLIED TELESYN MC MC101XL
ALLIED TELESYN MC MC101XL
SKU: AT-MC101XL
Produkt: Mediekonvertere
669,-
 
Bestil
(836,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT MC101XL - 100Mbps
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT MC101XL - 100Mbps
SKU: AT-MC101XL-60
Produkt: Mediekonvertere
677,-
 
Bestil
(846,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN AT-DMC100/ SC-50
ALLIED TELESYN AT-DMC100/ SC-50
SKU: AT-DMC100/SC-50
Produkt: Diverse
680,-
 
Bestil
(850,- inkl. moms)
Ikke på lager
ALLIED TELESYN Konverter 100TX/ FX-SC- MMF
ALLIED TELESYN Konverter 100TX/ FX-SC- MMF
SKU: AT-MC102XL
Produkt: Mediekonvertere
681,-
 
Bestil
(851,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN FAST ETHERNET CONVERTER 100BASETX ETHERN
ALLIED TELESYN FAST ETHERNET CONVERTER 100BASETX ETHERN
SKU: AT-MC102XL-60
Produkt: Mediekonvertere
681,-
 
Bestil
(851,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN 100BASEFX 15KM 1310NM SINGLE-MODE FIBRE IN
ALLIED TELESYN 100BASEFX 15KM 1310NM SINGLE-MODE FIBRE IN
SKU: AT-SPFX/15
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
709,-
 
Bestil
(886,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASELX  10km
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASELX 10km
SKU: AT-SPLX10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
743,-
 
Bestil
(928,75 inkl. moms)
Ikke på lager
ALLIED TELESYN Allied Tel. Switch 16x FE AT-FS750/ 20 16x 100 TX+2 GT+2 SFP
ALLIED TELESYN Allied Tel. Switch 16x FE AT-FS750/ 20 16x 100 TX+2 GT+2 SFP
SKU: AT-FS750/20-50
Produkt: Administreret  -  Porte: 20  -  Hastighed: 1Gbps
744,-
 
Bestil
(930,- inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN MC MC102XL
ALLIED TELESYN MC MC102XL
SKU: AT-MC102XL-20
Produkt: Mediekonvertere
745,-
 
Bestil
(931,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN Allied Telesis Switch 16x GE AT-GS910/ 16
ALLIED TELESYN Allied Telesis Switch 16x GE AT-GS910/ 16
SKU: AT-GS910/16-50
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 16  -  Hastighed: 1Gbps
776,-
 
Bestil
(970,- inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD 100MBPS FAST ETHERNET ST-CONNECT IN
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD 100MBPS FAST ETHERNET ST-CONNECT IN
SKU: AT-2711FX/ST-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
785,-
 
Bestil
(981,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN 100FX/ST PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI CARD
ALLIED TELESYN 100FX/ST PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI CARD
SKU: AT-2711FX/ST-901
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
789,-
 
Bestil
(986,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN MEDIA CONVERTER CENTRECOM MC101 100B-TX  100B-FX-ST IN
ALLIED TELESYN MEDIA CONVERTER CENTRECOM MC101 100B-TX 100B-FX-ST IN
SKU: AT-MC101XL-20
Produkt: Mediekonvertere
801,-
 
Bestil
(1.001,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN 100BASEFX TX1310NM SINGLE-MODE BIDI FIBRE S
ALLIED TELESYN 100BASEFX TX1310NM SINGLE-MODE BIDI FIBRE S
SKU: AT-SPFXBD-LC-13
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
813,-
 
Bestil
(1.016,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN 100BASEFX TX1510NM SINGLE-MODE BIDI FIBRE S
ALLIED TELESYN 100BASEFX TX1510NM SINGLE-MODE BIDI FIBRE S
SKU: AT-SPFXBD-LC-15
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
813,-
 
Bestil
(1.016,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN RACKMOUNTABLE 1RU TRAY FOR UP TO 6 UNITS OF MMC SERIES MC ACCS
ALLIED TELESYN RACKMOUNTABLE 1RU TRAY FOR UP TO 6 UNITS OF MMC SERIES MC ACCS
SKU: AT-MMCTRAY6
823,-
 
Bestil
(1.028,75 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 1000TX TO SX ST
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 1000TX TO SX ST
SKU: AT-DMC1000/ST-50
Produkt: Ethernet  -  Porte: 0  -  Hastighed: 1Gbps
876,-
 
Bestil
(1.095,- inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN Allied Telesis Media Conv. AT-DMC1000/ LC 1GT-1Gb SX(LC)
ALLIED TELESYN Allied Telesis Media Conv. AT-DMC1000/ LC 1GT-1Gb SX(LC)
SKU: AT-DMC1000/LC-50
Produkt: Mediekonvertere
877,-
 
Bestil
(1.096,25 inkl. moms)
Ikke på lager
ALLIED TELESYN 8P IND UNMNG SWITCH 10BASE-T 100BASE-TX 990-005870-80         IN PERP
ALLIED TELESYN 8P IND UNMNG SWITCH 10BASE-T 100BASE-TX 990-005870-80 IN PERP
SKU: AT-IA708C-80
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
881,-
 
Bestil
(1.101,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN Allied Telesis Media Converter AT-MMC6005 VDSL Router
ALLIED TELESYN Allied Telesis Media Converter AT-MMC6005 VDSL Router
SKU: AT-MMC6005-60
Produkt: Mediekonvertere
888,-
 
Bestil
(1.110,- inkl. moms)
Ikke på lager
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J15 für 2 Geräte
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J15 für 2 Geräte  SVANEN
SKU: AT-RKMT-J15
Produkt: Montering
893,-
 
Bestil
(1.116,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN 100FX/SC PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI SVCS
ALLIED TELESYN 100FX/SC PCIE ADAPTER CARD PXE UEFI SVCS
SKU: AT-2711FX/SC-901
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
905,-
 
Bestil
(1.131,25 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN AT-DMC1000/ SC-50
ALLIED TELESYN AT-DMC1000/ SC-50
SKU: AT-DMC1000/SC-50
Produkt: Diverse
916,-
 
Bestil
(1.145,- inkl. moms)
Ikke på lager
ALLIED TELESYN MINI MEDIA CONVERTER 10/ 100/ 1000T TO SFP MULTI-REGION ACCS
ALLIED TELESYN MINI MEDIA CONVERTER 10/ 100/ 1000T TO SFP MULTI-REGION ACCS
SKU: AT-MMC2000/SP-960
Produkt: Mediekonvertere
939,-
 
Bestil
(1.173,75 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN Mini Media Converter 10/100T
ALLIED TELESYN Mini Media Converter 10/100T
SKU: AT-MMC200/LC-60
Produkt: Mediekonvertere
947,-
 
Bestil
(1.183,75 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN Allied Telesis Media Conv. AT-MMC200/ SC 10/100TX - 100FX(SC)
ALLIED TELESYN Allied Telesis Media Conv. AT-MMC200/ SC 10/100TX - 100FX(SC)
SKU: ATMMC200/SC60
Produkt: Mediekonvertere
947,-
 
Bestil
(1.183,75 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN Mini Media Converter 10/100T
ALLIED TELESYN Mini Media Converter 10/100T
SKU: ATMMC200/ST60
Produkt: Mediekonvertere
947,-
 
Bestil
(1.183,75 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN 29xx - Gig Fiber & RJ45 Adapte
ALLIED TELESYN 29xx - Gig Fiber & RJ45 Adapte
SKU: AT-2912T-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
968,-
 
Bestil
(1.210,- inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN AT-SP10TW1
ALLIED TELESYN AT-SP10TW1
SKU: AT-SP10TW1
Produkt: Direct Attach Cable
995,-
 
Bestil
(1.243,75 inkl. moms)
Ikke på lager
ALLIED TELESYN WEB SMART SWITCH 8-PORT 10/ 100/ 1000TX W/ 2 SFP BAYS EN
ALLIED TELESYN WEB SMART SWITCH 8-PORT 10/ 100/ 1000TX W/ 2 SFP BAYS EN
SKU: AT-GS950/8-50
Produkt: Administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
996,-
 
Bestil
(1.245,- inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN POWER SUPPLY REDUNDANT F/ AT-MCR12
ALLIED TELESYN POWER SUPPLY REDUNDANT F/ AT-MCR12
SKU: AT-PWR4-50
Produkt: Strøm
1.016,-
 
Bestil
(1.270,- inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN TAA 1000BX/LC SFP (2KM OVER MMF 990-005898-90 ACCS
ALLIED TELESYN TAA 1000BX/LC SFP (2KM OVER MMF 990-005898-90 ACCS
SKU: AT-SPEX/E
1.029,-
 
Bestil
(1.286,25 inkl. moms)
Ikke på lager
ALLIED TELESYN PCI-E GB FIB.ADAPCARD WOLSFP 990-005058-001                   IN CARD
ALLIED TELESYN PCI-E GB FIB.ADAPCARD WOLSFP 990-005058-001 IN CARD
SKU: AT-2914SP-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
1.030,-
 
Bestil
(1.287,50 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN 8PT 10/100 UNMANAGED POE SWITCH W/ 1 SFP UPLINK IN
ALLIED TELESYN 8PT 10/100 UNMANAGED POE SWITCH W/ 1 SFP UPLINK IN
SKU: AT-FS708/POE-50
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 10Mbps
1.039,-
 
Bestil
(1.298,75 inkl. moms)
På lager
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 24x FE AT-FS750/ 28 24x 100 TX+2 GT+2 SFP
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 24x FE AT-FS750/ 28 24x 100 TX+2 GT+2 SFP
SKU: AT-FS750/28-50
Produkt: Administreret  -  Porte: 28  -  Hastighed: 1Gbps
1.047,-
 
Bestil
(1.308,75 inkl. moms)
Ikke på lager
ALLIED TELESYN IEEE 802.11AC WAVE2 WIFI 990-006555-00 CPNT
ALLIED TELESYN IEEE 802.11AC WAVE2 WIFI 990-006555-00 CPNT
SKU: AT-TQM1402-00
1.089,-
 
Bestil
(1.361,25 inkl. moms)
På lager
Viser 1-60 af 171 produkter 1 2 3 Næste

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter