Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her
Forside  ·  Kundecenter login  ·  Nyhedsbrev  ·  Om os  ·  In English
Til forsiden HP shop Dell Shop Lenovo Shop Fujitsu Shop Virksomheden Kundeservice
Søg

TRENDNET Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-60 af 162 produkter 1 2 3 Næste
TRENDNET 5-port 10/ 100Mbps N-Way Mini Switch
TRENDNET 5-port 10/ 100Mbps N-Way Mini Switch
SKU: TE100-S5
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 200Mbps
53,-
 
Bestil
(66,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TEG-PCITXRL Gigabit Low Profile PCI
TRENDNET TEG-PCITXRL Gigabit Low Profile PCI
SKU: TEG-PCITXRL
Hastighed: 2Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
57,-
 
Bestil
(71,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET Wireless N 150Mbps USB Adapter Micro
TRENDNET Wireless N 150Mbps USB Adapter Micro
SKU: TEW-648UBM
Hastighed: 150Mbps  -  Type: Adapter
60,-
 
Bestil
(75,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET 3.1M USB KVM Cable
TRENDNET 3.1M USB KVM Cable
SKU: TK-CU10
Type: Kabel  -  Værter: 0
65,-
 
Bestil
(81,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 1.8M USB KVM Cable
TRENDNET 1.8M USB KVM Cable
SKU: TK-CU06
Type: Kabel  -  Værter: 0
71,-
 
Bestil
(88,75 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET 8-port 10/ 100Mbps N-Way Mini Switch
TRENDNET 8-port 10/ 100Mbps N-Way Mini Switch
SKU: TE100-S8
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 200Mbps
71,-
 
Bestil
(88,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET MICRO N150 WRLS & BLUETOOTH USB ADAPTER                      IN WRLS
TRENDNET MICRO N150 WRLS & BLUETOOTH USB ADAPTER IN WRLS
SKU: TBW-108UB
Hastighed: 1154,15Gbps  -  Type: Adapter
74,-
 
Bestil
(92,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET USB 2.0 to 10/ 100Mbps Fast Ethernet
TRENDNET USB 2.0 to 10/ 100Mbps Fast Ethernet  EU ECOLABEL  SVANEN
SKU: TU2-ET100
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: USB  -  Porte: 1
76,-
 
Bestil
(95,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET TEW-820AP Wireless AC easy-upgrader
TRENDNET TEW-820AP Wireless AC easy-upgrader
SKU: TEW-820AP
Ekspertanmeldelser: 2 anmeldelser
Hastighed: 433Mbps  -  Type: Router
79,-
 
Bestil
(98,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TU3-H4 4-Port USB3 Hub
TRENDNET TU3-H4 4-Port USB3 Hub
SKU: TU3-H4
USB Porte: 4  -  Display porte: 0  -  HDMI porte: 0  -  Netværk: 0
84,-
 
Bestil
(105,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET FIBER OPTIC STRIPPING TOOL . ACCS
TRENDNET FIBER OPTIC STRIPPING TOOL . ACCS
SKU: TC-FST
Produkt: Diverse
86,-
 
Bestil
(107,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET COAXIAL RATCHET CRIMP TOOL . ACCS
TRENDNET COAXIAL RATCHET CRIMP TOOL . ACCS
SKU: TC-CCT
Produkt: Diverse
92,-
 
Bestil
(115,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET Mini GBIC Multi-mode SX module
TRENDNET Mini GBIC Multi-mode SX module
SKU: TEG-MGBSX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
99,-
 
Bestil
(123,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 5-port Gigabit GREENnet Switch - Metal
TRENDNET 5-port Gigabit GREENnet Switch - Metal
SKU: TEG-S5g
Ekspertanmeldelser: 2 anmeldelser
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
102,-
 
Bestil
(127,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TE100-S16DG 16-Port 10/100 Green switch
TRENDNET TE100-S16DG 16-Port 10/100 Green switch
SKU: TE100-S16DG
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 16  -  Hastighed: 100Mbps
104,-
 
Bestil
(130,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET 4.5M USB KVM Cable
TRENDNET 4.5M USB KVM Cable
SKU: TK-CU15
Type: Kabel  -  Værter: 0
105,-
 
Bestil
(131,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET USB-C TO GIGABIT ETHERNET ADAP .                                IN ACCS
TRENDNET USB-C TO GIGABIT ETHERNET ADAP . IN ACCS
SKU: TUC-ETG
Hastighed: 2Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: USB  -  Porte: 1
116,-
 
Bestil
(145,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET TU3-ETG USB3 to Gigabit Adapter
TRENDNET TU3-ETG USB3 to Gigabit Adapter
SKU: TU3-ETG
Hastighed: 2Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: USB  -  Porte: 1
121,-
 
Bestil
(151,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TU3-H4E 4-port USB 3.0 mini hub
TRENDNET TU3-H4E 4-port USB 3.0 mini hub
SKU: TU3-H4E
USB Porte: 4  -  Display porte: 0  -  HDMI porte: 0  -  Netværk: 0
123,-
 
Bestil
(153,75 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET FIBER RATCHET CRIMP TOOL . ACCS
TRENDNET FIBER RATCHET CRIMP TOOL . ACCS
SKU: TC-FCT
Produkt: Diverse
123,-
 
Bestil
(153,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 2-Port USB KVM Switch / Kabler
TRENDNET 2-Port USB KVM Switch / Kabler
SKU: TK-207K
Type: KVM-skift  -  Værter: 2
129,-
 
Bestil
(161,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TPE-104GS Gigabit PoE Splitter
TRENDNET TPE-104GS Gigabit PoE Splitter
SKU: TPE-104GS
Produkt: POE
131,-
 
Bestil
(163,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET MICRO AC1200 DUAL BAND WRLS USB ADAPTER                 IN WRLS
TRENDNET MICRO AC1200 DUAL BAND WRLS USB ADAPTER IN WRLS
SKU: TEW-808UBM
Ekspertanmeldelser: 13 anmeldelser
Hastighed: 867Mbps  -  Type: Adapter
134,-
 
Bestil
(167,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET Wireless LAN Controller
TRENDNET Wireless LAN Controller
SKU: TEW-WLC100
Hastighed: 0Mbps  -  Type: Controller
134,-
 
Bestil
(167,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TEG-S81g 8-port Gigabit Green Switch
TRENDNET TEG-S81g 8-port Gigabit Green Switch
SKU: TEG-S81g
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
136,-
 
Bestil
(170,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET Cable/DSL 4-Port Broadband Router
TRENDNET Cable/DSL 4-Port Broadband Router
SKU: TW100-S4W1CA
147,-
 
Bestil
(183,75 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET Hub USB-C zu Gigabit Ethernet und 3x USB 3.0
TRENDNET Hub USB-C zu Gigabit Ethernet und 3x USB 3.0
SKU: TUC-ETGH3
USB Porte: 4  -  Display porte: 0  -  HDMI porte: 0  -  Netværk: 1
150,-
 
Bestil
(187,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 14 dBi Outdoor High-Gain Antenna
TRENDNET 14 dBi Outdoor High-Gain Antenna
SKU: TEW-AO14D
Hastighed: 0Mbps  -  Type: Antenne
154,-
 
Bestil
(192,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TEG-S82g 8-port Gigabit Green Switchmetal
TRENDNET TEG-S82g 8-port Gigabit Green Switchmetal
SKU: TEG-S82g
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
156,-
 
Bestil
(195,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET TPE-113GI Gigabit PoE Injector
TRENDNET TPE-113GI Gigabit PoE Injector
SKU: TPE-113GI
Produkt: POE
159,-
 
Bestil
(198,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 2-Port USB KVM Switch Kit with Audio
TRENDNET 2-Port USB KVM Switch Kit with Audio
SKU: TK-209K
Type: KVM-skift  -  Værter: 2
164,-
 
Bestil
(205,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET TK-217i 2-Port 2-Port USB KVM Switch
TRENDNET TK-217i 2-Port 2-Port USB KVM Switch
SKU: TK-217i
Type: KVM-skift  -  Værter: 2
166,-
 
Bestil
(207,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET Switch  5-Port Gbit EdgeSmart Lüfterlos Metall
TRENDNET Switch 5-Port Gbit EdgeSmart Lüfterlos Metall
SKU: TEG-S50ES
Produkt: Administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
192,-
 
Bestil
(240,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET USB-C TO VGA HDTV ADAPTER . ACCS
TRENDNET USB-C TO VGA HDTV ADAPTER . ACCS
SKU: TUC-VGA
Type: Videoadaptere
200,-
 
Bestil
(250,- inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET TPE-115GI Gigabit PoE+ Injector
TRENDNET TPE-115GI Gigabit PoE+ Injector
SKU: TPE-115GI
Produkt: POE
205,-
 
Bestil
(256,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET USB to Serial Conveter
TRENDNET USB to Serial Conveter
SKU: TU-S9 (V3.0R)
214,-
 
Bestil
(267,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 5-PORT 10/ 100MBPS POE SWITCH 40W                              IN CPNT
TRENDNET 5-PORT 10/ 100MBPS POE SWITCH 40W IN CPNT
SKU: TPE-S50
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
216,-
 
Bestil
(270,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET Switch  8-Port Gbit EdgeSmart Lüfterlos Metall
TRENDNET Switch 8-Port Gbit EdgeSmart Lüfterlos Metall
SKU: TEG-S80ES
Produkt: Administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
224,-
 
Bestil
(280,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET 300Mbps Wireless N Access Point
TRENDNET 300Mbps Wireless N Access Point
SKU: TEW-638APB
Hastighed: 300Mbps  -  Type: Adgangspunkt
235,-
 
Bestil
(293,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TEG-S51SFP 4-Port Gigabit Switch with SFP
TRENDNET TEG-S51SFP 4-Port Gigabit Switch with SFP
SKU: TEG-S51SFP
Produkt: Ethernet  -  Porte: 4  -  Hastighed: 1Gbps
241,-
 
Bestil
(301,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TEW-740APBO 10dBi Outdoor PoE AP
TRENDNET TEW-740APBO 10dBi Outdoor PoE AP
SKU: TEW-740APBO
Hastighed: 300Mbps  -  Type: Router
247,-
 
Bestil
(308,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 4-Port USB KVM Switch Kit
TRENDNET 4-Port USB KVM Switch Kit
SKU: TK-407K
Type: KVM-skift  -  Værter: 4
261,-
 
Bestil
(326,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET IPCam In/ Outdoor 1MP H.264 WDR PoE IR-LEDs Bullet 4mm F2.0
TRENDNET IPCam In/ Outdoor 1MP H.264 WDR PoE IR-LEDs Bullet 4mm F2.0
SKU: TV-IP324PI
Type: Kamera
272,-
 
Bestil
(340,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET 10/ 100BASE-TX TO 100BASE-FX MULTI-MODE FIBER W/SC CONNECTOR ACCS
TRENDNET 10/ 100BASE-TX TO 100BASE-FX MULTI-MODE FIBER W/SC CONNECTOR ACCS
SKU: TFC-FMSC
Produkt: Mediekonvertere
276,-
 
Bestil
(345,- inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET Switch 10-port Gbit WebSmart Lüfterlos 19" QoS Meta
TRENDNET Switch 10-port Gbit WebSmart Lüfterlos 19" QoS Meta
SKU: EG-082WS
Produkt: Administreret  -  Porte: 10  -  Hastighed: 1Gbps
283,-
 
Bestil
(353,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 8-port (4 10/100, 4 POE) POE Switch
TRENDNET 8-port (4 10/100, 4 POE) POE Switch
SKU: TPE-S44
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
299,-
 
Bestil
(373,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET IPCam In/ Outdoor 1MP H.264 WDR PoE IR-LEDs Dome 4mm F2.0
TRENDNET IPCam In/ Outdoor 1MP H.264 WDR PoE IR-LEDs Dome 4mm F2.0
SKU: TV-IP325PI
Type: Kamera
304,-
 
Bestil
(380,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET Welcome Kit
TRENDNET Welcome Kit
SKU: WELCOME KIT
Produkt: Diverse
308,-
 
Bestil
(385,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET TPE-LG50 5-Port Gigabit Long Range PoE+
TRENDNET TPE-LG50 5-Port Gigabit Long Range PoE+
SKU: TPE-LG50
Produkt: Ethernet PoE  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
310,-
 
Bestil
(387,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 4-Port USB KVM Switch Kit with Audio
TRENDNET 4-Port USB KVM Switch Kit with Audio
SKU: TK-409K
Type: KVM-skift  -  Værter: 4
324,-
 
Bestil
(405,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET TFC-1000MGA 100/ 1000Mbase-T to SFP Media
TRENDNET TFC-1000MGA 100/ 1000Mbase-T to SFP Media
SKU: TFC-1000MGA
Produkt: Mediekonvertere
325,-
 
Bestil
(406,25 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET CAT6 24-PORT
TRENDNET CAT6 24-PORT
SKU: TC-P24C6
Produkt: Patch Panel
325,-
 
Bestil
(406,25 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET Netzwerkadapter USB-C 3.1 to 2.5GBASE-T RJ45
TRENDNET Netzwerkadapter USB-C 3.1 to 2.5GBASE-T RJ45
SKU: TUC-ET2G
Hastighed: 2,5Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: USB  -  Porte: 1
332,-
 
Bestil
(415,- inkl. moms)
På lager
TRENDNET TEW-OA46S 4/6dBi antenne kit
TRENDNET TEW-OA46S 4/6dBi antenne kit
SKU: TEW-OA46S
Hastighed: 0Mbps  -  Type: Antenne
337,-
 
Bestil
(421,25 inkl. moms)
På lager
TRENDNET TV-HW400 Wall Mount Bracket
TRENDNET TV-HW400 Wall Mount Bracket
SKU: TV-HW400
Type: Montering
337,-
 
Bestil
(421,25 inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET 5-port Gigabit PoE+ Switch
TRENDNET 5-port Gigabit PoE+ Switch
SKU: TPE-P521ES
Produkt: Administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
342,-
 
Bestil
(427,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET N300 WI-FI N POE ACCESS POINT .                                IN WRLS
TRENDNET N300 WI-FI N POE ACCESS POINT . IN WRLS
SKU: TEW-755AP
Hastighed: 1Gbps  -  Type: Adgangspunkt
346,-
 
Bestil
(432,50 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 16-PORT GIGABIT GREENNET DESKTOP SWITCH                   IN CPNT
TRENDNET 16-PORT GIGABIT GREENNET DESKTOP SWITCH IN CPNT
SKU: TEG-S16D
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 16  -  Hastighed: 1Gbps
355,-
 
Bestil
(443,75 inkl. moms)
På lager
TRENDNET 10/ 100Base-TX to 100Base-FX Multi-Mode
TRENDNET 10/ 100Base-TX to 100Base-FX Multi-Mode
SKU: TFC-110MSC
Produkt: Mediekonvertere
360,-
 
Bestil
(450,- inkl. moms)
Ikke på lager
TRENDNET TEG-S16Dg 16 port Gigabit Greennet Switch
TRENDNET TEG-S16Dg 16 port Gigabit Greennet Switch
SKU: TEG-S16Dg
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 16  -  Hastighed: 2Gbps
412,-
 
Bestil
(515,- inkl. moms)
På lager
Viser 1-60 af 162 produkter 1 2 3 Næste

Indkøbskurv

Indkøbskurven er tom

Log ind

  
 
 Husk mig
Log ind
Glemt adgangskode?
Ny bruger?

Konfiguratorer

HP JetIntelligence 3 års garanti
NEM It-solutions a/s · Ellekær 8 · 2730 Herlev · Telefon: 44 888 555 · info@nemits.dk Kategorier
Producenter